نحوه باز کردن قفل پاراگلایدر در Dying Light 2

باز کردن قفل پاراگلایدر Dying Light 2

باز کردن قفل پاراگلایدر Dying Light 2 حرکت در دنیای وسیع و گسترده بازی را قابل کنترل می کند. Aiden می تواند از پشت بام های بلند بپرد و از خیابان های آلوده پرواز کند و از دریچه های هوا برای تقویت پروازش از یک سمت به سمت دیگر شهر استفاده کند. با این حال، بازیکنان باید تا اواسط مسیر صبر کنند تا بتوانند با Rosario Dawson ا نام مستعار Lawan پرواز کنند. پس چطور می توان پاراگلایدر را در Dying Light 2 باز کرد و آیا ارزش ارتقاء را دارد؟

نحوه باز کردن قفل پاراگلایدر در Dying Light 2

پاراگلایدر در بازی Dying Light 2 دارای باز کردن قفل طبیعی است. برای باز کردن قفل آن در طول بازی نیاز به انجام هیچ کار خاصی نیست و فقط باید بازی کنید.

مرحله ۱: داستان اصلی در Old Villedor را بازی کنید تا زمانی که به ماموریتی به نام Into the Dark برسید.

مرحله ۲: ماموریت Into the Dark را تمام کرده و با Hakkon ملاقات کنید (هیچ چیزی را درباره این معامله اسپویل نخواهیم کرد).

مرحله ۳: تک تیرانداز را پیدا کرده و روند طبیعی بازی را طی کنید، بدین صورت به ماموریت داستانی جدیدی به نام Let’s Waltz خواهید رسید.

مرحله ۴: ماموریت Let’s Waltz را کامل کنید تا حلقه مرکزی باز شود و با Lawan صحبت کنید. او یک پاراگلایدر به شما می دهد و اصول استفاده از آن را هم به شما آموزش خواهد داد.

نکات و ترفندهای پاراگلایدر

وقتی قفل پاراگلایدر را باز کنید، به طور کامل زندگی پیش از آن را از یاد خواهید برد. ساختمان های بزرگ حلقه مرکزی Villedor نقاط پرش فوق العاده ای را ایجاد می کنند و Aiden با داشتن مهارت های پرواز درست، می تواند از یک سوی Villedor به سمت دیگر پرواز کند.

استفاده از پاراگلایدر باعث مصرف استقامت می شود، پس توجه به متر سنجش استقامت برای عدم سقوط به سمت مرگ ضروری است. استقامت خود را با GRE Inhibitors ارتقاء دهید تا زمان پروازتان را گسترش دهید. با این حال، می توانید با پرواز بر فراز دریچه های هوایی پراکنده در سراسر حلقه مرکزی Villedor، استقامت خود را بازسازی کنید.

باز کردن قفل پاراگلایدر Dying Light 2

آن ها دریچه هایی هستند که جریان هوا را به سمت آسمان می فرستند و از دست دادن آن ها تقریبا غیرممکن است. نمی توانید از بالای یکی از آن ها بگذرید و انتظار ارتقاء داشته باشید. همچنین برای استفاده از آن ها نیازی نیست آن ها را نابود کنید. تا زمانی که با جریان هوا مواجه نشوید، می توانید بازسازی کامل استقامت را دریافت کنید. همچنین می توانید با ایستادن روی آن و استقرار پاراگلایدر از دریچه هوا به عنوان نقطه پرتاب استفاده کنید. پرتاب خودتان هم راه خوبی برای فرار از تعقیب و گریزهای شبانه یا حرکت مؤثرتر در اطراف Villedor است.

استقرار پاراگلایدر چند ثانیه طول می کشد، پس نمی توانید بلافاصله برای نجات خودتان آن را باز کنید، درست مانند Call of Duty: Warzone. به علاوه، پاراگلایدر در مقابله با مهارت رزمی Takedown کمی اذیت کننده خواهد شد، زیرا برای هر دو این موارد باید مادامی که در هوا هستید، دکمه های یکسانی را فشار دهید. اگر دستور حذف روی سر دشمن ظاهر نشد، پاراگلایدر خود را خواهید کشید و مانند یک احمق وسط گروهی از دشمنان می افتید. در نهایت، قبل از پریدن از یک پشت بام، از مهارت های پارکور Dash or Dart استفاده نکنید. هر دو این ها استقامت را کاهش داده و به جای اینکه در طول مسافت های طولانی به شما کمک کنند، آسیب خواهند زد.

ارتقاء های پاراگلایدر

در قبال پول جهان و فناوری های نظامی می توانید پاراگلایدر خود را در craftmaster ارتقاء دهید. پاراگلایدر دو ارتقاء در دسترس دارد، نور UV و قلاب گیر. ما بیشتر بازی را انجام داده ایم و فقط یک بار آن ها را برای کنترل بیشتر در پرواز ارتقاء دادیم. با این حال، اگر به دنبال قدرت و مهارت بیشتر در کنترل پاراگلایدر هستید، ارتقاء های بیشتر می توانند کمک کننده باشند. در صندوق های نقدی و غنائم عمومی می توانید پول دنیای قدیمی را پیدا کنید. دستیابی به فناوری های نظامی دشوارتر است، اما می توان با باز کردن محفظه های Military Airdrop که با نماد چتر نجات روی قطب نما مشخص شده اند، چیزهایی پیدا کنید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × یک =