شرکت THQ Nordic از برخی بازی های جدید خود بزودی رونمایی می کند

THQ Nordic

اما به تازگی پوستری از این بازی توسط THQ Nordic منتشر شده است که در آن تصویر زمینه ی قابل توجهی از یک روباه انسان نمای یک چشم می باشد که با در دست داشتن یک شمشیر بلند و زره و تجهیزات جنگی، جذابیت زیادی را برای علاقه مندان به این سبک ایجاد می کند.

THQ Nordic
THQ Nordic

شرکت THQ Nordic از برخی بازی های جدید خود بزودی رونمایی می کند

بر اساس اخباری که این روزها در مورد کمپانی بازی سازی “تی اچ کیو نوردیک” شنیده می شود، به نظر می رسد که این کمپانی در حال فعالیت بر روی محصول جدیدی است که قصد دارد آن را به سبک  اکشن و بر مبنای نقش آفرینی تولید کند که نام این اثر که در دنیای جهان باز طراحی شده است را، “Biomutant” در نظر گرفته است.

در این شایعه ی منتشر شده راجع به این کمپانی که البته مسئولیت آن با یک مجله ی آلمانیست که آن را لو داده است، توضیح کوتاهی هم در مورد محتوای آن داده شده که این بازی در مورد مبارزه های اخر الزمانی می باشد که در شما در قالب نقش آفرینی با موجودات مختلف و شبه انسانی که گاها به شکل حیوان هم در آمده اند مبارزه می کنید. این بازی اکشن که ترکیبی از این محتوا می باشد، بر اساس اخبار رسیده از همان مجله، قرار است در همایش گیمزکام سال ۲۰۱۷ به طور کامل معرفی شود و نام انتخابی این بازی در حال حاضر، Biomutant انتخاب شده است که در واقع پروژه ی بزرگ کمپانی THQ Nordic می باشد.

اما به تازگی پوستری از این بازی توسط THQ Nordic منتشر شده است که در آن تصویر زمینه ی قابل توجهی از یک روباه انسان نمای یک چشم می باشد که با در دست داشتن یک شمشیر بلند و زره و تجهیزات جنگی، جذابیت زیادی را برای علاقه مندان به این سبک ایجاد می کند و البته در ادامه سه عکس متفاوت از لحظات محتلف این بازی هم به نمایش گذاشته شده است که در آن این موجود انسان نما را در حال مبارزه و شنا کردن نشان می دهد و همچنین تصویری از یک موجود پرنده هم، توضیحات دیگری از شرایط این بازی را در اختیار مخاطب قرار می دهد. از دیگر مطالبی که با توجه به این پوستر می توانیم دریافت کنیم، زمان انتشار این بازی است که در ابتدای سال ۲۰۱۸ میلادی برای پلتفرم های PlayStation4، Xbox Oneو سیستم های PC مبتنی بر سیستم عامل ویندوز، توزیع می شود.

البته با وجود ان پوستر منتشر شده از این بازی که نام این بازی هم در بالای آن حک شده، در حال حاضر هیچ منبع موثقی وهمچنین کمپانی سازنده ی این بازی، این اخبار و شایعه را تأیید و یا حتی تکذیب نکرده اند و باید منتظر اخبار دیگری از این موضوع باشیم.

THQ Nordic
THQ Nordic

تنها اخباری که از این کمپانی که به دست ما رسیده، این است که کمپانی “تی اچ کیو نوردیک”، خبر از رونمایی و معرفی دو بازی جدید در همایش گیمزکام داده است  که در راستای توضیحاتی از این خبر اعلام داشته است که یکی از این دو بازی، نسخه ی جدیدی از سری بازی های قبلی است و دیگر بازی که قصد معرفی آن را داریم، محصول نوینی است که با سبکی متفاوت روانه ی بازار خواهد شد.

امیدواریم که هرچه سریعتر در همایش فوق الذکر که در تاریخ  ۳۱ مرداد تا ۴ام شهریورماه که مصادف است با ۲۲ تا ۲۶ام آگوست، برگذار می شود، شاهد معرفی این بازی ها باشیم تا این انتظار به سر بیاید و اطلاعات درست و معتبری را در این موارد، برای مخاطبین منتشر کنیم.

لازم به ذکر است که در همایشی که قرار است در آگوست ۲۰۱۷ به نام گیمزکام برگذار شود، سایر کمپانی های دیگر مانند Blizzard، Microsoft و Nintendo، تصمیم دارند که نشست های خبری را برای خود داشته باشند و مصاحبه ها و Streamهایی را برای کمپانی خود و محصولاتشان برگذار کنند.

 

 

 

تاریخچه کوتاهی از کمپانی THQ Nordic

کمپانی Nordic Games در یک اقدام اساسی در سال ۲۰۱۳ بعد از ورشکستگی استودیوی “تی اچ کیو”، امتیاز این استودیو را به همراه تمامی فرنچایزهایش خریداری کرد که هدف از این عمل را، ایجاد یک تغییر بزرگ برای ایجاد جهشی به سمت آینده و فاصله گرفتن از یک استودیوی صرفا فعال، می دانست که در نهایت نام این کمپانی را به ترکیبی از آن دو و به THQ Nordic، تغییر داد.

آقای “لارس وینگفورس” که در واقع مدیرعامل کمپانی دوباره تاسیس شده ی THQ Nordic  می باشد، این اتفاق را یک حرکت اساسی و رو به جلو خواند و با توجه به گذشته ی بسیار موفقی که در زمینه ی بازی سازی داشته ام، حال با این تغییر بنیادی، در مسیر جدیدی قرار خواهیم گرفت که قصد افزایش و گستردگی مجموعه فعالیت هایمان را داریم که تمامی این مسیر، سابقه ی این کمپانی را خواهد ساخت.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + 14 =