۱۰ نفر از شرورترین افراد بازی ها

شرورترین افراد بازی

داستان یک قهرمان بدون وجود شرورترین افراد بازی ارزش چندانی ندارد. برخی از آن ها انتقام می گیرند، برخی به دنبال خوش گذرانی هستند و برخی دیگر می خواهند سوختن جهان را تماشا کنند. اما مهم نیست در چه مقیاسی از جهان کار می کنند و چه چیزی به آن ها انگیزه می دهد. چند چیز وجود دارد که آن ها را به اشرار بزرگ تبدیل می کند. آن ها باید خونسرد و توانا و همچنین خطرناک ترین فرد (شیطان/ ربات/ بیگانه) در بازی باشند. مرکز خرید در این مقاله ۱۰ مورد از سرسخت ترین افراد شرور بازی های ویدیویی تمام دوران را برایتان گردآوری کرده است.

توجه: خطر اسپویل 

شخصیت Alduin در بازی The Elder Scrolls

شرورترین افراد بازی

زمانی که قهرمانان جهان علیه شما متحد می شوند، تا شما را شکست دهند و سپس شما را در طول زمان نابدو می کنند تا نسل های بعدی نگرانی نداشته باشند، قطعا شما یک فرد شرور بد هستید. این همان اتفاقی است که برای Alduin افتاد، کسی که پیشگویی شده بود قرار است کل دنیا را نابود کند. او همچنین به عنوان King of Dragons ،World Eater و God of Destruction نیز معروف است. اساسا هریک از این اسم ها برای توجیه جایگاه او در این لیست کافی هستند، اما در نهایت متوجه می شوید که او می تواند از صدای خود برای فراخواندن شهاب ها از آسمان استفاده کند.

شخصیت Alma Wade در بازی F.E.A.R.

شرورترین افراد بازی

گاهی خاص بودن یک نفرین است. این امر مخصوصا زمانی درست است که به دنیا آمده اید و بلافاصله توسط گروهی از داشنمندان بی رحم دزده شده اید که شما را وارد زندگی پر از آزمایشات و کنترل و سوء استفاده می کنند. در تلاش برای بهره برداری از قدرت های او و محافظت از خود در برابر انتقام، دانشمندان او را آرام نگه داشته اند، اما سوء استفاده های بیرحمانه او را پر از خشم کرده است و روح انتقام جوی او را پس از کشته شدن بدنش، زنده نگه داشته است.

شخصیت Andrew Ryan در بازی BioShock

شرورترین افراد بازی

گاهی خطرناک ترین چیز در جهان یک اژدها یا روح روانی بودن نیست، بلکه یک جاه طلبی کورکورانه همراه با ایده آلیسم منعطف است. این چیزی است که در ساختار جامعه زیر آب در Rapture رخ می دهد. جذابیت و جاه طلبی Andrew Ryan او را به مردی محترم تبدیل کرده است و برخی از چیزهایی که می گوید و در راستای آن ها تلاش می کند، منطقی به نظر می رسند. اما او اجازه می دهد ایده هایش درباره جامعه او را به سمت افراط های غیر منطقی و غیر اخلاقی بکشانند که او را به یکی از ترسناک ترین چیزهایی که یک شرور می تواند باشد، تبدیل می کند، کسی که ما درک می کنیم و با او همزاد پنداری می کنیم.

شخصیت Arthas Menethil The Lich King در بازی Warcraft

شرورترین افراد بازی

Prince Arthas نیز مانند Andrew Ryan تراژدی مرد خوبی که نابود شده را نشان می دهد. او کارش را با قهرمانی شروع می کند که فقط می خواهد از مردم در مقابل Plague of Undeath محافظت کند، او بیشتر و بیشتر ناامید می شود. در نهایت انسانیت خود را در راه رسیدن به هدفش فدا می کند و در نهایت به Death Knight تبدیل می شود. او به شمشیر نفرین شده ای به نام Frostmourne مجهز است، او بقیه عمر خود را به جای متوقف کردن Plague، صرف گسترش آن می کند.

شخصیت Edgar Ross در بازی Red Dead Redemption

شرورترین افراد بازی

شما زمان نسبتا زیادی را در بازی گاوچران باز Rockstar، یعنی Red Dead Redemption گذرانده اید. درواقع حتی نمی دانید که شرور کیست و در بطن داستان چه می گذرد. اما زمانی که نهایتا جایگاه Edgar Ross در داستان John Marston مشخص می شود، معلوم می شود او به قدری پست و شرور است که حضورش بر همه چیزهای قبل غلبه می کند. همچنین بدون سپری شدن مدت زیاد، او به تنها شرور این فرد تبدیل شده که واقعا به حد کافی باهوش و سادیستی است که بتواند نقشه های شرورانه خود را با موفقیت به اتمام برساند.

شخصیت GLaDOS در بازی Portal

شرورترین افراد بازی

به راحتی می توان گفت که GLaDOS بزرگ ترین شرور در تاریخ بازی های ویدیویی است و همچنین رتبه بالایی در لیست بزرگ ترین شرورها در تمام رسانه ها دارد. وقتی متوجه می شوید که چقدر از تم بازی اول Portal به این ابر کامپیوتر پیچیده انسانی بستگی دارد، واقعا تحت تاثیر قرار خواهید گرفت. او بی رحم، بامزه، باهوش و انتقام جو است و گاهی اوقات همه این ویژگی ها را باهم دارد.

او شما را مجبور می کند تنها دوست خود را دور بیاندازید و سپس مستقیما درباره کیک به شما دروغ می گوید. اصلا به تعداد دفعاتی که او سعی می کند شما را بکشد، اشاره نمی کنیم. سپس مهم تر از همه، او با یکی از جذاب ترین آهنگ های تم، همه چیز را کامل می کند.

شخصیت Handsome Jack در بازی Borderlands

شرورترین افراد بازی

برخی از بهترین شرورها، شخصیتی دوست داشتنی دارند و Handsome Jack یکی از جذاب ترین و باحال ترین افراد شرور در هر بازی ویدیویی است که تاکنون ساخته شده است. او بی اندازه بداخلاق است و هوش او را نمی توان انکار کرد، طوری صحبت می کند که گویی از کلمات پول می گیرد. با شخصیت بالای او، راحتی می توان دیوانه بودن Handsome Jack و اینکه چگونگی استفاده اش از منابع زیاد برای نابودی چیزهایی که برای دیگران در Pandora است را نادیده گرفت.

Handsome Jack نیز همراه با GLaDOS داستانی دارند که باعث این ذات شرور و تشنه خونش شده، چیزی که واقعا می توانید آن را درک و با او همدردی کنید. شاید یکی از ترسناک ترین چیزها درباره Handsome Jack، این است که او شروری را به شما نشان می دهد که اگر خودتان را خیلی جدی بگیرید، به آن تبدیل می شوید.

شخصیت Joker در بازی Batman Arkham

شرورترین افراد بازی

Joker به عنوان تنها شرور در این لیست که از رسانه دیگری اقتباس شده، نیاز داشت تا جایگاهش را به عنوان سرسخت ترین شرور بازی ویدیویی در تمام دوران حفظ کند. قطعا هم این کار را انجام می دهد. شخصیت روان پریش و خشن Joker، به عنوان مرد بد اصلی در مجموعه بازی های Batman’s Arkham، عملکرد شگفت انگیز Mark Hamill ما را هدایت می کند و چالش بی پایانه را برای Dark Knight Detective ایجاد می کند. Joker از حملات اولیه اش علیه رهبران جنایتکار Gotham تا نبردش در مقابل قدرت HGH بتمن در Arkham Asylum نشان داد شروری است که Gotham لیاقتش را دارد.

شخصیت Sephiroth در بازی Final Fantasy

شرورترین افراد بازی

در مجموعه Final Fantasy، شروران زیادی وجود دارند، اما Sephiroth سرسخت ترین آن ها است. او یک مبارز قدرتمند است، که به اندازه کافی بد است، اما در عین حال دارای قدرت های فوق طبیعی نیز می باشد. Sephiroth همچنین شباهت زیادی به Warcraft’s Lich King دارد. هر دو آن ها نه تنها در ابتدا و پیش از شروع سمت و سوی تاریکشان، کارشان را به عنوان قهرمان شروع کردند، بلکه هر دو توانستند با شمشیرهای زیبایشان، مردم را به وجشت انداخته و تهدید کنند. در مورد Sephiroth، او از آن برای قتل یک دختر کوچک استفاده می کند، که تقریبا به اندازه برنامه هایش برای نابود کردن کل جهان، شرم آور است.

شخصیت Vaas Montenegro در بازی Far Cry

شرورترین افراد بازی

Vaas نیز به عنوان یکی از غیر قابل پیش بینی ترین شرورهای این لیست، یکی از خطرناک ترین افراد است. با وجود تمام تلاش هایش برای دیوانگی، به نظر می رسد کلا تمایل دارد برای تخریب و نابودی هرچیزی که با آن در تماس است، به صورت جنون آمیزی تلاش کند. از دزدیدن تا قتل و ترور دیکتاتورهای کره شمالی، خطرناک ترین چیز درباره Vaas این است که هرگز نمی دانید بعدا قرار است چه کاری کند. تنها چیزی که می توان درباره Vaas پیش بینی کرد این است که هر کاری که انجام می دهد به شدت خشن است.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =