آخرین آپدیت بازی The Last of Us 2

بازی The Last of Us 2

یک پچ عملکردی برای بازی The Last of Us Part 2 که بازی را برای پلی‌ استیشن ۵ ارتقاء می‌دهد در دسترس قرار گرفته است. این به‌ روزرسانی در درجه اول پیشرفت‌های نرخ فریم را برای بازی به همراه دارد.

بازی The Last of Us Part 2 تنها چند ماه قبل از عرضه پلی‌ استیشن ۵ منتشر شد. با توجه به اینکه بزرگ‌ترین عرضه سال ۲۰۲۰ بود، به نظر می‌رسید پچ نسل بعدی خیلی قریب‌الوقوع باشد. سونی با شگفتی فراوان به‌ روزرسانی پیش‌ بینی‌ شده یعنی پچ ۱.۰۸ را آغاز کرد و این پچ هم‌اکنون در دسترس است.

این پچ برای افرادی که بازی The Last of Us Part 2 را دارند، رایگان است. مهم‌ترین پیشرفت موجود در این پچ­‌ها این است که هدف آن نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه، به جای ۳۰ است. زمانی که دانلود شد، بازیکنان می‌توانند وارد گزینه‌های نمایش بازی شده و بین دو نرخ فریم جا به جا شوند.

سونی در یک پست وبلاگش بیان کرد که این به‌ روزرسانی هم‌ زمان با پیشرفت‌های اصلی موجود از طریق قابلیت سازگاری رو به عقب در پلی‌ استیشن ۵ ادامه پیدا می‌کند. همچنین بیان کرد که بازیکنان می‌توانند اکنون “وضوح تصویر بهتر، زمان بارگذاری سریع‌تر و موارد دیگر” را برای بازی در پلی‌ استیشن ۵ تجربه کنند.

سونی بیان کرد که قرار است پچ‌­های بیشتری برای بازی‌های دیگر به‌ زودی عرضه شود. او این موضوع را “گام اول کار روی پلی‌ استیشن ۵” نامیده و گفته که به‌ زودی خبرهای بیشتری منتشر می‌شود. هنوز مشخص نیست که آیا سونی قصد دارد به‌ روزرسانی‌های دیگری را برای بازی The Last of Us Part 2 عرضه کند یا فقط قصد دارد به‌ روزرسانی مشابهی را برای بازی‌های دیگر منتشر کند.

در مروری که از بازی The Last of Us Part 2 داشتیم، از تصاویر خیره کننده بازی تعریف و تمجید کرده بودم. گفتیم “تصاویر بازی The Last of Us Part II بسیار ساده و باشکوه هستند، من بازی را در پلی‌ استیشن ۴ با HDR روشن، انجام دادیم و با شگفتی فراوان گویی با کیفیت ۴K بازی نمی‌کردم. ظاهر بازی واقعاً عالی بود.”

 

منبع: DigitalTrends

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 3 =