شایعه: آیدن پیرس در Tom Clancy’s the Division مشاهده شد!

Tom Clancy’s the Division

به تازگی یکی از کاربران Tom Clancy’s the Division ادعا کرده است که در  the Division شخصی که دارای خصوصیاتی مشابه با “ایدن پیرس” که از جمله کاراکترهای بازی  Watch Dogs می باشد را مشاهده کرده است.

Tom Clancy’s the Division
Tom Clancy’s the Division

شایعه: آیدن پیرس در Tom Clancy’s the Division مشاهده شد!

در مورد  Tom Clancy’s the Division هر روز شاهد ارائه اطلاعاتی مختلف می باشیم که برخی از آن ها شایعه ای بیش نبوده و نمی توان به آن ها اعتماد کرد اما در مقابل برخی دیگر از آن ها درست بوده و اطلاعات مناسبی را از این بازی ارائه می کنند. به تازگی یکی از کاربران  Tom Clancy’s the Division ادعا کرده است که در  the Division شخصی که دارای خصوصیاتی مشابه با “ایدن پیرس” که از جمله کاراکترهای بازی  Watch Dogs می باشد را مشاهده کرده است.

به نظر می رسد که شاهد کاراکتر ایدن پیرس از بازی Watch Dogs در بازی جدید یوبی سافت یعنی بازی Tom Clancy’s the Division خواهیم بود. کاربری که در بالا مورد اشاره قرار گرفت بیان کرده است که شخصی در این بازی را در زمان تجربه نسخه بتای بازی مشاهده کرده است که از نظر ظاهری و نوع لباس، شباهت بسیاری به ایدن پیرس دارد.

این موضوع باعث شده است تا کاربران به این باور برسند که به احتمال زیاد، کاراکتر مورد اشاره، خود او خواهد بود و قصد یوبی سافت از این موضوع، یادآوری نسخه دوم بازی Watch Dogs می باشد. اما این ادعا به طور قطع مورد تایید قرار نگرفته است و احتمال این که ممکن است موضوع مورد اشاره، تصادفی بوده باشد و یوبی سافت هیچ قصدی از این موضوع نداشته باشد هم وجود دارد.

شرکت یوبی سافت به صورت رسمی ساخت بازی Watch Dogs 2 را مورد تایید قرار داده است و اعلام کرده است که هم اکنون در حال ساخت آن می باشد و به محض اتمام مراحل ساخت، آن را ارائه خواهد کرد. این اطلاعات در جلسه ای که یوبی سافت برای گزارش عملکرد سال مالی خود برگزار کرده بود، منتشر شد و هم زمان با این خبر، ارائه بازی های دیگری مانند For Honor و یک IP کاملا جدید پیش از ماه آوریل هم مورد تایید این کمپانی قرار گرفت. آن ها اعلام کرده اند که قصد دارند در سال جدید، میزان فروش خود را افزایش دهند و هم زمان هم بازی های بزرگ تری را ساخته و ارائه کنند که از جمله آن ها می توان به For Honor، South Park: The Fractured but Whole، Tom Clancy’s Ghost Recon: WildLands، نسخه جدید Watch Dogs و یک بازی بزرگ جدید اشاره کرد. این آثار به جز Watch Dogs 2 و IP جدید قبلاً توسط این کمپانی تایید شده بودند و همین مورد موجب شد تا اخبار مربوط به این دو مورد بیشتر جلب توجه کند. نسخه اول بازی Watch Dogs با وجود پتانسیل خوبی که داشت نتوانست تبدیل به اثری شود که سازندگان انتظار آن را داشتند و به همین دلیل، یوبی سافت تمام تلاش خود را برای تبدیل نسخه دوم آن به یکی از برترین ها می کند.

در مورد بازی Tom Clancy’s the Division هم، نسخه بتای آن در دسترس کاربران کنسول اکس باکس وان قرار گرفته است اما تا کنون کاربران پلتفرم های پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی هنوز آن را دریافت نکرده اند اما به زودی آن ها نیز به این بتا دسترسی خواهند یافت.

Tom Clancy’s the Division
Tom Clancy’s the Division

The Division را می توان یکی از جدیدترین بازی های کمپانی یوبی سافت دانست که در عین حال، مورد انتظار ترین بازی این کمپانی هم می باشد. ساخت آن بر عهده استودیو مسیو (Massive) که از استودیوهای کمپانی یوبی سافت می باشد، قرار گرفته است. این بازی را می توان یک بازی آنلاین تمام عیار در سبک شوتر سوم شخص دانست که با سبک نقش آفرینی هم ترکیب شده است. این بازی هم به صورت Co-op یعنی همکاری چند نفره قابلیت اجرا دارد و هم می توان آن را به صورت انفرادی تجربه کرد. ویژگی دیگر این بازی را می توان در این دانست که آن از مبارزات بازی باز در برابر بازی باز (PvP) هم استفاده شده است و در Dark Zone که قسمتی از این بازی است، اتفاق خواهد افتاد. سازندگان وقایع این بازی را در شهر نیویورک و زمانی که بسیاری از مردم آن به خاطر گسترش یک بیماری از بین رفته اند، طراحی کرده اند  و برای این انتخاب خود، دلایل مهمی را هم بیان کرده اند. در جریان بازی شاهد شبیه سازی بخش هایی از نیویورک از جمله منهتن خواهید بود. البته وقایع مربوط به این شهر تنها اختصاص به دنیای بازی ندارد و در دنیای واقعی نیز، نیویورک شاهد تجربیات تلخی بوده است. یکی از این تجربیات تلخ، طوفان سندی بود که در سال ۲۰۱۱ رخ داد و خسارات زیادی را به بار آورد. یکی از سازندگان بازی، مگنوس یانسن در مورد انتخاب نیویورک در این بازی اعلام کرده است که در کل دنیا نمی توان شهری را یافت که از جنبه های مختلف به اندازه این شهر پیشرفت کرده باشد. همین مورد موجب می شود تا نیویورک اولین گزینه برای انتخاب در بازی هایی که در ارتباط با حمله موجودات فضایی است، باشد. در بازی مورد نظر، این شهر تخریب کامل نداشته است و افراد ساکن در آن هم هنوز به صورت کامل از بین نرفته اند و این خود بازی باز است که باید نهایت تلاش خود را برای جلوگیری از نابودی کامل آن و از بین رفتن تمامی افراد بکند. هم چنین یکی دیگر از دلایل این انتخاب را می توان به اتفاقاتی که در طی ۱۵ سال گذشته برای آن افتاده است، نسبت داد. طوفان سندی از جمله مهم ترین آن ها بود که موجب شد تا خسارات زیادی به بار آید اما در عین حال در تبدیل شدن مردم آن به مردمانی قوی نقش مهمی داشت. پس ما خواهیم توانست داستان این افراد قوی را گسترش داده  در قالب یک بازی ارائه کنیم.

Tom Clancy’s The Division، قرار است در ۱۸ اسفند ماه یعنی ۸ مارس ارائه شود و پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌ باکس وان و هم چنین کامپیوترهای شخصی ویندوزی قابلیت پشتیبانی از آن را خواهند داشت. حال باید تا آن زمان منتظر ماند و دید که ادعاهای مطرح شده در مورد آن درست می باشد یا اینکه تمامی آن ها شایعاتی بیش نبوده اند. اما احتمال صحت این ادعاها بسیار بیشتر از نادرستی آن ها می باشد اما با این حال باز هم نمی توان به طور قطع در این خصوص نظر داد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − هفت =