معرفی و بررسی بازی The Vanishing of Ethan Carter

The Vanishing of Ethan Carter

از دیگر ویژگی های مثبت The Vanishing of Ethan Carter استفاده از موتور گرافیکی آنریل ۴ می باشد که در کنار استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد فتوگرامتری انقلابی، استفاده شده است که بیش از هرچیزی در کیفیت و دادن تصاویر و ویدیوهای واقعی از این بازی کمک می کند و شما در حین انجام بازی مدام در واقعیت این بازی غرق می شوید.

The Vanishing of Ethan Carter
The Vanishing of Ethan Carter

معرفی و بررسی بازی The Vanishing of Ethan Carter

The Vanishing of Ethan Carter از سری بازی های کمپانی The Astronauts می باشد، در حال حاضر توسط این کمپانی، زمان دقیقی برای ارائه ی آن مشخص شده است.

بازی The Vanishing Of Ethan Carter یک بازی جذاب در سبک اکتشافی و به صورت شبیه سازی ساخته شده است که با توجه به اخباری که سازنده ی این بازی مبنی بر زمان انتشار آن در اختیار کاربران قرار داده است، این بازی قرار است هفته ی آینده برای کنسول نسل هشتم PlayStation 4 ارائه شود تا کاربران بتوانند پس از تهیه ی این مجموعه، این بازی را تجربه کنند. زمان دقیق انتشار آن به این صورت است که، بر اساس وعده های داده شده، این بازی قرار است در تاریخ ۱۴ جولای سال جاری که به عبارتی مصادف است با ۲۳ام تیرماه، ابتدا در آمریکا توزیع شود و سپس با اختلف یک روز بعد، بازی فوق الذکر در ۲۴ام تیرماه در سراسر دنیا عرضه گردد.

در حال حاضر قیمتی که برای این بازی تعیین شده است، از دید بسیاری از کاربران و منتقدینکمی عجیب به نظر می رسد ولی با این حال قیمت در نظر گرفته شده برای این بازی ۱۳.۹۴ پوند می باشد و کاربران می توانند با پرداخت این هزینه، این بازی را به صورت دیجیتالی دریافت و دانلود نمایند و از آن بهره ببرند.

محتوای این بازی در مورد یک افسر Police می باشد که با استفاده از قدرت های خارق العاده ای که در اختیار دارد، شروع کننده ی داستان های بسیار جذابی است که در آن به صورت کارآگاه وارد می شود. این افسر پلیس که نامش “پل پراسپرو” نیز می باشد در روند بازی، روایت های متفاوتی را خلق می کند که پیش بینی می شود برای شما بسیار سرگرم کننده به نظر برسد.

در روند ساخت این بازی، از موتورهای گرافکی به نام Unreal 4 استفاده شده است که با توجه به کیفیت این موتور گرافیکی، انتظار مشاهده ی قدرت بسیار بالا از این بازی را داریم.

همانطور که گفته شد، در حال حاضر، این بازی برای کنسول PlayStation 4 طراحی شده است و سایر کنسول ها از این بازی بی بهره بودند. البته به تازگی خبر انتشار این بازی برای Xbox One هم شنیده می شود.

در ادامه در صورتی که تمایل دارید اطلاعات بیشتری از این بازی در اختیارتان قرار بگیرد، به شما پیشنهاد می شود که به توضیحاتی که در این مقاله در مورد این بازی می دهیم، توجه بفرمایید.

 

 

 

نقد و بررسی بازی The Vanishing of Ethan Carter

بازی محبوب گفته شده The Vanishing Ethan Carter برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ معرفی شد که کاربرانی که از سیستم های شخصی برای گیم استفاده می کردند می توانستند نسبت به تهیه ی این بازی اقدام کنند و این بازی را تجربه کنند. اما پس از اینکه یکسال از تولید این بازی گذشت، کمپانی سونی، این بازی را به صورت اختصاصی برای پلی استیشن های خود طراحی کرد که اتفاقا توانست بازخوردی خوبی از هواداران خود نسبت به این بازی ببیند. استقبال زیادی که از این بازی صورت پذیرفت باعث شد که در حال حاضر نسخه ی ایکس باکس این بازی هم در اختیار کاربران قرار بگیرد و این همان خبری بود که بازیکنان این کنسول را به وجد آورد.

The Vanishing of Ethan Carter
The Vanishing of Ethan Carter

اما در ادامه بهتر است که پیش از هر چیز دیگری وارد داستان جذاب این بازی بشویم و در مورد آن بایستی بگوییم که این بازی ترکیبی از سبک معمایی و کاراگاهی می باشد که این موضوع باعث شده است پیش از هرچیزی، باعث تقویت محبوبیت این بازی شود.

زمانی که شما به صورت اول شخص و در نقش “پائول پراسپرو” وارد این بازی می شوید، شاهد دریافت نامه ای از پسربچه می شوید که در آن به صورت رمزآلود به شما اطلاع داده است که جانش در خطر است. پس از اینکه شما متوجه این موضوع می شوید و برای پیگیری این ماجرا به خانه ی پسرک رهسپار می شوید، متوجه می شوید که داستان از آن چیزی که شما انتظار داشته اید، خیلی پیچیده تر و بدتر است و از این لحظه شما وارد بازی می شوید.

نکته ی بسیار مثبتی که در این بازی وجود دارد، داستان سرایی بسیار قدرتمند این بازی در کنار

گیم پلی بسیار عالی از این بازی می باشد که بیش از هرچیزی شما را در تمام لحظات این بازی به وجد می آید.

زمانیکه شما می بینید که Ethan به طرز وحشیانه ای به قتل رسیده است، متوجه می شوید که وارد داستان بسیار رمزآلودی از این ماجرا شده اید که برای حل آن، حتی اگر از فضا و کهشکشان ها هم کمک بگیرید باز به راحتی قادر به کشف این موضوع نخواهید بود.

اولین کاری که شما برای پیدا کردن سرنخ از این ماجرا نیاز دارید این است که قتل های مشابهی که به این صورت در آن محله اتفاق افتاده است را بررسی کنید تا بلکه رشته ی جدیدی از این موضوع به دستتان برسد.

از دیگر ویژگی های مثبت The Vanishing of Ethan Carter استفاده از موتور گرافیکی آنریل ۴ می باشد که در کنار استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد فتوگرامتری انقلابی، استفاده شده است که بیش از هرچیزی در کیفیت و دادن تصاویر و ویدیوهای واقعی از این بازی کمک می کند و شما در حین انجام بازی مدام در واقعیت این بازی غرق می شوید. همچنین دنیای این بازی به صورت جهان باز طراحی شده است که به بازیکنان قدرت این را می دهد که به هر نقطه از پلان این بازی که می خواهند بدون هیچ محدودیتی سفر کنند و این موضوع باعث شده است که این بازی محبوبیت بیشتری برای خود به وجود بیاورد.

نکته ی بسیار قابل توجهی که در این بازی وجود دارد، این است که در این بازی چندین معمای متفاوت و پیچیده ای طراحی شده است که شما برای ادامه ی روند بازی مجبورید که این معماها را حل منید و به جواب برسید. به طور مثال در قسمت هایی از بازی مشاهده می کنید که شما بایستی یک قطار فرسوده را به حرکت در آورید یا از دروازه های بسیار اسرارآمیزی عبور کنید که عملا برای آن ها در ظاهر هیچ راه حلی وجود ندارد و قطعا هنگامی که قصد دارید راه حل های آن را پیدا کنید، بر اثر پیچیدگی و سختی که دارد، شاید شما را کاملا از ادامه ی بازی مأیوس و ناامید کند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + پانزده =