۱۰ بازی برتر در سوییچ

نینتندو سوییچ لیست فوق العاده ای از بهترین بازی های خود را دارد که بسیاری از آن ها ارزش پیشنهاد دادن به بقیه را دارند. با این حال، برای اطلاع از ۱۰ بازی مورد علاقه و محبوب ما، می توانید لیست زیر را چک کنید. این لیستی است که هر چند وقت یک بار آن را با بازی هایی که ارزش عرضه را دارند، به روز می کنیم.

با رشد لیست بازی های سوییچ، ما برخی بازی ها را از لیست حذف کرده و بازی های جدیدی را اضافه خواهیم کرد. لطفاً توجه داشته باشید که اگرچه لیست زیر شامل ۱۰ بازی است، اما ما در واقع آن ها را رتبه بندی نمی کنیم. اگر یک بازی تا این حد پیش رفته باشد (و در لیست باقی بماند)، پس بازی ای است که قطعاً انجام آن برای مدتی ضروری بوده است. به این ترتیب، ما ورودی ها را به ترتیب زمانی معکوس فهرست می کنیم. همچنین، خلاصه ای از بازی های قبلی را در پایین لیست مشاهده خواهید کرد. اگرچه این عناوین برای تجربه های بهتر و بزرگ تر تلاش خود را کرده اند، اما بازهم به نوبه خود بازی های خوبی هستند و ارزش کاوش و بررسی را دارند. در ادامه لیستی از ۱۰ بازی برتر سوییچ را مشاهده خواهید کرد.

۱- بازی Metroid Dread

بهترین بازی سوییچ
بازی Metroid Dread

تاریخ عرضه: ۸ اکتبر ۲۰۲۱

طرفداران Metroid نزدیک به دو دهه است که برای یک بازی ماجراجویی ۲D Metroid جدید به نینتندو التماس می کنند. خوشبختانه، زمانی که بالاخره نینتندو این بازی را ارائه داد، هیچکس ناامید نشد. همانطور که از نام آن پیدا است، Dread یک تجربه پر تنش است، که مملو از نبرد با رئیسان و ربات های کشنده چالش برانگیزی است که Samus را در سراسر بیوم های مختلف Planet ZDR دنبال می کنند.

پلتفرم کاوشی کلاسیک Metroid همچنان دست نخورده باقی مانده است و ما مشتاقانه منتظر به روزرسانی ها و ارتقاء های جدیدی مانند Phantom Cloak و Spider Magnet هستیم. این مسابقه ۱۰۰ درصدی، خیلی سریع تمام شد، اما نمی توانیم بیش از این منتظر بمانیم تا ببینیم داستان عظیم Dread چه معنایی برای آینده این مجموعه دارد.

۲- بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury

بهترین بازی سوییچ
بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury

تاریخ عرضه: ۱۲ فوریه ۲۰۲۱

این روزها بازی های کمی پیدا می شوند که تمام توجه ما را به خود جلب کنند، اما عنوان Mario 4 نفره کنسول Wii U به قدری شاد و مفرح بود که نمی توانستیم در برابر حرکت آن به پورت سوییچ مقاومت کنیم. اما گویی این کافی نبود، نینتندو کمپین تک نفره کاملا جدید را با عنوان Bowser’s Fury در آن گنجاند.

در این تجربه مستقل، ماریو در سراسر Lake Lapcat سفر می کند، چالش های پلتفرمی مختلف را برای جمع کردن Cat Shines کامل می کند. طراحی بزرگ تر و جهان باز Bowser’s Fury به طرز باور نکردنی تازگی را برای تجربه ماریو به همراه آورده است و ما به نوبه خودمان چگونگی پایان یافتن هر عمل در یک نبرد رئیسان به اندازه Kaiju را دوست داشتیم.

۳- بازی Animal Crossing: New Horizons

بهترین بازی سوییچ
بازی Animal Crossing: New Horizons

تاریخ عرضه: ۲۰ مارس ۲۰۲۰

بازی Animal Crossing: New Horizons کم استرس و آرام بخش دقیقا در زمانی مناسب وارد بازار شد. با پر آشوب شدن چرخه اخبار از سال ۲۰۲۰، Animal Crossing: New Horizons پناهگاهی مجازی را به شکل یک جزیره گرمسیری ارائه می دهد. ساخت و سفارشی سازی خانه و جزیره به شکل دلخواه بسیار ارزشمند است، زیرا New Horizons چرخه روزانه سرگرم کننده ای پر از اهداف و جوایز و پاداش را ارائه می دهد.

۴- بازی Pokémon Sword & Shield

بهترین بازی سوییچ
بازی Pokémon Sword & Shield

تاریخ عرضه: ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹

به مدت دو هفته، طرفداران Pokémon منتظر حضور نقش آفرینی های اصلی این مجموعه در کنسول های خانگی بودند. هرچند در سال ۲۰۱۸ بازسازی بازی های نسل اول در Let’s Go Pikachu & Eevee ارائه شد، اما Sword & Shield سال ۲۰۱۹ نشانگر تحقق این رویا بود. بازیکنان داستان هیجان انگیز مبتنی بر منطقه کاملا جدیدی را با نسل جدید Pokémon دریافت کردند و باتوجه به عناوینی که برای اولین بار در تاریخ این مجموعه، گسترش های داستانی پس از عرضه را دریافت می کنند، طرفداران بیش از هر زمان دیگر دلایلی برای بازدید مجدد از بازی، پس از قهرمان شدن داشتند.

۵- بازی Fire Emblem: Three Houses

بهترین بازی سوییچ
بازی Fire Emblem: Three Houses

تاریخ عرضه: ۲۶ جولای ۲۰۱۹

مجموعه Fire Emblem در سال های اخیر، پیروانی را از طریق پلتفرم های دستی ایجاد کرده است، اما با Three Houses، این مجموعه استراتژیکی نوبتی به بهترین شکل ممکن به تلویزیون ها برگشت. این بازی با داشتن گیم پلی استراتژیک مستقل، یک داستان سرگرم کننده برای برقراری ارتباط و تاثیرگذاری و چندین مسیر برای روایت داستان، یکی از بهترین بازی های استراتژیکی امروزی است.

۶- بازی Super Smash Bros. Ultimate

بهترین بازی سوییچ
بازی Super Smash Bros. Ultimate

تاریخ عرضه: ۷ دسامبر ۲۰۱۸

یک رویداد متقاطع که دو دهه در حال ساخت بوده است، Super Smash Bros. Ultimate این مجموعه را در واقعی ترین شکل خود نشان می دهد. Super Smash Bros. Ultimate که دارای مکانیسم های مبارزه ای عالی، مجموعه ای از مبارزان که همه شخصیت های تاریخی مجموعه را دارا است، یک عنوان تمام عیار و ضروری برای سوییچ به شمار می رود.

۷- بازی Super Mario Odyssey

بهترین بازی سوییچ
بازی Super Mario Odyssey

تاریخ عرضه: ۲۷ اکتبر ۲۰۱۷

هر کنسول باید حداقل یک بازی پلتفرمی ماریو را داشته باشد و سوییچ هم از این قاعده مستثنی نیست. Mario Odyssey چند ماه پس از عرضه کنسول منتشر شده و تمام ضروریات لازم برای در نظر گرفته شدن به عنوان یک بازی کلاسیک را دارا بود و البته چند ویژگی جدید شگفت انگیز هم داشت. این بازی جذاب کنترل های عالی، چندین مورد برای کشف و یک سطح شهری داشت که در آن تمام انسان ها خصوصیات عادی داشتند درحالیکه ماریو با ظاهر کارتونی و کوچکش در اطراف می چرخید. این بازی، یک ماجراجویی عجیب و ضروری برای دارندگان کنسول های سوییچ است.

۸- بازی Stardew Valley

بهترین بازی سوییچ
بازی Stardew Valley

تاریخ عرضه: ۵ اکتبر ۲۰۱۷

آینده Harvest Moon مشخص نیست و گذشته آن بسیار ضعیف بوده است. خوشبختانه، Stardew Valley وجود دارد و تقریبا در هر مکانیکی که مجموعه از آن طریق محبوب شده است، بهبود پیدا می کند. مدیریت یک مزرعه ممکن است به نظر کار سختی باشد، اما در Stardew Valley لذت بخش است. تماشای رشد محصولات در طول زمان و فروش آن ها برای کسب سود و در عین حال آشنایی و شناختن مردم شهر تجربه ای ایجاد می کند که کنار گذاشتن آن دشوار است. اضافه کردن قابلیت حمل سوییچ نیز باعث شده این تجربه بهتر و بهتر شود.

۹- بازی Mario Kart 8 Deluxe

بهترین بازی سوییچ
بازی Mario Kart 8 Deluxe

تاریخ عرضه: ۲۸ آوریل ۲۰۱۷

Deluxe چیزی بیش از یک پورت ساده Mario Kart 8 عالی برای Wii U است و شامل تمامی محتواهای قابل دانلود بازی (موسیقی های بیشتر، مسابقه ها و ماشین ها) و Battle Mode است، که به طور عجیبی در نسخه اصلی وجود نداشتند. بازی Mario Kart با صفحه نمایش دو قسمتی همیشه یک موفقیت به شمار رفته است و داشتن نسخه ای از بازی با دو کنترلری که بتوانید آن ها را هر جایی که می خواهید ببرید باعث می شود یک ویترین عالی برای سوییج باشد.

۱۰- بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild

بهترین بازی سوییچ
بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild

تاریخ عرضه: ۳ مارس ۲۰۱۷

وقتی می گوییم The Legend of Zelda: Breath of the Wild یکی از بهترین بازی هایی است که تاکنون ساخته شده، اصلا اغراق نمی کنیم. ما در بررسی های خود به ندرت به یک بازی امتیاز ۱۰/۱۰ می دهیم، اما جایزه ۲۰۱۷ Games of the Year را به این بازی داده ایم، زیرا استانداردهای بالایی برای بازی های ویدیویی جهان باز دارد.

توانایی رفتن به هرجایی که می توانید در نقشه ببینید هرگز درست تر از Breath of the Wild نبوده است و همچنین مملو از پازل های عالی است که از تجربه Zelda انتظار می رود. این بازی، سفری است که به زودی فراموشش نمی کنید و بسته های محتوای قابل دانلود اختیاری چالش های بیشتری را به آن اضافه کرده و آیتم های جدیدی را وارد دنیای ماوراء الطبیعه کرده که ارزش پیگیری را دارد.

 

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − 2 =