عرضه سیزن جدید بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Tom Clancy's Rainbow Six Siege

از جمله آیتم ها و ویژگی های منحصر به فرد Tom Clancy’s Rainbow Six Siege میتوان به طراحی هشت دست  لباس فرم زیبا و جذاب در کنار شش گدازه جذابیت آن پرداخت. شرکت یوبی سافت ۵% تخفیف را تا ماه ژانویه ۲۰۲۰ در اختیار کاربران این سیزن پس قرار داده تا بتوانند ورژن ها و آیتم های متفاوت ارائه شده توسط شرکت را خریداری کنند.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

شرکت یوبی سافت که تولید کننده TCRSS یا همان Tom Clancy’s Rainbow Six Siege یک بازی جالب و چند نفره هیجان انگیز می باشد، با به وجود آوردن بخش های جدید و جذاب جایگاه خود را در میان گیم پلیرها تثبیت کرده است و با به روز رسانی های فراوان خود در مدت زمان های کوتاه و اضافه کردن پکیج های متفاوت توانسته به خوبی هر چه تمامتر از این بازی لذت بخش پشتیبانی کند.

سیزن پس ارائه شده جدید، مانند همتاهای قبلی ارائه شده توسط شرکت تولید کننده به مبلغ ۳۰ دلار به کاربران فروخته می شود. شرکت یوبی سافت در نظر دارد که در سال میلادی جدید ۲۰۱۹ بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege را با محتویات و جزییات شگفت انگیزتر بیشتری نسبت به سری های قبلی ارائه شده این سیزن پس روانه بازار کند..

سیزن پس سال چهارم این بازی با ارائه هشت ورژن منحصر به فرد و هیجان انگیز و کاملا متفاوت قابل دسترس و خریداری می باشد. گیم پلیرهایی که سیزن پس سال چهارم را خریداری کرده اند میتوانند هفت روز زودتر از دیگر کاربران و گیم پلیرها به این هشت ورژن تازه اضافه شده بازی دسترسی داشته باشند و استفاده از تمام محتویات داخلی این سیزن و ورژن های اضافه شده به آن و تمامی ملحقات شگفت انگیز این سیزن پس برای کاربرانی که آن را خریداری کرده اند رایگان می باشد، و گیم پلیرهایی که تا کنون برای خرید این سیزن پس اقدام نکرده اند باید برای خرید آن از پول ذخیره شده درون بازی خود اقدام به خریداری این محصول کنند.

برای طراحی این بازی Anvilnext شرکت یوبی سافت مانند دیگر تولیدات خود از گرافیک جذاب نیز بهره برده است، ولی عملکردی سینوسی را در بازی مذکور از این موتور مشاهده میکنیم و دارای نورپردازی با کیفیت بسیار بالا می باشد و این بازی دارای گرافیک مطلوبی است که باعث شده به جذابیت های بازی افزوده شود.

یوبی سافت در پایان هر سال میلادی بسته هایی را به بازی خود اضافه میکند تا باعث تنوع و جذابیت هرچه بیشتر برای گیم پلیرها شود. در پایان هر سال شاهد اضافه شدن هشت عدد اپراتور، هشت مدل لباس جدید و جذاب و هشت مدل لباس فرم منحصر به فرد از شرکت سازنده بازی خواهیم بود. با ارائه هر سیزن پس و خرید آن، به کاربران ۱۰ درصد تخفیف خرید از بازی تعلق میگیرد که برای پرداخت خرید این بازی ها نیز نیازی به استفاده از پول واقعی نیست و کاربران می توانند برای خرید از پول های ذخیره شده در بازی خود استفاده کنند. با ارائه هر سیزن پس و اضافه شدن اپراتورهای جدید به بازی باعث بیشتر شدن جذابیت های فراوانی برای گیم پلیرها میشود که این خود یکی از نکات مثبت در ارائه ی هر ساله سیزن پس می باشد.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

اپراتور اضافه شده دیگر به بازی، درگیری یا Clash است. این گزینه واحدی در سرعت است و سه واحد آن مختص به محافظت از کاربر در بازی میباشد. این اپراتور مدافعانی با سپرهایی ضد گلوله برای از میان بردن دشمنان در بازی ما را فراهم میکند، مه با ایجاد الکتریسیته باعث عقب نگه داشتن دشمنان میشود. ولی این اپراتور قابلیت استفاده از نزدیک با دشمنان را ندارد و برای استفاده از آن باید فاصله خود را در بازی در مقابل دشمنان فرضی حفظ کنیم.

از دیگر اپراتورهای اضافه شده به بازی Maverick است. این گزینه واحدی در محافظت است و سه واحد آن به سرعت اختصاص دارد. با به کارگیری این اپراتور میتوان استحکاماتی را که زیاد قوی نیستند را از میان برداشت و در واقع این اپراتور میتوان تجهزات و سپرهای از بین رونده را منهدم کند و با تجهیزات و سازه های دشمن فرضی میتوان آنها را به نابودی بکشد.

و در پایان این مطلب، بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege بازی بسیار مهیج و جذاب است که حتی به صورت تیمی و آنلاین نیز میتوان از بازی کردن در محیط جذاب و منحصر به فردش ساعت ها  لذت برد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + دو =