بازی جدید کشتی کج به زودی عرضه می شود

بازی جدید کشتی کج

طی چند سال گذشته غول بازی جدید کشتی کج یعنی WWE تبدیل به خانه‌ای برای گیمرها شده است. این پیشرفت، بیشتر به خاطر پشتکاری است که کانال یوتیوب Xavier Woods به نام UpUpDownDown دارد. اما چندین ستاره بزرگ دیگر نیز به این سرگرمی پیوسته ‌اند.

اکنون، به نظر می‌رسد که این شرکت در تلاش برای ارتقاء هرچه بیشتر این بازی است. فردا، اولین سری از بازی‌های Superstar در شبکه WWE و پلتفرم‌های اجتماعی این شرکت ارائه خواهد شد. در آن تعداد زیادی از مشاهیر کشتی کج و بازی‌های ویدیویی آورده شده است.

این نمایش درست مانند سایر نمایش‌های فوق‌العاده WWE، احتمالا با یک پیش ‌نمایش خیلی طولانی آغاز خواهد شد. با این حال، طرفداران به جای گوش دادن به صحبت‌های Booker T و Jerry Lawler در مورد آخرین Shucky Ducky Quack Quack، وارد ماراتن UpUpDownDown می‌شوند. هنوز در مورد اینکه دقیقاً کدام سری پخش خواهد شد، هیچ صحبتی نشده است، اما ۵ ساعت وقت دارند. مطمئنا محتوای خوبی ارائه خواهند داد.

مسابقات در رینگ

پس از شروع نمایش، طرفداران بازی جدید کشتی کج می‌توانند هم Among Us “Holiday Sus-Fest” و هم یک سری مسابقات در رینگ WWE 2K را تماشا کنند. در کمال تعجب خواهید دید که Greg Miller از Kinda Funny Games به عنوان میزبان برنامه به Woods پیوسته است. طرفداران می‌توانند این انتظار را داشته باشند تا ستاره‌هایی همچون Ronda Rousey و The Miz را در کنار مشاهیری مانند FaZe Adapt و Wale ببینند.

موضوعی که هنوز مشخص نیست، این است که آیا این رویداد فقط قرار است یک بار اتفاق بیافتد؟ یا چیزی است که شرکت قرار است آن را تبدیل به یک قاعده کند. در طی چند ماه گذشته، Vince McMahon با استفاده از سرویس‌هایی مانند Twitch، برخورد شدیدی با لیست Superstarها کرد. این حرکت موجب دفع تعدادی از کشتی‌گیران و طرفداران شد. اگر آن‌ها قصد دارند آن محتوا و جریان درآمد را با این جایگزین کنند، این حرکت منطقی‌تر است. منظورمان این است که ما هنوز فکر می‌کنیم که این یک اشتباه از جانب WWE است. اما شما می‌توانید ببینید که چرا McMahon می‌خواهد کشتی‌گیران خود را در پلتفرم خود داشته باشد.

در هر صورت، مطمئناً شب سرگرم کننده‌ای در انتظار طرفداران WWE خواهد بود. به ویژه جریان Among Us نیز ایده بسیار خوبی می‌تواند باشد. شاید ارزش دیدن اتفاقات داخل رینگ را داشته باشد.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =