بلاگ

بازی the elder scrolls legends تا سال ۲۰۱۶ تاخیر می خورد

the elder scrolls legends

ولید یک گیم، با به کار گیری از کاراکترهای گیم the elder scrolls legends ، اعلام کرداما برعکس Fallout دیگر هیچ خبری از این موضوع منتشر نشد.

the elder scrolls legends

the elder scrolls legends

بازی the elder scrolls legends تا سال ۲۰۱۶ تاخیر می خورد

شرکت معتبر و نام آشنای بتسدا در طی برگزاری کنفرانس E3 امسال، از نام جدیدی پرده برداری کرد و ضمن رونمایی از The Elder Scrolls: Legends، افزود که این گیم به شکل رسمیت یافته در سال ۲۰۱۵ میلادی انتشار می یابد. اخیراً خبرهای جدیدی از طریق فضای مجازی نقل می شود که بر طبق این اخبار گیم The Elder Scrolls: Legends تا سال ۲۰۱۶ به تأخیر خواهد افتاد.
این خبر ناخوشایند به شکل کاملاً رسمی از طریق شرکت بتسدا پخش شد. Bethesda اعلام کرد این بازی در سال پیش رو برای رایانه های خانگی، سیستم عامل iOS و مایکروسافت ویندوز عرضه خواهد شد. این کمپانی تاریخ دقیقی را برای عرضه این محصول مشخص نکرد.
Bethesda بار دیگر قدرت خود را به نمایش گذاشت و این بار در نمایشگاه معتبر E3، بسیار قدرتمند و پربار به میدان رقابت آمد. در زمان کنفرانس بتسدا مراسم معارفه بازی هایی مثل DOOM, Dishonored 2, Fallout 4 و البته ورژن گوشی همراه اسمارت mobile spin-off Fallout Shelter را به نظاره نشستیم. در بین رونمایی از این عناوین جالب توجه، The Elder Scrolls: Legends نیز معرفی شد.
لازم به ذکر می باشد که این گیم به صورت مجانی در اختیار کاربران علاقمند قرار می گیرد. در ابتدای کار قرار بر این بود این گیم که بخش تازه ای از فرانچایز دوست داشتنی The Elder Scrolls است، مشابه گیم Hearthstone-like CCG باشد و مخصوص به رایانه های خانگی و گوشی های اسمارت ارائه شود.
اما با کمال تأسف این اتفاق پیش نیامد زیرا کمی قبل از این یکی از کارکنان بتسدا به نام Pete Hines، در شبکه مجازی توییتر اعلام داشت که این گیم با تأخیر عرضه خواهد شد و گفت: به نظرم بهتر باشد این چنین اعلام کنم که گیم The Elder Scrolls: Legends قرار نیست تا دوهفته آینده منتشر شود.
وی در ادامه سخنانش افزود: فازهای آماده سازی و تولید بازی به بهترین شکل ممکن در حال ترقی است و به این امر امیدوار بود که با وجود چنین تلاش هایی برای ساخت The Elder Scrolls: Legends، امید خواهیم داشت که مورد توجه و استقبال کاربران و علاقمندان قرار گیرد و آنان بتوانند اوج لذت بازی را در این محصول بی نظیر حس کنند.
متاسفانه همچنان منتظر این هستیم که تاریخ دقیقی از انتشار بازی از طرف کمپانی بتسدا گزارش شود. اگر شما هم برای عرضه این بازی لحظه شماری می کنید، لزومی ندارد نگران باشید. چون از سخنان Pete Hines چنین بر می آید که انتظاری طولانی برای این بازی رایگان و کارتی نخواهید کشید و مطمئناً در ابتدای سال ۲۰۱۶ این گیم پرطرفدار در دسترس قرار خواهد گرفت.
ورژن فرعی مجموعه گیم فال اوت، Fallout: Shelter بود که در همان سال عرضه و پس از معرفی برای کامپیوترهای خانگی و مک و سپس برای سیستم عامل تلفن های همراه اندروید و iOS ارائه شد.
این ورژن ارائه شده موفق شد نظرات مثبت بسیاری به دست آورد و کاربران زیادی به سوی خود جذب کند و مورد تشویق منتقدان قرار گیرد. در همان موقع کمپانی بتسدا خبری مبنی بر تولید یک گیم، با به کار گیری از کاراکترهای گیم The Elder Scrolls، اعلام کرداما برعکس Fallout دیگر هیچ خبری از این موضوع منتشر نشد.
اشاره ای بر این موضوع داشتیم که این بازی کارتی است و در اصل تفاوتی با باقی گیم های کارتی ندارد. ولی این نشان دهنده ی کپی گرفتن از بازی های دیگر نیست، زیرا اصل و زمینه ی تمام بازی های کارتی مشابه یکدیگر است و چهارچوب مخصوصی دارد. می توان ایده های خلاقانه ای در این راستا به کار گرفت اما در فرم اصلی بازی نمی شود دست برد.
یقین داریم با مشاهده ی اسکرین شات هایی از این بازی جذاب و در عین حال عجیب، گیم بسیار دوست داشتنی Hearthstone محصول کمپانی Blizzard برایتان یادآوری خواهد شد فی الواقع همه ی گیم های کارتی با سبک تخته ای به صورت یک دست و یک فرم هستند.
برای شروع این بازی، لازم است از بین گروه های موجود، دسته ای را برای بازی برگزینید. شما می توانید در میان نژادهای مختلف مانند: Argonian، Breton، Dark Elf، High Elf، Imperial، Khajiit، Nord، Orc، Redguard و Wood Elf هرکدام را که دوست دارید انتخاب کنید، و با این انتخاب، درست مثل Hearthstone، قهرمان مورد علاقه تان را برای ادامه گیم انتخاب کنید.
قبل تر اشاره ای به موضوع یکسان بودن زمینه ی بازی های کارتی کردیم، پس به روال همیشگی این مدل بازی های کارتی، به راحتی قادر خواهید بود با فضای موجود ارتباط یرقرار کرده و با کلیات بازی آشنا شوید و با همین منوال به ادامه گیم بپردازید.
هر یک از نژادهایی را که شما انتخاب کنید، دسته ای از سربازان و نیروهای پشتیبانی متفاوت از همی در اختیار دارند که با بهره بردن از خصوصیات و قدرت های آنان به بازی می پردازید. هر کدام از کارت های این گیم در کلاس های تیرانداز، آدم کش، جنگجو و… هستند که هر یک از آن ها هم آپشن های مختص به خود را داند.
جدای از این موارد، تمامی کارت های موجود در بازی بر پایه ی مهم بودن و نیرومندی، به ۴ گروه بر اساس دسترسی تقسیم شده اند و حتماً آگاه هستید که این گروه بندی متعارف، نایاب، حماسی و افسانه ای می باشند که قاعدتاً به دست آوردن کارت های افسانه ای دشوارتر از کارت های دیگر است.
هر یک از کارت ها خصوصیاتی دارند که در گیم های مشابه هم دیده ایم. در این بازی واحدی برای پرداخت کردن هزینه ها وجود دارد که به آن مجیکا می گویند که این کارتهارا باید با دقت و به موقع استفاده کنید. هر کدام از کارت ها دارای میزان سلامت و شدت نیروی ضربت مختلفی هستند.
موردی که در این بازی وجود دارد و در بازی های مشابه آن تاکنون ندیده ایم، کات سین های جذاب و فوق العاده خاص سینمایی است. تک به تک کاراکترهای حاضر در بازی روایت مخصوص به خود را دارند و از این حیث نیز با یکدیگر کاملاً تفاوت دارند.
در زمان شناسندن آن ها به کاربر و معرفی ویژگی ها و هم چنین داستانشان، ویدئویی جالب توجه به همراه موزیکی دلنشین و کاملاً متناسب با کاراکتر، با رنگ و بویی حماسی ساخته شده است.
دقیقاً مانند Hearthstone، همه ی کاراکترهای گیم صدای مختص به خود را دارند، که در کنار موزیک حماسی و هیجان انگیز ساخته شده برای متن بازی، این اثر خلاقانه و زیبا را از همه لحاظ به درجه عالی رسانده است و شما بازی کارتی همه چیز تمامی را در اختیار خود گرفته اید که از ریتم یکدست و هیجان تمام نشدنی آن کمال لذت را خواهید برد.
تقریباً تمام آیتم هایی که تا به این لحظه برای شما شرح دادیم چندان فرقی با گیم های کارتی دیگر نداشت و نکته درخشان چشم گیری را شاهد نبودیم. اما هم اکنون یک ویژگی تا حدی منحصر به فردرا برای شما بازگو می کنیم که سبب می شود The Elder Scrolls: Legends در میان بازی های هم سبک خود عرض اندام کرده و خودی نشان بدهد.
در همه ی گیم های مشابه، جای قرار گرفتن کارت ها، باید به روی تخته مخصوص بازی باشد و برای این موضوع هیچ گونه حدودی وجود ندارد و همه فضای بازی در اختیار گیمر فرار دارد. ولی در The Elder Scrolls: Legends برای این که کارت ها به لحاظ کلاس، منظم تر در دسته بندی جای بگیرند، فضای مسابقه جدول کشی شده و به این طریق زمین به بخش های مختلفی قسمت شده است.
خب همین مشخص کردن حریم را می توان متفاوت ترین بخش بازی شمرد. به غیر از بخش روایت انفرادی بازی، قسمت آنلاین هم منطبق بر انتظاری که می رفت، در این گیم موجود است. برای این که اسم شما در لیدربورد گیم پیشرفت کرده و بالاتر برود، لازم است بابرندن شدن های ممتد، کارت های خاص تری و با تعداد بالاتری به دست بیاورید.
تا به این لحظه، غالب گیم های کارتی حجم وسیعی از محیط گوشی های موبایل را اشغال می کنند به این دلیل که گرافیک چنین گیم هایی بسیار بالاست و جزئیات زیادی را شامل می شوند، و این که تعداد کاراکترها زیاد است و هرکدام از آن ها صدای مخصوصی هم دارند.

the elder scrolls legends

the elder scrolls legends

برای The Elder Scrolls: Legends علاوه بر موارد ذکر شده، وجود کات سین ها هم دلیلی بر افزوده شدن حجم بازی است و با نصب این بازی به روی گوشی همراه خود، با گیمی شدیداً سنگین و البته با کیفیت و خوش ساخت رو به رو می شوید.
اگر بخواهیم از لحاظ بعد هنری، این بازی را به چالش بکشیم باید بگوییم در این رابطه در زمره بازی هایی قرار دارد که حرفی برای گفتن دارند و جز هنری ترین بازی های طراحی شده برای پلتفرم گوشی موبایل محسوب می شود و این به هیچ وجه افتخار کوچی نیست و پشتوانه محکم هنری در پشت این جریان قرار دارد.
تک به تک کاراکترهای مجموعه گیم The Elder Scrolls، در این ورژن صد در صد طراحی، واز حیث هنری به عالی ترین صورت ممکن در بازی قرار داده شدند. سطح فنی تحسین برانگیز بازی هم حرفی برای گفتن نمی گذارد و برای درک این بازی تنها باید در دنیای آن به گشت و گذار پرداخت و از هر قسمتش لذت برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 12 =