معرفی بهترین بازی های متاورس

بهترین بازی متاورس

‌متاورس‌ ها دنیای مجازی هستند که کاربر به راحتی می تواند در آن‌ ها با دوستان خود معاشرت کند، خرید کند، کار کند و از نمایشگاه های هنری دیدن کند. به طور کلی کاربر قابلیت انجام فعالیت های واقعی در دنیای مجازی را دارد. ایده‌ و پیشنهاد های بسیاری در ارتباط با چگونگی انجام تکامل متاورس وجود دارد، اما ارز دیجیتال Metaverse شیوه پرداخت جالبی برای انجام معاملات و پرداخت‌ ها در این دنیای بی نظیر است. در حال حاضر در سراسر جهان، بسیاری از افراد از رمز ارز های متاورسی استفاده می‌ کنند و کاربرد بسیاری در خرید زمین و کالا در جهان‌ های مجازی و بازی های متاورس دارد.

بازی Axie Infinity

بهترین بازی متاورس
بررسی بازی Axie Infinity

Axie Infinity در لیست ۱۰ بازی برتر برای کسب درآمد، پیشرو است. این بازی در سال ۲۰۱۸ منتشر شد، اما اخیرا شهرت آن افزایش یافته است. بسیاری از افراد با اجرای این بازی، پول زیادی به دست آورده اند و این بازی به یک نشان برتر در بخش قمار NFT تبدیل شده است.

Pokémon الهام بخش این بازی بود. داستان کلی این بازی، دارای هیولاهایی به نام Axis است، که می توانید از آن ها برای مبارزه با دیگر Axis استفاده کنید. این بازی اکنون دارای ارزش ۹ میلیارد دلاری است، که باعث شده آن را به ارزشمندترین بازی متاورسی تبدیل کند. این بازی در حال حاضر بزرگترین و معروف ترین بازی متاورس است و سازندگان آرزو های زیادی برای آن دارند.

بازی The Sandbox Game

بهترین بازی متاورس
بررسی بازی The Sandbox Game

The Sandbox یک سیستم جامعه محور است که به شما اجازه بازی، توسعه، مالکیت و مدیریت یک قطعه زمین مجازی را می دهد. می توانید درست مانند هر بازی Sand دیگری، تقریباً هر کاری که می خواهید را در The Sandbox Game انجام دهید، البته تا زمانی که آن قطعه زمین را کنترل کنید.

همچنین می توانید به سادگی شخصیت NFT خودتان را طراحی کنید و قلمرو دیگران را جستجو کنید. طراحی کلی این بازی، مشابه بازی Minecraft است.

Atari ،The Smurfs ،Snoop Dogg ،The Walking Dead و Adidas از جمله مشاغلی هستند که در تست آلفا با این بازی کار کرده اند. همکاری The Sandbox Game با این شرکت ها باعث شده به یکی از بزرگترین بازی های متاورسی تبدیل شود که می توان با آن بازی کرد و در آینده باید به آن توجه داشت.

بازی Decentraland

بهترین بازی متاورس
بررسی بازی Decentraland

یکی دیگر از رمز ارزهایی که اخیرا رشد کرده و دستاورد های زیادی را به همراه داشته ارز MANA است. Decentraland اولین جهانی می باشد که کاملاً غیرمتمرکز شده است. این بازی شباهت زیادی به The Sandbox Game دارد که در آن می توانید درگیر بازی شوید، بسازید، کشف کنید و کار های دیگری انجام دهید.

تنها چیزی که برای شروع نیاز دارید یک ارز مجازی مانند متاماسک (Metamusk) و مرورگر وب مورد علاقه خودتان است. پس از این، می توانید جستجو و کاوش را در محیط دیجیتال Decentraland شروع کرده و درگیر رویدادها شده و با دیگر کاربران ارتباط برقرار کنید.

بازی Illuvium

بهترین بازی متاورس
بررسی بازی Illuvium

بازی Illuvium یک بازی نقش آفرینی جهان باز مبتنی بر بلاکچین است. کاربر قابلیت کشف محیط عظیم بازی را دارد. شما به عنوان بازیکن باید هیولا های عظیم معروف به Illuvials را شکار کنید. علیرغم این حقیقت که بازی هنوز منتشر نشده، اما ارزش کنونی آن ۱۰۰ میلیون دلار است که یکی از ۱۰ بازی برتر متاورس برای کسب درآمد به شمار می رود.

سازندگان بازی، نمونه هایی از تجربه بازی Illuvium را ارائه داده اند. هرچند تاکنون مسئله شگفت انگیزی وجود نداشته است. این بازی تصاویر عالی، محیط جذاب و گیم پلی روانی دارد.

بازی UFO Gaming

بهترین بازی متاورس
بررسی بازی UFO Gaming

یکی دیگر از استارت آپ های متاورس که در سال ۲۰۲۲ باید به آن توجه کرد، UFO Gaming است. این، یک اکوسیستم کامل متاورس است که در آن هر سیاره ای بازی مختلفی را نشان می دهند. مدل بازی در سراسر صفحه اجرا می شود.

Super Galactic به عنوان اولین بازی ویدیویی این مجموعه محسوب می شود. این یک بازی رایگان با مأموریت ها، مسابقات و سبک نبرد (بازیکن در برابر بازیکن) است. همچنین یک شبکه پرورش و تجارت به همراه یک بازار NFT برای اقلام، سلاح ها و آواتارها وجود دارد. در آینده، UFO Gaming باید بازی های بیشتری را منتشر کند.

بازی Vulcan Forged

بهترین بازی متاورس
بررسی بازی Vulcan Forged

Vulcan Forged، مجموعه ای از بازی ها، نیز بخشی از متاورس است. بازی هایی که اکنون در دسترس هستند عبارتند از: Vulcan Verse ،Berserk ،Forge Arena و Blockbabies. با این حال، چهار کار دیگر در دست ساخت است که عبارتند از: Block Babies ،Coddle Pets ،Geocats و Agora.

هر بازی قابلیت پخش و NFT خاص خود را دارد که در بازار های جهانی استفاده و معامله می شود. Vulcan Forged مهم ترین بازی بلاکچین جهان و پلتفرم برنامه غیر متمرکز است. این مجموعه، یکی از توسعه یافته ترین شرکت های بازی در متاورس است. این بازی توانایی ایجاد بهترین مسابقات موجود در متاورس را دارد.

بازی Mobox

بهترین بازی متاورس
بررسی بازی Mobox

Mobox از نظر فنی رایگان است و صرفاً با بازی کردن جوایزی نصیبتان خواهد شد. این بازی در واقع DeFi است و تعدادی بازی را با هم ترکیب کرده تا اکوسیستمی را ایجاد کند که به همه اجازه لذت بردن از جهان را بدهد.

MOMOverse با ویژگی هایی مانند بازار جهانی، برداشت NFT و بسیاری از بازی هایی که اکنون در دسترس هستند و بازی هایی که در حال عرضه هستند، روز به روز در حال رشد است. شخصیت های انیمه، MOMO NFT، و همچنین Blind Box که با شناسایی کد QR پیوست شده به محیط مجازی منتقل می شود، همگی در MOMOverse وجود دارند.

بازی Star Atlas

بهترین بازی متاورس
بازی Star Atlas

Star Atlas یکی از بازی های استراتژیک تحقیقاتی فضایی بی نظیر است که در آن بین، سه جناح باید یکی را انتخاب کنید. این، اولین برنامه متاورسی است که بیشتر روی فناوری بلاکچین سولانا (Solana) ساخته شده است. هرچند، بازی ویدیویی هنوز در حال ساخت است، اما در حال حاضر خود را به عنوان یکی از محبوب ترین برنامه های دنیای مجازی بر بستر شبکه سولانا معرفی کرده است.

از آنجایی که بازی توسط Unreal Engine 5 ساخته شده، می توانید انتظار تصاویر خیره کننده ای را داشته باشید. عمیق ترین کهکشان ها را کشف کنید و کنترل کشور های مختلف را به دست بگیرید. بعلاوه، Star Atlas تجربه بازی متفاوتی را ارائه می دهد، کهکشان ها را با دوستانتان کشف کنید.

بازی Polkacity

بهترین بازی متاورس
بررسی بازی Polkacity

Polkacity، مانند اکثر بازی های ویدیویی این لیست، یک بازی سه بعدی و پلتفرم واقعیت مجازی کاملی است. این بازی همچنین اولین زیرساخت و بازی NFT است که چندین بلاکچین را در فضای سه بعدی و واقعیت مجازی فعال کرده است. Polkacity هم به بلاکچین اتریوم (Ethereum) و هم بایننس (Binance) خدمات می دهد و در واقع پلی است که به POLC اجازه انتقال اتریوم به بایننس می دهد. Polkacity یک بازی هیجان انگیز است که باید حواستان به آن باشد. این بازی هنوز منتشر نشده و طبق برنامه باید در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۱ منتشر می شد. سازندگان بازی آن را به عنوان “GTA رمز ارز” توصیف کرده اند و یک ایده متاورسی امیدوار کننده برای سال ۲۰۲۲ است.

بازی Revomon

بهترین بازی متاورس
بررسی بازی Revomon

بازی Revomon یک بازی مشابه با Axie Infinity است که در آن بازیکنان Revomons مختلف را به دست آورده، پرورش داده، مبارزه کرده و معامله می کنند. این بازی متاورس یک تجربه مجازی تعاملی را ارائه می دهد که در آن می توانید محیط دیجیتال پر از Revomons مختلف را کشف کنید.

این یک بازی برای کسب درآمد است که به شما اجازه می دهد در عین کسب درآمد رمزارز، سرگرم شوید. آخرین نسخه بازی هم اکنون در دسترس است و می توانید آن را از وبسایت دانلود کنید. در Revomon، می توانید از بین Gorlitz و Zorelle به عنوان همراهان خود هنگام سفر در قلمرو Revomon انتخاب کنید.

 

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 3 =