انتشار لیستی از نامزدهای بهترین نویسندگی VIDEO GAME

VIDEO GAME

لازم به ذکر است بدانید که دراکمن و ناتی داگ چندمین بازی است که بابت نویسندگی VIDEO GAME جایزه می گیرند که حامی آن انجمن صنفی نویسندگان آمریکا می باشد.

"The

یکی از اتحادیه های کشور آمریکا که نمایندگی از طرف نویسندگان سرگرمی داشت، با انتشار لیستی از نامزدهای بهترین نویسندگی VIDEO GAME در سال ۲۰۱۴ قصد دارد مشخص کند که برنده ی طلایی این بازی نصیب چه کسی خواهد شد. البته حامی این برنده انجمن صنفی نویسندگان آمریکا می باشد.

جالب است بدانید که تیم ناتی داگ به همراه نیل دراکمن جوایز بسیاری از بازی The Last Of Us را نصیب خود کرده اند و حالا نیز با بسته ی الحاقی The Last of Us: Left Behind جایزه بزرگی را از آن خود کرد؛ منظور همان جایزه بهترین نویسندگی VIDEO GAME 2014 می باشد.

معرفی نامزدهای جایزه VIDEO GAME

اگر بخواهیم نامزد های این جایزه را معرفی کنیم می توانیم بگوییم:

Alien: Isolation اولین نامزد می باشد که نویسندگان این بازی دن ابنت، داین لای، ویل پورتر از شرکت سگا و Assassin’s Creed: Freedom Cry می باشد و بازی نامه نویس ارشد آن جیل مورای البته بازی نامه نویس نیز ملیسا مک کوبری است، داستان این بازی نیز جیل مورای، هوگو جیارد، وسلی پینکومب از شرکت یوبیسافت را نوشته اند.

در VIDEO GAME نامزد دوم Assassin’s Creed: Unity است که داستان آن را سیلویان برنارد، الکساندر آمانسیو و تراویس استوات نوشته اند و بازی نامه نویسان این بازی تراویس استوات، الکساندر آمانیکو، راسل لیز، کری یانگ و دربای مک دویت می باشد؛ البته این داستان بازی نامه نویس های فرعی نیز دارد که جفری یوهالم از شرکت یوبی سافت است.

نامزد سوم که جایزه ی بزرگ را نیز کسب کرد   The Last of Us: Left Behind که توسط نیل دراکمن از شرکت سرگرمی های کامپیوتری سونی نوشته شده است.

جالب است بدانید که برنده جایزه ۲۰۱۳ را نیز با وجود رقیب های قدرتمند همچون Assassin’s Creed: Black Flag و God of War: Ascension باز هم بازی The Last Of Us این جایزه را از آن خود کرد.

ناتی داگ توانسته است در چند سالی که این مسابقه برگزار می شود جایزه انجمن صنفی نویسندگان را بارها کسب کند. استودیوی ناتی داگ موفق شده است که در سال ۲۰۱۰ با بازی Uncharted 2 و در سال ۲۰۱۲ بابت بازی Uncharted 3 جایزه دریافت کند. بازی The Last of Us: Remastered و بسته ی الحاقی Left Behind که به همراه این بسته بود مورد بررسی عموم قرار گرفت و در وب سایت های مختلف توانسته است امتیاز کامل یعنی ۱۰ را کسب کند. که منبع این صحبت را نیز می توانید در سایت WGA ببینید.

در سالی که گذشت یکی از بهترین سال هایی بود که صنعت بازی تجربه کرد. زیرا نسل جدیدی از کنسول ها شروع شد و هم بازی های متنوعی از جمله BioShock: Infinite و GTA V توانستند ثابت کنند که لیاقت نامزد شدن در برترین بازی های سال را دارند. البته ناتی داگ ساخته های جدیدی با داستان های نو و شخصیت های متنوع و جذاب پا به عرصه گذاشت و رکوردهایی را از آن خود کرد که هیچکدام در رویا نیز تصور نمی کردند.

انتشار بروزترین DLC داستانی The Last of Us با خود غوغایی را به همراه آورد.

در این VIDEO GAME داستان این چنین پیش می رود که دو زوج به ماجراجویی می پردازند و شما در حین بازی متوجه خواهید شد که این بازی جذاب داستان حماسی دارد.

قبل از اینکه در مورد این بازی صحبت کنم بهتر است نسخه اول را به یادتان بیاورم که طی داستان اتفاقاتی برای الی می افتاد. در داستان بازی اصلی اگر یادتان باشد الی و جوئل از دانشگاه شرق کلرادو با هم فرار کردند و هنگامی که به نزدیکترین بازار می رسند به جست و جوی جعبه کمک های اولیه می پردازند البته این جست و جو الی را با هلی کوپتر سقوط کرده ارتش روبه رو می کند که برای پخش دارو آمده بودند. الی برای درمان زخم جوئل در هلی کوپتر به دنبال جعبه کمک های اولیه می رود و در این بین یاد تمام اتفاقاتی که تا چند لحظه پیش برایش رخ داده بود می افتد. الی به یاد اتفاقی می افتد که قبل از آشنایی با جوئل برایش پیش آمده بود.

در بازی VIDEO GAME Left Behind به سه هفته قبل ماجرای الی بر می گردد که بیشتر با گذشته الی آشنا شوید. ماجرای این بازی از جایی آغاز می شود که الی توسط دوست همکلاسی خود که ۶ هفته است آن را ندیده از خواب بیدار می شود. در همین بین رایلی این راز را می گوید که به یک Firefly تبدیل شده است و از الی می خواهد که به بازار نزدیکی آن محل بروند. الی در حین جست وجو دلیل بازگشت رایلی را می پرسد و از صحبت هایی که بین هر دو گفته می شود در می یابیم که رایلی توسط Firefly ها محدود به ماندن در شهری غریب شده است. آغاز داستان بازی از گفت و گو بین دو دوست و بازی با آب آن ها شروع می شود و پیش به سوی جذابیت بازی پیش می رود. در ادامه خط داستانی بازی VIDEO GAME اصلی ناتی داگ به صورت پیوسته با بازی Uncharted 3 در Left Behind جذابیت بازی هایش را چند برابر کرده است و از همان ابتدای بازی دید مخاطب تغییر می کند.

"Uncharted

البته باید گفت که رابطه ی الی و رایلی هیچ وقت به رابطه ی الی و جوئل از لحاط شخصیت پردازی قوی و پیوندی که بین آن ها وجود دارد نمی رسد ولی به عنوان یک DLC داستانی در سطح خوبی قرار دارد. سکانس هایی که بین الی و جوئل در بازی می بینیم از سرگذشت الی پیشتر آشنا می شویم البته ماجراهایی که قبل از آشنایی او با جوئل برایش رقم خورده است. این ترتیب داستانی باعث شده است که این بازی ارزشمند به نظر برسد و جذابیت بیشتری را از آن خود کند.

دست آورد گرافیکی این بازی فوق العاده است که در قالب چند تصویر نمی گنجد و تنوع عالی آن را احساس می کنید البته باید این بازی جذاب را تجربه کنید تا متوجه شوید که این واقعیت تا چه حدی وجود دارد.

در مورد موسیقی این بازی VIDEO GAME باید گفت که آنگ ساز این بازی Gustavo Santaolalla آهنگ ساز معروف آرژانتینی می باشد که چندین جایزه و تقدیر بابت موسیقی گرفته است. از جمله جایزه های ایشون می توان به جایزه اسکار، دو جایزه ی بفتا و چند جایزه Golden Globe و Grammy اشاره کرد.

جالب است بدانید که قیمت این بازی در PlayStation Store به ارزش ۱۲ یورو می باشد البته نسخه ی Season Pass آن ۱۵ یورو است. قیمت این بازی برای یک محتوای دانلودی ۳ ساعته قیمت متوسطی محسوب می شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − یک =