معرفی، بررسی و آپدیت بازی The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online

در حال حاضر قرار است که برای بازی The Elder Scrolls Online یک آپدیت ۵ گیگابایتی صورت بگیرد این آپدیت قرار است برای پلتفرم های کامپیوتر پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه شود.

The Elder Scrolls Online
The Elder Scrolls Online

در این آپدیتی که قرار است انجام شود یکی از بزرگ ترین خواسته های بازیکن های این بازی برآورده می شود که آنها از بتسدا این خواسته را بسیار درخواست کرده بودند که بازیکن های این بازی می خواستند بتوانند در این بازی چت کنند. به طور قطع قرار است این قابلیت در این آپدیت قرار بگیرد همچنین در این بازی بخشی جدید اضافه شده است به نام استایل پارلور که شما می توانید بسیاری از کارها را در این بخش اضافه کنید شما در اینجا می توانید کاملا شخصیت بازی خود را شخصی سازی کنید برای او اسم انتخاب کنید چاق یا لاغرش کنید و یا هر کار دیگری که می خواهید برای او انجام بدهید، چون کاملاً توانایی شخصی سازی شدن را دارد. در این آپدیت که شما مشاهده می کنید می توانید قابلیت هایی در نژادهای مختلف ببینید که کاملا به جایی رسیده اند که می توانند بهترین حالت خود را نشان دهند. همچنین بسته ای برای این بازی در نظر گرفته شده است که اعضای پلاس الدر اسکرولز آنلاین می توانند آن را به صورت رایگان دریافت کنند و دیگر بازیکن ها که عضو آن جا نیستند باید با قیمت ۸ دلار و ۹۹ سنت آن را خریداری کنند در این بسته شما می توانید ۴ بازیکن را در دو تا از محیط های سیاهچاله ای که جدید هم هستند داشته باشید. جالب می شود در این آپدیت شما سیستم تصرف کردن شهر cyrodiil را می توانید مشاهده کنید. جایزه های جعبه های طلایی، نقره ای و برنزی بسیار بهتر شده است و می توانید جایزه های بهتری دریافت کنید. محیط دراگون استار بسیار بهتر شده است و شما می توانید هیولا ها را در سطح های مختلفی تغییر دهید یعنی سطح سختی آنها را بالا برده و پاداش ها را به انتخاب خود تغییر دهید. همچنین چهار نوع از سبک جدیدی در این به روز رسانی می توانید ببینید چهار سبک از کرفت کردن و بسیاری از قابلیت های دیگری که ممکن است خودتان با آنها روبرو شوید.

توضیح بازی The Elder Scrolls Online

اولین نسخه از این بازی در سال ۱۹۹۴ ساخته و به بازار عرضه شد. بازی الدر اسکرولز برای خود مجموعه خاصی دارد که در هر قسمت آن می توانید بسیاری از اتفاقات جالب و دیدنی را تجربه کنید جالب است که بدانید وقتی اولین نسخه این بازی ساخته شد اشخاصی مثل ویجای لاکشمن، ‏تد پیترسون و جولین لفی که از سازندگان این بازی بودند، پس از آن از استودیوی سازنده این بازی جدا شدند. در اصل این بازی حالتی مانند حالت جنگ بین گلادیاتور ها را داشته و اینکه قرار بود مبارزه ها و جنگ ها همگی به صورت تیم انجام بشوند و بازیکن می توانست تیمی از گلادیاتورها را داشته باشد و آنها را به جنگ ها بفرستد و در جاهای مختلف برنده و پیروز شود که البته ماموریت های خاصی هم در این بازی قرار داشت که می توانست بازیکن آنها را انجام دهد که در واقع با رسیدن این ماموریت ها به ذهن سازندگان این بازی، باعث شد تا آن حالت تیمی گلادیاتورها کمرنگ تر شود. این ماموریت ها قرار شد که در سیاه چاله ها و جاهای مختلف باشد و در واقع از آن حال و هوای گلادیاتوری حدوداً بیرون آمد. شما در این بازی می توانستید از بین ۱۸ کلاسی که کاملا مختلف هستند و البته از زیرمجموعه های جنگجویی و جادوگری هستند برای خود کلاس انتخاب کنید و بعد از آن می توانستید جنسیت کاراکتر خود را انتخاب کنید و سپس آن را تا حدودی شخصی سازی کنید.

اگر در این بازی می خواهید که همه جا را بگردید بهتر است از فست تراول استفاده کنید. در این بازی در واقع مراحل به صورت کاملا تصادفی طراحی شده اند و شما در شهرها به صورت کاملا اتفاقی وارد می شوید یعنی هیچ برنامه خاصی برای ورود به شهر خاصی وجود ندارد و این که شما ممکن بود یک کاراکتر تکراری را دوبار مشاهده کنید یعنی مثلاً شخصی در شهر وجود داشته است و شما با او مکالمه کرده اید و حالا که به طور اتفاقی در شهری دیگر وارد شده اید همان شخص را دوباره مشاهده می کنید با او مکالمه می کنید و تمام حرف های او همان هایی است که قبلاً به شما زده است.

The Elder Scrolls Online
The Elder Scrolls Online

در هر صورت در این بازی ماموریت هایی وجود دارد که می تواند کیفیت این بازی را به رخ بکشد شما حتی در سیاهچاله ها می توانید راه هایی پیدا کنید که کاملا مخفی هستند و از آنها عبور کنید و ماموریت خود را طوری انجام دهید که خیلی ها ممکن است نتوانند آن راه مخفی را پیدا کنند و ماموریتشان را آنگونه انجام بدهند. در ابتدا این بازی فروش بسیار عالی نداشت و فقط ۳۰۰۰ تا از نسخه های آن به فروش رفته بود اما بازی آنقدر جالب و خوب بود که بازیکن هایی که این بازی را خریده بودند به اندازه کافی از آن تعریف کردند و از طرف بازیکن ها و خریداران این بازی برای این بازی تبلیغ های بسیاری انجام شد و این باعث شد تا این بازی به شهرت خاصی برسد و این موفقیت باعث شد تا نسخه دوم این بازی نیز ساخته بشود و اینکه طراحی هر چیزی که در نسخه اول آن بود به نسخه دوم نیز انتقال یابد. حال نسخه دوم دنیای بسیار بزرگی دارد و کیفیت آن می تواند شما را مجذوب خود کند این بازی یکی از بهترین بازی های سبک خود است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + پنج =