آیا میتوان از وبکم USB در پلی استیشن ۵ استفاده کرد؟

وبکم USB پلی استیشن 5

بهترین پاسخ: خیر. پلی استیشن ۵ سونی پشتیبانی از وبکم های USB استاندارد را ارائه نمی دهد. در عوض، اگر دوست دارید دیده شوید، می توانید از دوربین پلی استیشن ۵ یا جدیدترین دوربین HD سونی برای پلی استیشن ۵ استفاده کنید.

آیا میتوان از وبکم USB در پلی استیشن ۵ استفاده کرد؟

یکی از بزرگ ترین مشکلات با پلی استیشن ۴، اصرار سونی به استفاده از لوازم جانبی اختصاصی خود بود. متأسفانه، وقتی صحبت از کنسول های جدید می شود، آیتم ها تغییر زیادی نمی کنند. همچنان بیشتر استریم و نمایش پلی استیشن ۵ باید با محصولات خود سونی انجام شود.

هرچند ممکن است برخی از آن ها به درستی کار نکنند، اما خبر خوب این است که دوربین HD پلی استیشن ۵ کیفیت های بسیار خوبی را ارائه می دهد که برای بسیاری که به دنبال استریم با آن هستند مناسب است. دوربین قادر است خروجی با کیفیت ۱۰۸۰p را داشته باشد و آن را با بسیاری از وبکم های استریم پیشرفته بازار همراه کند. بهتر از آن، از آنجایی که این دوربین در اکو سیستم محصولات سونی است، می تواند به صورت یکپارچه ای با پلی استیشن ۵ جفت شده و ویژگی هایی از جمله حالت تصویر در تصویر را حین استریم ارائه دهد. این وبکم با قیمت ۶۰ گزینه خیلی بدی نبوده و قیمت بسیار پایین تری نسبت به سایر وبکم های پیشرفته دارد.

دوربین HD پلی استیشن ۵ علیرغم عملکرد خوب با پلی استیشن ۵ و ظاهراً نیاز آن به استریم در آینده، دارای برخی نکات منفی است. بزرگ ترین مورد، این است که با پلی استیشن واقعیت مجازی سازگار نیست. در عوض، دارندگان پلی استیشن واقعیت مجازی باید یک آداپتور تهیه کنند (که خوشبختانه برای دارندگان پلی استیشن واقعیت مجازی رایگان است) تا از دوربین جدید استفاده کنند، که هرچند کار سختی نیست اما مرحله ای تقریباً آزار دهنده است که باید انجام شود.

آیا به دوربین HD پلی استیشن ۵ نیاز دارید؟

اگر در استریم تازه کار هستید و هیچ یک از لوازم جانبی قبلی سونی را ندارید، دوربین HD پلی استیشن ۵ خرید خوبی به شمار می رود. این دوربین نه تنها امکان استریم با کیفیت بالا را فراهم می آورد، بلکه با یک پایه قابل تنظیم همراه است تا بتوانید آن را در هر جایی که می خواهید قرار دهید.

با این حال، اگر دوربین های پلی استیشن ۴ را دارید یا علاقه ای به استریم ندارید، پس بهتر است منتظر بمانید و ببینید آیا دوربین بهتری عرضه می شود یا خیر. دوربین HD پلی استیشن ۵ به قدری بزرگ نیست که خرید خود را توجیه کند، به خصوص وقتی حرف از عملکرد آن با پلی استیشن واقعیت مجازی می شود. متأسفانه، اگر دوربین ندارید، احتمالاً شانس ندارید. پیدا کردن دوربین پلی استیشن ۴ به خاطر قدمتش، بسیار دشوار است. به لطف دوربین HD جدیدتر پلی استیشن ۵، بعید است که بیشتر از گذشته در دسترس قرار گیرد.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + ده =