vampyr معرفی و بررسی ویژگی های این بازی جذاب

vampyr

در بازی vampyr سازندگان در ساخت به کاراکترهایی از بازی که بسیار سخته و غیر قابل بازی هستند بسیار توجه کرده اند و تلاش کرده اند که شخصیت های بازی را دقیقا همانند آنچه که بوده به نمایش در بیاورند و شرایط را نیز کنترل شده نگه داری کنند.

vampyr
vampyr

پشت صحنه هایی از بازی vampyr وجود دارد که در قسمت سوم آن در رابطه با محوریت های فرعی بازی بحث شده است و این بازی توسط استودیو دونت ناد منتشر شده است. استودیو دونت ناد به صورت هفتگی از ویدیو های پشت صحنه بازی vampyr دو قسمت را در اینترنت به اشتراک می گذارد.

سومین قسمت از این مجموعه بازی که با نام Human after all به انتشار رسیده است و جدید ترین اخبار در رابطه با این بازی محسوب می شود. این بازی دارای سبک ترسناک است و تیم سازنده آن در تلاش بوده اند که این بازی نیز همانند فیلم vampyr طرفداران بسیاری داشته باشد و کاملا مشابه آن باشد، به گونه ای که بازی برای بازیکنان غیر قابل باور نباشد.

بازی vampyr برگرفته از زندگی نامه یک خوناشام می باشد که دوست دارد یک انسان عادی باشد و بتواند همانند دیگر افراد معمولی زندگی کند؛ اما بر خلاف میل او شرایط محیطی و جوی و نیروهایی که در او نهفته شده است، مانع از این کار می شود و بازیکن باید در این بازی برای ادامه زندگی دست به کشتن افرادی زیادی بزند و خون آنها را بنوشد تا قادر باشد به بازی کردن ادامه دهد.

بررسی vampyr

سازندگان در ساخت این بازی به کاراکترهایی از بازی که بسیار سخته و غیر قابل بازی هستند بسیار توجه کرده اند و تلاش کرده اند که شخصیت های بازی را دقیقا همانند آنچه که بوده به نمایش در بیاورند و شرایط را نیز کنترل شده نگه داری کنند.

در اخبار منتشر شده از قسمت های اول و دوم این مجموعه آمده است که ومپایر به دنیای گیم وارد شد و بر روی کنسول های بازی آمد که گیمرهای بازی های سبک ترس ناک از این موضوع بسیار خوشحال شدند؛ چون می توانستند بازی vampyr را بر روی دستگاه های پلی استیشن و پی سی ها و ایکس باکس وان و … بازی کنند. 

vampyr
vampyr

ومپایر برای زندگی کردن نیاز دارد که خون دیگران را بخورد که زنده بماند، ولی در کنار این موضوع به نجات و حفظ افراد نیز می پردازد که این یکی از مشکلات بزرگ در کاراکتر های اصلی بازی می باشد. به همین دلیل تصمیم گیری را برای انتخاب قربانی تا حدودی سخت تر می کند.

در رابطه با ومپایر ویدیوهای زیادی در آپارات و دیگر صفحات رسمی مرتبط با ومپایر و کمپانی سازنده آن وجود دارد که در آن بازی را متفاوت تر و جذاب تر جلوه داده است. بازی vampyr بر روی کنسول های بازی ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، پی سی ها و قابل نصب و اجرا می باشد.

این بازی در گیم پلی ها دارای طراحی جذابی هستند که باعث متفوت جلوه دادن این بازی می شود. در ویدیویی که از سومین قسمت این بازی منتشر شده است؛ ومپایر مجبور است علی رغم میل خودش برای زنده ماندن و از دست ندادن نیروی خود جهت حفظ جان انسان ها بعد از کشتن قربانی خون آنها را بنوشد و آخرین افکاری را که در ذهن قربانی وجود داشته را به بازیکنان نمایش دهد. 

بازی vampyr در سال ۲۰۱۸ منتشر و در دنیای گیم عرضه شده است که فروش خوبی را نیز در صنعت گیم داشته است؛ گیمرها می توانند این بازی را از طریق پلی استیشن ۴، پی سی ها، ایکس باکس وان و … بازی کنندکه نسخه اولیه این بازی بر روی پی سی ها قابل اجرا بود و تیم سازنده آن برز روی بازسازی این نسخه مشغول شدند و کم کم به طور متداول این بازی را بر روی دیگر پلتفرم ها انتقال دادند.

استودیو دونت ناد هر هفته یک الی دو قسمت از ویدیوهای پشت صحنه هایی که زمان ساخت بازی وجود دارد را برای مطلع کردن طرفداران ومپایر از اطلاعات بازی در صفحات رسمی خود گذاشته که طرفداران در این ویدیو از اخبار بازی آگاهی پیدا می کنند.
بازی vampyr سبک ترسناکی دارد و به همین خاطر دارای محدودیت های سنی می باشد، چون ممکن است برای کودکان و یا افراد زیر محدوده سنی مجاز، عواقب بدی را به دنبال داشته باشد و روی روحیه آنها تاثیرات منفی بگذارد، به گونه ای که پرخاشگر شوند و یا اتفاقات و ماجراهای درون بازی را بر روی اطرافیان خود اجرا کنند و موجب آسیب رساندن به آن ها شوند؛ به همین دلیل کمپانی سازنده برای بازی محدوده سنی مشخص کرده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − دوازده =