۹ ژانر مهم بازی برای حرفه ای ها

ژانر بازی ها

در بازار ژانر بازی ها برای همه افراد بازی هایی وجود دارد، فرقی ندارد که شما یک بازیکن حرفه ای باشید که به دنبال چالش های جدید باشید یا بازیکن تازه کاری باشید که سعی می کنید مرزهای بازی خود را گسترش دهید. افزودن لایه جدید هیجان و رقابت به تجربه گیمینگ به سادگی تلاش و تجربه چیزی جدید است. هنگام انجام بازی های آنلاین مبارزه ای، ماهیت مبارزه ای برخی افراد خود را نشان می دهد.

برخی دیگر چالش های تکمیل معماها و پیشرفت در سطوح سخت بازی ها را دوست دارند. فرقی نمی کند انتخاب شما چه چیزی باشد، بازی هایی وجود دارند که به شما کمک می کنند به بهترین بازیکن تبدیل شوید. ما برای این بلاگ از سایت مرکز خرید به بررسی بازی های مختلفی پرداختیم که مطمئنیم غریزه رقابتی شما را افزایش می دهد. پس هدست های گیمینگ خود را پوشیده و بیایید این مهمانی را شروع کنیم.

ژانر بازی های استراتژیکی

ژانر بازی ها
بازی های استراتژیکی

بازی های استراتژیکی روش خوبی برای آزمایش توانایی های تصمیم گیری شما هستند. انجام این بازی ها می تواند سخت و پیچیده باشد، اما این همان چیزی است که باعث می شود این بازی ها لذت بخش شوند. اگر به دنبال بازی هستید که شما را مجبور به فکر کردن کند، بازی های استراتژیکی مناسب شما هستند. گول زدن رقبا حس خیلی خوبی دارد. با وجود استراتژی های بسیاری که می توان از بین آن ها انتخاب کرد، می توانید یکی از آن ها که با ترجیحات شما تطابق دارد را کشف کنید.

بازی های مبارزه ای

ژانر بازی ها
بازی های مبارزه ای

بازیکنانی که از رقابت و هیجان لذت می برند، عاشق بازی های مبارزه ای خواهند بود. این بازی ها ممکن است بسیار سریع و هیجان انگیز باشند، اما تجربه گیمینگ منحصر به فردی را ارائه می دهند. اگر به دنبال بازی ای هستید که قلبتان را به تپش بیاندازد، بازی های مبارزه ای انتخاب خوبی هستند.

آماده شوید که توانایی هایتان را آزمایش کنید. بازیکنان در مسابقاتی که به واکنش های سریع و تفکر هوشمند نیاز دارد، با هم به رقابت می پردازند. بازی های مبارزه ای معمولاً دارای سقف مهارتی بالا بوده و این بدان معنا است که همیشه امکان رشد وجود دارد. اگر به دنبال چالش هستید به بازی های محبوبی مانند Over watch و CS:GO سر بزنید. خوشبختانه، می توانید به راحتی این گونه بازی ها را به صورت رایگان از RARBG دانلود کنید.

بازی های معمایی

ژانر بازی ها
بازی های معمایی

بازی های معمایی برای کسانی که عاشق چالش هستند ایده آل است. برای ادامه این بازی ها معمولاً به توانایی حل پازل و تفکر سریع نیاز است. اگر به دنبال تمرین مغزی هستید، بازی های معمایی روش خوبی برای این کار است. The Witness نمونه خوبی از یک بازی معمایی سخت است که هم از سوی بازبینان و هم بازیکنان مورد تحسین قرار گرفته است. زیبایی های بازی نیز به تجربه کامل و فراگیر کمک خواهد کرد.

بازی های پلتفرمر

ژانر بازی ها
بازی های پلتفرمر

بازی های پلتفرمر جایگزین عالی دیگری برای بازیکنانی است که به دنبال بازی های سخت تر هستند. پرش و بالا رفتن از طریق سطوح پیچیده مملو از مانع و حریفان در این بازی ها بسیار معمول است. بسیاری از بازی های پلتفرمر با برخورد با رئیسان شما را به چالش می کشند و توانایی هایتان را آزمایش می کنند. این بازی ها ممکن است کمی خسته کننده باشند، اما وقتی آن ها را تمام کنید، به وجد خواهید آمد. Super Meat Boy یک بازی پلتفرمر فوق العاده است که ذهن شما را در معرض آزمایش قرار می دهد.

بازی های مسابقه ای

ژانر بازی ها
بازی های مسابقه ای

بازی های مسابقه ای برای کسانی خوب است که عاشق ماشین هایی با سرعت بالا هستند. همانطور که در این بازی ها در پیچ های شدید و تند با سرعت بالا مانور می دهید، رفلکس های شما مورد آزمایش قرار می گیرد. توجه کنید که بازی های مسابقه ای ممکن است کاملاً اعتیادآور باشند. هنگامی که بازی را شروع کنید، ترک آن ها دشوار است. راه های مختلفی برای کنترل ماشین ها و موتورها وجود دارد، پس برای همه راهی برای لذت بردن وجود خواهد داشت. بازی های مسابقه ای شگفت انگیز زیادی برای انتخاب وجود دارد، اما Burnout Paradise یکی از بهترین ها است.

بازی های ماجراجویی

ژانر بازی ها
بازی های ماجراجویی

در اکثر بازی های ماجراجویی، باید معماهایی را حل کنید و مراحلی را طی کنید. این بازی ها ممکن است گاهی سخت باشند، اما همه این سختی ها لذت بخش هستند! دشواری چالش ها بسیار متفاوت است و این باعث می شود برای هر بازیکنی با سطوح مختلف توانایی مناسب است. در بازی های ماجراجویی، هرگز نمی دانید قرار است بعداً چه اتفاقی بیافتد، که این بخشی از سرگرمی بازی است. The Walking Dead: Season One یکی از بازی های محبوب است. در این بازی با اجبار شما به گرفتن تصمیمات دشوار، اخلاقتان مورد آزمایش قرار می گیرد.

بازی های ورزشی

ژانر بازی ها
بازی های ورزشی

بازی های ورزشی برای چند نسل علامت تجاری کسب و کار بازی های ویدیویی بوده اند. شما می توانید به عنوان خودتان یا یکی از شخصیت های محبوب در این بازی ها به رقابت بپردازید. در حالت چند نفره، می توانید با دوستان یا اعضای خانواده خود بازی کنید و مطمئن شوید که همه تجربه کامل دارند. Sensible World Of Soccer یکی از بهترین نوع این بازی ها است که در آن می توانید تیم خود را از لیگ های مختلفی در سراسر جهان مدیریت کنید.

بازی های اکشن

ژانر بازی ها
بازی های اکشن

اکشن یک اصطلاح گسترده است که انواع ژانرهای بازی را در می گیرد. بازی های مبارزه ای یکی از این چنین ژانرها هستند که در آن بازیکنان با استفاده از حملات و ترکیبات ویژه مبارزه می کنند تا زمانی که نوار سلامتی حریفان به طور کامل خالی شود. از زمان معرفی این سبک بازی ها در حدود ۱۵ سال پیش، Super Smash Bros Melee موفقیت بسیاری کسب کرده است و این یک تصویر کلاسیک از محبوبیت رو به رشد بازی های مبارزه ای است.

بازی های نقش آفرینی

ژانر بازی ها
بازی های نقش آفرینی

بازی های نقش آفرینی یا همانطور که اغلب به آن اشاره می شود RPG ها مدت طولانی است که وجود دارند. در سال ۱۹۷۴، سازندگان از سراسر اروپا با مدیران شعب ایالات متحده برای ایجاد اولین بازی نقش آفرینی یعنی DUNGEONS & DRAGONS با هم همکاری کردند! شما می توانید شخصیت خود را در این نوع بازی ها بسازید، استعدادها و ویژگی های آن ها را انتخاب کنید، نام آن را هر طور که دوست دارید انتخاب کنید و این نوع تجربه بازی های آنلاین را بسیار منحصر به فرد کنید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + سیزده =