بررسی بازی The Witcher 3: Wild Hunt game

The Witcher 3: Wild Hunt game

منابع وابسته به کمپانی سونی فضای لازم به منظور نصب نسخه‌ پلی‌ استیشن ۴ The Witcher 3: Wild Hunt game را اعلام نمودند. برای آگاهی از جزئیات این خبر در ادامه مطلب همراه ما باشید.

The Witcher 3: Wild Hunt game
The Witcher 3: Wild Hunt game

به منظور نصب کردن این بازی روی کنسول پلی ‌استیشن ۴ به ۵۰ گیگابایت فضای خالی نیاز خواهید داشت. خیلی از فروشگاه‌ های کنسول پلی ‌استیشن در اروپا این حجم را برای این بازی را مورد تایید قرار داده اند. هنوز فضای لازم به منظور نصب این بازی روی کنسول ایکس ‌باکس وان مشخص نشده است. نسخه‌ کامپیوترهای شخصی بازی نیاز به ۴۰ گیگابایت فضای خالی به منظور نصب شدن دارد.

با وجود اینکه تا کنون سی ‌دی پراجکت رد و کمپانی سونی این مسئله را مورد تایید قرار نداده اند ولی به نظر می آید که این موضوع درست است. این نکته را در نظر داشته باشید که با یک بازی در سبک جهان باز بزرگ مواجهیم که مساحت آن تقریبا ۶۴ کیلومتر مربع است و دارای جلوه ‌های بصری فوق العاده باکیفیتی برخوردار می باشد. با در نظر گرفتن این نکته می توانید راحت تر این حجم بازی را درک کنید. قبل از این آثاری نظیر  Killzone: Shadow Fall و The Last of Us: Remastered به فضای ۵۰ گیگابایتی به منظور نصب روی این کنسول نیاز داشتند. بازیThe Witcher 3 : Wild Hunt در نوزدهم می سال ۲۰۱۵ برای کامپیوتر های شخصی و همچنین کنسول های پلی ‌استیشن ۴ و ایکس ‌باکس وان انتشار خواهد یافت. از طرف دیگر قرار است که تعداد ۱۶ محتوای قابل دانلود رایگان هم برای کلیه پلت فرم ‌های این بازی انتشار پیدا نماید.

داستان The Witcher 3: Wild Hunt game

The Witcher 3: Wild Hunt game به معنای واقعی یک ماجراجویی کامل در جهانی پر از سورپرایز و اتفاقات باورنکردنی می باشد. استودیوی سی ‌دی پراجکت در بخش پایانی سه‌گانه‌ حماسی خود، حد آخر معنی «ویچر بودن» را نشان می دهد.

گیمر در The Witcher 3: Wild Hunt game خودش را یک ویچر حرفه ای حس می کند که در سرزمین‌ هایی پر از حوادث خطرناک گم شده است. این بازی آنچنان حس واقعی دارد که گاهی به شما این احساس را می دهد که حوادث بازی واقعا در ال اتفاق افتاده هستند و شما این حس را دارید که باید به درون بازی رفته و اقداماتی را انجام دهید. در بازی یک سری منطقه با اسامی مختلف وجود دارد که هر یک از این مناطق دارای شهرها، روستاها، قلاع، جوامع و بندرهایی می باشند. موجودات و انسان های هر یک از این مناطق منحصر به خودشان هستند.

هریک از موجودات اعم از انسان و غیر انسان به انجام کاری مشغول بوده و برخی اوقات فقط با قدم زدن و شنیدن حرف های آنان، می توانید مراحل و ماموریت های تازه ای را بگیرید! نقاط معینی از نقشه بازی نیز همواره در حال به نمایش گذاشتن افرادی است که با مراجعه کردن به آنها این امکان را دارید تا داستان های تازه ای را کشف نمایید.

خیلی از مراحل فرعی بازی نیز از درون ماموریت های اصلی The Witcher 3: Wild Hunt game و همچنین حرف زدن با اشخاص مختلف به دست می آیند. توصیه اکید ما به شما این است که تا آنجایی که برایتان مقدور است به دوستان و متحدان خود کمک نمایید چون ممکن است خیلی زود به کمک آن ها نیاز پیدا کنید.

در هر یک از شهرها، روستاها و بندرها تخته هایی وجود دارند که این امکان را دارید تا در آنها در پی کسب درآمد باشید. زمانی که قرارداد های کشتن هیولاها را یافتید با پذیرفتن کار قادر خواهید بود تا از یک سو درآمد زیادی را کسب کنید و از سوی دیگر سطح توانمندی ها و قدرت های گرالت را افزایش دهید.

مدارا کردن با سیستم اقتصادی بازی چندان ساده نیست، البته در صورتی که پشتکار نداشته باشید و به دنبال کشتن هیولا های ترسناک نروید! شیوه های گوناگونی به منظور کسب درآمد وجود ندارد و برخی اوقات به منظور ادامه دادن مراحل اصلی بازی نیاز به پول خواهید داشت ولی این مسئله موجب نمی گردد که از همان آغاز بازی به انسانی سنگدل بدل گردید که هیچ اقدامی را بدون دریافت پول برای دیگران انجام نمی دهد.

برویم سراغ مبارزه های داخل The Witcher 3: Wild Hunt game که از مهم ترین عناصر بازی ویچر محسوب می شوند. ممکن است خیلی از کاربران که عدت کرده اند تا در بازی های مختلف از گزینه هایی نظیر Counter-attack و همچنین کشتن دشمنان با چندین کلیک معمولی استفاده کنند، قادر نباشند که راحت با سختی مبارزه های این بازی سازگار شوند.

مبارزات این بازی نسبت به نسخه دوم، پیشرفت زیادی داشته و بسیار لذت بخش تر شده است. در The Witcher 2 گزینه های کمی را در اختیار داشتید اما در The Witcher 3: Wild Hunt game این امکان را داردی تا با دفاع کردن، پرش و قل خوردن، جای خالی، بهره گیری از Sign های ویچرها و همچنین به کارگیری ابزاری نظیر کمان زنبورکی و البته بمب های مختلف به جنگ دشمنان خود بروید.

The Witcher 3: Wild Hunt game
The Witcher 3: Wild Hunt game

ترکیب کردن کلیه این توانمندی ها و استفاده ویژه از آن ها در تقابل با موجودات و دشمنان گوناگون در شرایط مختلف و مکانیزمی کاملا روان و با سرعت بالا می باشد موجب این شده است که جذابیت سیستم مبارزات بازی دو چندان شود. افکت های گرافیکی جذاب را نیز به این موضوع اضافه نمایید تا متوجه شوید که با چه شاهکاری در زمینه اکشن مواجهید. بر خلاف خیلی از بازی هایی که در این سبک ساخته شده اند دشمنان شما به هر حرکت و ضربه ای واکنش خاصی نشان می دهند و در نتیجه مبارزات آسانی را نخواهید داشت.

ویچر ۳ از لحاظ قصه اصلی خیلی طولانی می باشد اما موضوعی که باعث می شود تا طولانی بودن داستان موجب خستگی گیمر نشود مربوط به ظرافت در طراحی مراحل مختلف بازی می شود. می توان ادعا کرد که تک تک مرحله های The Witcher 3: Wild Hunt game منحصر به فرد بوده و حتی از جایی به بعد مخفی کاری نیز در گیم پلی بازی رسوخ می کند. وجود تعادل و زیاده روی نکردن سازندگان بازی باعث شده که گیمرها به هیچ عنوان از ادامه دادن ویچر ۳ خسته نشوند و فقط کافیست چند ساعت آن را تجربه کنید تا متوجه شوید که با چه بازی متفاوتی رو به رو شده اید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 5 =