نحوه استفاده از آیتم‌های مورد علاقه در فورتنایت

آیتم‌ مورد علاقه فورتنایت

Epic Games به عنوان بخشی از به‌ روزرسانی اخیر، روشی را برای استفاده از اسلات آیتم‌ های مورد علاقه در فورتنایت اجرا کرد. این یک مسئله بزرگ است، زیرا امیدواریم برخی از دردسرها و گرفتاری‌های مدیریت موجود در طول مسابقه را کاهش دهد.

نحوه کار آن هم ساده است. این ویژگی به شما اجازه می‌دهد نوع خاصی از سلاح – برای مثال، شاتگان – را در اسلات موجودی خاصی تنظیم کنید. پس از انجام این کار، این اسلات در یکی از اسلات‌های موجود شما برای شاتگان قرار می‌گیرد. این بدان معنا است که وقتی شاتگان را انتخاب کردید، به طور خودکار و بدون نیاز به حرکت دستی، وارد آن اسلات می‌شوید. بسیاری از بازیکنان تنظیمات دلخواه خود را در بازی دارند و این ویژگی جدید روند این تنظیمات را ساده کرده است.

به طرز عجیبی، عمل تنظیم اسلات آیتم‌های دلخواه شما خیلی واضح نیست، احتمالاً شما هم می‌خواهید بدانید این کار چطور انجام می‌شود. در این راهنما، مراحل استفاده از ویژگی‌های جدید را به همراه نکاتی برای حداکثر استفاده از موجودیتان بازگو خواهد شد. در ادامه نحوه استفاده از اسلات آیتم‌های دلخواه در Fortnite ارائه شده است.

نحوه استفاده از اسلات‌های آیتم دلخواه

تنظیمات را باز کنید

آیتم‌ مورد علاقه فورتنایت

برای تنظیم اسلات آیتم دلخواه، کارتان را در Main Menu و با باز کردن Setting آغاز کنید. در PlayStation، دکمه Option را فشار دهید؛ در Xbox، دکمه Menu را فشار دهید و در نینتندو سوییچ، دکمه Plus Sign را فشار دهید. سپس Setting را انتخاب کنید.

به تنظیمات بازی بروید

آیتم‌ مورد علاقه فورتنایت

از اینجا، وارد تب Game رفته و سپس به بخش فرعی Combat بروید. در زیر آن گزینه جدیدی برای Preferred Item Slots وجود دارد. در پلی‌ استیشن دکمه X را فشار دهید، در ایکس باکس دکمه A و در نینتندو سوییچ هم دکمه A را فشار دهید تا تنظیمات پیکربندی شوند.

اسلات آیتم‌ مورد علاقه فورتنایت خود را انتخاب کنید

آیتم‌ مورد علاقه فورتنایت

از اینجا روند کمی مبهم می‌شود، اما ما تمام تلاشمان را می‌کنیم که کاملاً واضح توضیح دهیم. ابتدا، مطمئن شوید که Preferred Item Slots روشن است. سپس، پایین بیایید تا به یکی از گزینه‌های Loadout Slot برسید. Loadout Slot 1 نشانگر اسلات موجودی سمت چپ، Loadout Slot 2 نشانگر اسلات بعدی، و همینطور تا آخر همه‌ چیز مرتب شده است. وقتی یک Loadout Slot را انتخاب کردید، می‌توانید به سمت چپ یا راست بروید تا سلاحی که در آن اسلات ظاهر شده را تغییر دهید.

برای مثال، در نمونه‌ای که ما روی آن کار کردیم، Inventory Slot 1 برای دسته تفنگ تهاجمی تعبیه‌شده است، درحالی که اسلات بعدی مربوط به SMG ها است. فقط مطمئن شوید که با فشار دادن دکمه Up و Down به Loadout Slot بعدی بروید و همچنین توجه کنید که Left و Right نوع سلاح را تغییر می‌دهند. در پایان، مطمئن شوید که با فشردن دکمه Triangle در پلی‌ استیشن، X در نینتندو سوییچ و Y در Xbox، تمامی تغییرات را ثبت کرده‌ اید.

بهتر و مؤثرتر بازی کنید

آیتم‌ مورد علاقه فورتنایت

حالا هر زمان که اسلحه‌ای را انتخاب می‌کنید که با دسته‌ای از اسلات آیتم‌های دلخواه شما تطبیق داشته باشد، به طور خودکار وارد Loadout Slot می‌شود، که در این صورت کمتر نیاز به مدیریت موجودی‌های خود خواهید داشت.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 13 =