بازی های نسل آینده ایکس باکس سری ایکس

بازی های ایکس باکس 2021

شما هم منتظر بازی های ایکس باکس در سال ۲۰۲۱ هستید؟ کنسول های Xbox Series X و Series S، وضوح تصویر بهتر، نرخ فریم بالاتر و رهگیری پرتو را برای بازیکنان سراسر جهان به ارمغان آورده اند. بازی های آینده Xbox Series X قرار است تمام وعده های این ویژگی های جذاب را به نمایش بگذارند و تجربه جدیدی را برای بازیکنان به همراه داشته باشند. اگر مشتاق هستید که بدانید مایکروسافت چه چیزهایی برای سال های پیش رو دارد، باید به شما بگوییم که تمام بازی هایی که تاکنون تایید شدند، شامل پیشنهادات جدید، عناوین فرانچایزها و پورت های عناوین موجود را گردآوری کرده ایم. ما در اینجا به بررسی پروژه های اول شخص پرداختیم تا مقاله کاملی از تمام بازی های عالی و بزرگی که قرار است به این سخت افزار بازی قدرتمند وارد شود ارائه کنیم.

بازی های بهینه سازی شده

کنسول های Xbox Series X و Series S بدون عناوین انحصاری وارد قفسه فروشگاه ها شدند. برای جبران این موضوع، کنسول ها بیش از ۳۰ بازی که “بهینه سازی شده اند” را برای سخت افزار جدید ارائه کردند. بازی های موجود مانند Fortnite قرار است در روز اول به همراه برخی پیشرفت های کنسول نسل جدید عرضه شوند، اگرچه هنوز معلوم نیست این به روز رسانی ها برای هر بازی چه چیزهایی هستند.

این بازی ها به روش های مختلف برای بازیکنان در دسترس قرار خواهند گرفت. بازی هایی مانند Assassin’s Creed Valhalla از ویژگی Smart Delivery کنسول استفاده کرده و به بازیکنانی که این بازی را روی Xbox One داشته اند، یک ارتقاء رایگان هدیه می دهد. برخی از این بازی های به روز شده از طریق Game Pass در دسترس قرار می گیرند، که شامل عناوین اول شخصی مانند Gears Tactics و Ori and the Will of the Wisps می باشند.

بازی های تایید شده جدید

این بازی ها قرار است وارد کنسول های Xbox Series X/S شوند، ولی برای زمان راه اندازی برنامه ریزی نشده اند. برخی عناوین نیز ممکن است برای پلتفرم های کنسولی دیگر عرضه شده و اکثر آن ها برای رایانه شخصی هم عرضه می شوند.

بازی Halo Infinite

بازی های ایکس باکس 2021
بازی Halo Infinite

Halo Infinite فصل بعدی در فرانچایز Halo است. اگرچه به عنوان یک بازی در زمان راه اندازی معرفی شد، اما تا تعطیلات سال ۲۰۲۱ به تاخیر افتاد. این بازی، یکی از مورد انتظارترین بازی های کنسول Series X است، بازی ای که قرار است داستان Halo 5: Guardians را دنبال کند. تا جایی که شنیده ایم، به نظر می رسد حتی جاه طلبانه تر از بازی های قبلی این مجموعه باشد، این بازی توسط موتور جدید Slipspace از ۳۴۳ پشتیبانی می شود. Slipspace Engine زندگی جدیدی را در جهان Halo دمیده است، زیرا می تواند احساسات شخصیت ها را بهتر منتقل کند. همچنین طبق رویداد Series X 20/20 ماه جولای مایکروسافت می دانیم که بازی بزرگتر از دو عنوان قبلی Halo خواهد بود.

بازی Starfield

بازی های ایکس باکس 2021
بازی Starfield

Starfield اولین بازی نقش آفرینی بتسدا در ۲۵ سال گذشته است. بتسدا چیز زیادی درباره تیزری که در E3 2018 و نسخه دومی که در E3 2021 نشان داد بیان نکرده است. ما اطلاعات دقیق و مهمی از بازی نداریم، اما می دانیم که بازی یک تجربه تک بازیکن خواهد بود و در تاریخ ۱۱ نوامبر به طور انحصاری برای Xbox عرضه می شود.

بازی State of Decay 3

بازی های ایکس باکس 2021
بازی State of Decay 3

بازی State of Decay 3 در دسترس است و ما فقط همینقدر را می دانیم. State of Decay 3 دنباله ای برای بازی زامبی جهان باز Undead Labs چند سال قبل است، این بازی که قرار است به طور انحصاری برای Xbox Series X و رایانه شخصی عرضه شود، در روز عرضه وارد Game Pass خواهد شد.

بازی Forza Horizon 5

بازی های ایکس باکس 2021
بازی Forza Horizon 5

بازی جدید Forza خیلی شگفت انگیز نیست، اما قرار است عنوان جدیدی را در این مجموعه به نام Forza Horizon 5 ببینیم. این بار، قرار است در مسیرهای پر از گرد و غبار، کوه ها، جاده ها و مکان های نمادین مکزیک مسابقه دهید. اگر طرفدار بازی های مسابقه ای هستید، احتمالا می دانید که این بار این بازی مختص شما است یا خیر. این بازی در تاریخ ۹ نوامبر عرضه می شود.

بازی Avowed

بازی های ایکس باکس 2021
بازی Avowed

Avowed احتمالا هنوز چند سال راه دارد، به خصوص با فروش سریع محتوای قابل دانلود The Outer Worlds. با این حال، می دانیم که قرار است عرضه شود و منحصرا برای Xbox Series X و رایانه شخصی خواهد بود. این بازی احتمالا یک نقش آفرینی اول شخص جهان باز مانند Skyrim است. این بازی در Eora رخ می دهد، همان جهان Pillars of Eternity و بر اساس تیز می دانیم که همان مبارزات عجیب و طلسم ها وجود دارند.

بازی The Outer World 2

بازی های ایکس باکس 2021
بازی The Outer World 2

The Outer Worlds 2 که فقط در E3 2021 منتشر شد، قسمت بعدی نقش آفرینی علمی تخیلی و کوچک از Obsidian entertainmen است که مورد استقبال خوبی قرار گرفت. ما فقط شاهد کوچکترین تریلر معرفی بودیم، اما بر آن اساس، می دانیم که همان سطح از طنز و خودآگاهی در این عنوان نیز وجود دارد. علیرغم این که بازی یک دنباله است، اما بر بازیگران جدیدی در محیط های کاملا جدید تمرکز دارند. این تیزر بدون تاریخ عرضه به پایان رسید، بنابراین ممکن است تا زمان عرضه اش مدتی طول بکشد.

بازی As Dusk Falls

بازی های ایکس باکس 2021
بازی As Dusk Falls

As Dusk Falls اولین بازی از Interior Night، یک استودیوی انگلیسی متشکل از سازندگان قبلی سونی و Quantic Dream است (که برای کار روی Detroit: Become Human و Beyond Two Souls معروف هستند). طبق انتظار، As Dusk Falls یک بازی ماجراجویی روایت محور، شامل دو نسل از خانواده می شود. ما هیچ گیم پلی ای از بازی ندیده ایم، اما به نظر می رسد As Dusk Falls می تواند از تصاویر نقاشی دستی برای تعریف داستانش تعریف کند، مانند یک رمان گرافیکی زیبا که روی صفحه نمایش پخش می شود. ما می دانیم که بازی احتمالا در سال ۲۰۲۱، برای کنسول های Xbox Series X، رایانه شخصی و Xbox One منتشر می شود.

بازی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl

بازی های ایکس باکس 2021
بازی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl

مایکروسافت در رویداد اولیه خود چیز زیادی از S.T.A.L.K.E.R. 2 نشان نداد، اما در E3 2021، به نام جدیدی رسیدیم، اولین تصاویر را از گیم پلی داشتیم و تاریخ انتشار آن هم برای ۲۸ آوریل برای کنسول Series X مشخص شد. این شوتر ترسناک بقا که سال ها است یک مجموعه انحصاری رایانه شخصی بوده است، احتمالا قرار است محدودیت های کنسول Series X را در زمان راه اندازی از بین ببرد.

بازی Warhammer 40K: Darktide

بازی های ایکس باکس 2021
بازی Warhammer 40K: Darktide

ما هنوز اطلاعات زیادی درباره Warhammer 40K: Darktide نداریم، اما قرار است از Fatshark، سازنده Vermintide عرضه شود، پس سرنخ بزرگی به دست می آید. این بازی، یک شوتر مشارکتی چهار نفره است که در آن باید دشمنان متحرک را مانند Left 4 Dead نابود کنید. این نسخه به صورت انحصاری برای رایانه شخصی و Xbox Series X عرضه می شود و هنوز هیچ تاریخ انتشاری مشخص نشده است.

بازی The Gunk

بازی های ایکس باکس 2021
بازی The Gunk

The Gunk یک بازی اکشن ماجراجویی جدید از سازنده بازی ویدیویی Steamworld یعنی Image and Form است. به عنوان اولین ورود این استودیو به بخش سه بعدی، دیدن The Gunk در زمان راه اندازی و به صورت انحصاری برای Series X، Xbox One و رایانه شخصی در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۱ جالب خواهد بود.

بازی Fable

بازی های ایکس باکس 2021
بازی Fable

فرانچایز Fable قرار است راه اندازی مجددی برای Fable را کسب کند که توسط استودیوی سازنده Forza Horizon یعنی Playground Games ساخته شده بود، توسعه داده شود. ما اطلاعات زیادی از بازی نداریم، به غیر از تریلر مبهم معرفی که در طول رویداد Xbox Series X مایکروسافت در ماه جولای نمایش داده شد.

تاریخ انتشار بازی مشخص نیست، پس احتمالا مدت زیادی مانده تا دوباره وارد دنیای فانتزی Lionhead که چند سال پیش ساخته شده بود، شویم. با این حال می دانیم که بازی قرار است برای کنسول های Xbox Series X و رایانه شخصی عرضه شود و در Game Pass راه اندازی خواهد شد.

بازی Psychonauts 2

بازی های ایکس باکس 2021
بازی Psychonauts 2

Psychonauts بازگشته است و Double Fine Productions مسئولیت ساخت این مجموعه انحصاری Xbox را بر عهده دارد. در این بازی، Raz باید از قدرتش برای برگرداندن Maligula از مرگ استفاده کند. Psychonauts 2 در تاریخ ۲۵ آگوست برای Xbox Series X، پلی استیشن ۴، Xbox One، رایانه شخصی، مک و لینوکس عرضه می شود.

بازی Crossfire X

بازی های ایکس باکس 2021
بازی Crossfire X

Crossfire X یک بازی کلاسیک رایانه شخصی است که در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۲۰ وارد کنسول های Xbox شود، اما به دلیل مسائل ساخت، تا سال ۲۰۲۱ به تاخیر افتاد. Crossfire یک FPS است که دو جناح نظامی خصوصی را در مقابل هم قرار می دهد، به شما اجازه داده می شود تا یک جناح را انتخاب کرده و ماموریت هایی که بر عهده آن جناح است را کامل کنید. کمپین جدید، که توسط سازندگان Control and Alan Wake مشهور یعنی Remedy Entertainment ساخته شده است، قرار است در سال جاری برای Xbox One و Series X عرضه شود، اگرچه به نظر نمی رسد که برای Game Pass عرضه شود.

بازی Senua’s Saga: Hellblade II

بازی های ایکس باکس 2021
بازی Senua’s Saga: Hellblade II

Hellblade II عنوان بعدی در فرانچایز Hellblade از سازنده Ninja Theory است. Senua’s Saga دنباله مستقیمی برای Hellblade: Senuas Sacrifice است که بر جنگجوی Celtic شکست خورده ای تمرکز دارد که وقتی برای روح معشوقش می جنگید، توسط تصاویر و صداهای درون سرش مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود. سازندگان بازی اول از دانشمندان علوم مغز و اعصاب و افرادی استفاده کردند که روان پریشی را تجربه کردند تا سرخوشی اولین Hellblade که انتظار می رفت در بازی دوم هم ادامه پیدا کند، را ایجاد کنند.

بازی A Plague Tale Requiem

بازی های ایکس باکس 2021
بازی A Plague Tale Requiem

این بازی دنباله ای برای عنوان پرطرفدار A Plague Tale: Innocence است که شباهت های زیادی به بازی های Seuna دارد. این بازی کوچک تر بوده و تمرکز بیشتری روی داستان، طرح قوی مبارزات و طرح گرافیکی دارد که تقریبا با اندازه تیمش باور نکردنی است. این بازی پس از Amicia and Hugo، دنباله مستقیمی برای بازی اول خواهد بود، که در سال ۲۰۲۲ عرضه می شود.

بازی The Lord of the Rings: Gollum

بازی های ایکس باکس 2021
بازی The Lord of the Rings: Gollum

The Lord of the Rings: Gollum یک بازی ماجراجویی روایت محور است که بر اتفاقاتی تمرکز دارد که بین Gollum یافتن One Ring و شروع داستان Lord of the Rings که همگی آن را می دانیم و دوستش داریم رخ می دهند. Deadalic Entertainment برای ساخت این پروژه با Middle-Earth Enterprises قرارداد بست، یعنی بازی بیشتر شبیه کتاب ها خواهد بود و نه فیلم ها.

بازی Everwild

بازی های ایکس باکس 2021
بازی Everwild

Everwild که در طول رویداد XO19 توسط مایکروسافت معرفی شد عنوان جدیدی از Rare Studios است. Everwild یک بازی ماجراجویی با سبک هنری مشابه Rare’s Sea of Thieves است. هنوز تاریخ دقیق یا اطلاعات زیادی درباره گیم پلی بازی منتشر نشده است. با این حال می توانید تریلر Everwild را مشاهده کنید تا متوجه شوید بازی قرار است از نظر گرافیکی چگونه باشد.

بازی Bright Memory Infinite

بازی های ایکس باکس 2021
بازی Bright Memory Infinite

Bright Memory Infinite یک شوتر علمی با پیچ و خم های اپیزودی است. این بازی که توسط استودیوی چینی مستقل FYQD Studio ساخته شده، ژانر FPS را گرفته و مبارزات نزدیکی را به بازی اضافه کرده است، همچنین زمانی که نقش Shelia را دارید اقداماتی با سرعت خوب به شما ارائه می شود، Shelia کارمند سازمان علوم و تحقیقات است که وظیفه متوقف کردن یک سازمان نظامی از به دست آوردن قدرت افسانه ای را دارد که این قدرت می تواند مردگان را بیدار کند.

قسمت های ابتدایی بازی از طریق برنامه Steam’s Early Access از سال گذشته در دسترس بوده و نظرات مثبتی را از منتقدان دریافت کرد. Bright Memory اصلی توسط یک شخص ساخته شده و قدرت Unreal Engine برای سازندگان واحد را به نمایش گذاشت. اشکالات و مشکلات دستورالعملی بسیاری وجود داشت – عمدتا به دلیل ترجمه ضعیف – اما انتظار داریم هنگامی که بازی برای نسل جدید و Series X در سال ۲۰۲۱ عرضه می شود، تمامی مشکلات از بین رفته باشند.

بازی Scorn

بازی های ایکس باکس 2021
بازی Scorn

Scorn بازی ترسناک اول شخص است که بازیکن را به یک دنیای کابوس معمایی می برد. این بازی از سال ۲۰۱۳ در دست ساخت است و در نهایت به عنوان آخرین تجربه ترسناک در Xbox منتشر می شود. به گفته سازنده Ebb Software، دنیای Scorn از نقاش سوئیسی H.R. Giger و نقاش لهستانی Zdzislaw Beksinski الهام می گیرد و الهامات مفهومی از آثار نویسنده برجسته Franz Kafka، Thomas Ligotti و J.G. Ballard گرفته شده است. اساسا، این بازی یک تجربه کابوسی است که هیچ کجای دیگر یافت نمی شود.

بازی The Ascent

بازی های ایکس باکس 2021
بازی The Ascent

The Ascent یک نقش آفرینی اکشن سایبر پانک است که می تواند به صورت انفرادی یا با دوستان اجرا شود. در دنیای Veles، بازیکن کار خود را به عنوان کارگری در The Ascent Group شروع می کنند، یک شرکت بزرگ دیستوپی (dystopian) که اساسا صاحب و مالک همه چیز و همه کس است. با این حال، یک روز، شرکت به دلایل نامعلومی تعطیل می شود و در کلان شهری که در آن زندگی می کنید غرق در آشوب و هرج و مرج می شود. شما و دوستانتان باید نجات پیدا کنید، با اتحادهای جرم و جنایت مبارزه کنید و از شرکت های دیگر برای نقل مکان و صاحب منطقه شما شدن جلوگیری کنید.

مادامی که برای شکست شرکت های رقیب تلاش می کنید، می توانید به طور کامل شخصیت خود، مهارت ها و توانایی ها را در بازی شخصی سازی کنید. شلیک و غارت از موارد اصلی هستند، اما استراتژی های دیگری هم هنگام مقابله با دشمنان و یافتن نقطه ضعفشان وجود دارد. این بازی را در Xbox یا به عنوان بخشی از Game Pass خود انتخاب کنید.

بازی Chorus

بازی های ایکس باکس 2021
بازی Chorus

Chorus برداشتی مدرن از شوتر فضایی کلاسیک ساخته Deep Silver است. انتظار می رود این عنوان یک تجربه سریع اول شخص باشد که شما را در برابر انبوهی از دشمنان، ناورهای جنگی بزرگ و موجودات ناشناخته Void قرار دهد. می توانید به عنوان یکی از دو شخصیت بازی کنید: یک خلبان نظامی و یک فرقه گرای سابقی به نام Nara یا Forsaken، یک مبارز هوش مصنوعی حساس. در طول بازی، شما می توانید سلاح های بسیار، توانایی هایی شگفت انگیزی را باز کرده و درگیری یک مبارزه بی وزنی شوید.

بازی Battlefield 2042

بازی های ایکس باکس 2021
بازی Battlefield 2042

EA فقط اطلاعاتی درباره Battlefield 2042، یک FPS اکشن بالا داده است، اما ما در E3 برخی جزئیات مهم را فهمیدیم. بحث برانگیزترین حقیقت این است که بازی دارای کمپین تک نفره نیست و قرار است فقط روی بازی چند نفره با مجموع ۱۲۶ بازیکن در کنسول های پلی استیشن ۵ و Xbox Series تمرکز کند. سیستم آب و هوای جدید پویا و مخرب آخرین نما برای بازی است، که در تاریخ ۲۲ اکتبر وارد Xbox می شود.

بازی Microman

بازی های ایکس باکس 2021
بازی Microman

در این عنوان Microman، شما به عنوان سرایدار کوچکی به اندازه مورچه بازی می کنید. فرضیه کاملا زیبا است- شما برای زندگیتان در مقابل مورچه ها، عنکبوت ها، قورباغه ها و موش ها می جنگید و سعی می کنید به زندگی عادی بازگردید- اما برخی مکانیک ها ممکن است این شبیه سازی را کمی تحت فشار قرار دهند. شما می توانید از پروانه ها به عنوان وسیله حمل و نقل استفاده کنید، یا از ظروف مختلف به عنوان سلاح استفاده کنید. سازنده بازی یعنی Glob Games ادعا می کند که این مفهوم یادآور Marvel’s Ant-Man یا Honey, I Shrunk the Kids که از نظر ظاهری منطقی است.

بازی Rainbow Six Extraction

بازی های ایکس باکس 2021
بازی Rainbow Six Extraction

یوبیسافت از زمان خود برای بیان اطلاعاتی درباره Rainbow Six Extraction، که قبلا زیرنویس Quarantine بود استفاده کرد، تا E3 امسال. ما می دانیم که این شوتر تاکیتیکی دارای اپراتورهای مختلفی از Rainbow Six Siege است و قرار است با انگل های بیکانه جهش یافته روبرو شوند. کل بازی از حالت معروفی به نام Outbreak الهام گرفته که فقط برای مدت کوتاهی در Rainbow Six Siege در دسترس بود. تیم جدید و مجزایی در یوبیسافت در حال توسعه Rainbow Six Extraction هستند، پس اگرچه بازی جزئی از مسیر اصلی Rainbow Six است، اما انتظار اتفاقات متفاوتی را داریم.

بازی Scarlet Nexus

بازی های ایکس باکس 2021
بازی Scarlet Nexus

Scarlet Nexus یک بازی نقش آفرینی ژاپنی از ذهن Tales of Vesperia است. این بازی در آینده ای دور تنظیم می شود، آینده ای که در آن مردم به لطف هورمون های پیسیونیک یافته شده در مغز انسان، قدرت های غیر معمولی دارند. همانطور که بشر با این مرحله در تکامل انسان سرو کار دارد، جهان توسط جهش یافته ها مورد حمله قرار می گیرد، این جهش یافته ها به Others معروف هستند و تشنه مغز انسان ها هستند. جهش یافته های نابسامان را نمی توان با سلاح های سنتی متوقف کرد، با این حال وجود پیسیونیک تنها دفاع جهان محسوب می شود.

زمانی که Other Suppression Force، Yuito Sumeragi را به خدمت می گیرند، شما شهر پیشرفته New Himuka را بررسی کرده و رازهای دیگری از Brain Punk را پیدا می کنید، با قدرت های غیرمعمولتان با جهش یافته ها مبارزه می کنید.

بازی The Second Extinction

بازی های ایکس باکس 2021
بازی The Second Extinction

The Second Extinction یک FPS است که توسط Systemic Reaction ساخته شده است. کار تیمی در این عنوان مشارکتی ضروری است و شما باید از مجموعه منحصر به فردی از سلاح ها، توانایی ها و مهارت ها استفاده کنید تا دایناسورهای جهش یافته را نابود کرده و زمین را در طول مجموعه ای از ماموریت های کوتاه چریکی بازیابید. درحالی که جزئیات خیلی مشخص نیستند، اما تریلر و اخبارهای ابتدایی عنوان پیش رو را با مجموعه Left 4 Dead مقایسه کرده اند.

بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

بازی های ایکس باکس 2021
بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

Bloodlines 2 که در سیاتل تاریک و احیا شده تنظیم شده است، دنباله ای برای کلاسیک فرقه ای سال ۲۰۰۴ است. در این بازی نقش آفرینی اکشن، شما به عنوان شخصی بازی می کنید که کشته شده و به عنوان یک عامل خونی (thinblood) دوباره زنده می شوید، معروف به یک خون آشام نسبتا ضعیف. شما می توانید شخصیتتان را از طریق چند رشته قابل ارتقاء شخصی سازی کنید و حتی می توانید با یک قبیله خون آشامی بیعت کرده و به World of Darkness بروید.

زمین جایگزینی که در آن خون آشام ها، گرگینه ها، شیاطین و دیگر موجودات تاریخچه بشریت را شکل داده اند. خون آشام ها باید تا حد ممکن از نژاد بشر پنهان بمانند، اما خون آشام های سرکش علنا به جمعیت سیاتل حمله می کنند و باعث ایجاد تنش بین قبایل شهر می شوند. تصمیمات شما توازن قدرتتان را در شهر تغییر می دهد.

بازی Far Cry 6

بازی های ایکس باکس 2021
بازی Far Cry 6

Far Cry 6 قرار است به نسل بعدی بیاید و حتی بهتر، از Smart Delivery پشتیبانی می کند. این بازی با نقش مشهور و ستاره دار Giancarlo Esposito از Breaking Bad، Danny را دنبال می کند، شخص پیرو انقلابی که برای سرنگونی دیکتاتور Anton Castillo (با بازی Esposito) با مردم Yara همراه شده است. در ابتدا قرار بود بازی در تاریخ ۱۸ فوریه عرضه شود، اما تا ۷ اکتبر به تاخیر افتاد.

بازی Gotham Knights

بازی های ایکس باکس 2021
بازی Gotham Knights

Gotham Knights به عنوان جانشین معنوی برای مجموعه Batman: Arkham، یک بازی نقش آفرینی اکشن مشارکتی با بازی Batgirl، Red Hood، Robin و Nightwing است. بازی قرار است در سال ۲۰۲۱ برای Xbox Series X عرضه شود. اگرچه جانشین بازی های Arkham، Gotham Knights توسط Rocksteady Studios ساخته نشده است. در عوض Warner Bros Montreal، استودیوی سازنده Arkham Origins در راس ساخت این بازی قرار دارد.

بازی Hogwarts Legacy

بازی های ایکس باکس 2021
بازی Hogwarts Legacy

بازی Harry Potter جهان باز که مدت ها است شایعه شده است بالاخره عرضه شد و یک نام گرفت. Hogwarts Legacy در دنیای Harry Potter ساخته شده است، اما به نظر می رسد سازنده جدید یعنی Portkey Games داستان را به سمت دیگری سوق خواهد داد. اگرچه بازی در طول رویداد سپتامبر پلی استیشن ۵ سونی معرفی شد، Hogwarts Legacy قرار است برای کنسول Series X عرضه شود. اگرچه هنوز نمی دانیم چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد.

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League

بازی های ایکس باکس 2021
بازی Suicide Squad: Kill the Justice League

Rocksteady قرار نیست Gotham Knights را تولید کند، چون مشغول کار روی Suicide Squad: Kill the Justice League است. این بازی، یکی از بازی هایی است که به صورت انحصاری برای کنسول نسل بعدی عرضه می شود و در سال ۲۰۲۲ برای Series X عرضه خواهد شد. هنوز اطلاعات زیادی درباره بازی نداریم، اما بازی قرار است در جهان Batman: Arkham اتفاق می افتد و در Metropolis جهان باز تنظیم شده است. همچنین از چهار بازیکن قابل بازی اطلاع داریم که عبارتند از Harley Quinn، King Shark، Deadshot، Captain Boomerang.

بازی TemTem

بازی های ایکس باکس 2021
بازی TemTem

TemTem برای مدتی در رایانه شخصی به صورت دسترسی زود هنگام قرار گرفت. برای کسانی که اطلاع ندارند، باید بگوییم که این اساسا Pokémon به عنوان MMO است. در گیم پلی نشان داده می شود که بازیکن در جزیره های مختلف در حال دویدن است، هیولاها را شکار می کند و می گیرد و در عین حال هیولاهایی که دارد را ارتقاء می دهد. بازی قرار بود امسال برای پلی استیشن ۴ و Xbox One عرضه شود، اما نسخه های نسل کنونی برای تمرکز بیشتر روی Series X و پلی استیشن ۵ لغو شدند. در حال حاضر، قرار است بازی Tem Tem در سال ۲۰۲۱ راه اندازی شود.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =