معرفی بازی zotrix

zotrix

بازی بسیار زیبای zotrix که یکی از بازی های خاطره انگیزه قدیمی که گیمر های قدیمی میدانند که این بازی چه بازی خاطره انگیزی است.

zotrix
zotrix

اگر یادتان باشد این بازی جزو بازی هایی بوده است که بین دوستان انجام میشد و هر کسی که رکورد بالاتری می زد بهترین و برنده بود. همه ما گیمر ها چه جدید چه قدیمی از این بازی خاطره داریم و یک بازی برتر میان بازی های مختلف بود که تمام وقت و ذوقی که برای این بازی به خرج می دادیم خاطره انگیز است.

معرفی بازی zotrix

اما در این روز ها در لیستی که شرکت سونی برای بازی های آینده پلی استیشن معرفی کرده است بازی خاطره انگیز zotrix به چشم میخورد که باعث شد تمام کسانی که طرفدار این بازی هستند دوباره یاد قدیم ها بی افتند و رکورد هایی که زده اند را به یاد بیاورند. این بازی یک بازی خاطره انگیز است و می تواند طرفدار زیادی پیدا کند اَلکس لاتز از استودیوی یو اِف اُ اینتراَکتیوسازنده این بازی که خالق بازی های بسیار زیبایی به غیر از zotrix است که آنها هم به نوعی خاطره انگیز هستند. اَلکس لاتز خالق این بازیی در وبلاگ رسمی سونی گفته است: (همانطور که میدانید این بازی یک بزی تویین استیک است. تویین استیک به معنای این است که این بازی به دو انگشت بیشتر احتیاج ندارد و واژه تویین استیک برای این بازی های بکار میرود.این بازی یک بازی شوتر فضایی است و ما سعی کردیم حال و هوای این بازی مانند نسخه ای که در دهه ۸۰ و ۹۰ بوده است دربیاوریم. ما سعی داریم که خاطرات بازیکن های قدیمی را زنده کنیم و این بازی یک بازی ساده نبوده و نخواهد بود و چیزی هایی که به این بازی اضافه می شود المان های جدیدی است که به سفینه ها اضافه میشوند کتلین کندی درباره این موضوع گفته است: طرز تفکر ما این است که نمیخواهیم هیچ محتوایی را دور بریزیم، به دلیل اینکه این محتوا مانند طلا هستند چون ما مدت زمان مدیدی را صرف نگاه کردن و فکر کردن و بحث کردن راجع به آنها کرده ایم و احتمال آن وجود دارد که ساخت آنها را از سر بگیریم و این چیزی است که ما می خواهیم.

داستان بازی استار وارز ۱۳۱۳ اینگونه است که این بازی در سیاره ای به نام کروسکانت جریان دارد و پلیر ها در نقش شخصیت بوبا فت قرار می گیرند و این نسخه از جنگ ستارگان با توجه به نسخه های دیگر آن بسیار جدیی تر و بزرگسالانه تر است. از زمانی که این بازی لغو شد عکس های مفهومی از این بازی پخش شد و همچنین تریلر و گیم پلی از این بازی منتشر است و تمامی کسانی طرفدار این سری و یا بهتر بگیم سری های استار وارز هستند این اطلاعات شدند تا همه آنها منتظر ساخت این سری از بازی باشند و به نوعی این بازی تنها با تریلر توانست محبوبیت خوبی را جذب کند زیرا این سری یعنی استار وارز ۱۳۱۳ با بقیه نسخه های جنگ ستارگان فرق می کند.

همانطور که گفته شده بود کمپانی دیزنی، کمپانی لوکاس آرتز را خریداری کرده است و طبق قرار دادی که الکترونیک آرتز با کمپانی دیزنی دارد که یک قرار داد ده ساله است این قرار داد برای ساخت بازی هایی برای این سری ها است که در رابطه با این موضوع کمپانی ویسرال سکوت کرد.

نسخه اصلی همان چیزی را میبینیم که در دموی بازی میبینیم ؟ باید گفت که نسخه اصلی این بازی با گیم پلیی که خود شرکت سازنده یعنی کپکام منتشر کرده خیلی فرق داشته است از نور محیط و گرافیک بازی گرفته تا نوع صداگذاری اما اینها باعث نشد که این بازی محبوبیت خود را از دست بدهد ولی در نسخه دمو این بازی که رایگان است شما از دموی این بازی خسته می شوید چون باگ های این نسخه زیاد و اعصاب خورد کن است و باعث خستگی پلیر ها می شود ولی وقتی نسخه اصلی این بازی را بازی می کنید می توانید بفهمید که سخت در اشتباه بوده اید و این بازی یک بازی کاملا متفاوت است ترسناک و حیجانی بودن این بازی عالی است به طوری که این بازی در هفته اول انتشار خود توانست رتبه اول فروش هفتگی بریتانیا را کسب کند و به یک اثر موفقیت آمیز شرکت کپکام شد.

این بازی جزو بازی هایی است که طرفدار ریاد دارد و میتواند دوباره خود را در دل مردم جا کند و به برترین بازی تبدیل شود که این را بیشتر بازیکنان قدیمی میتوانند درک کنند زیرا این بازی نوستالژی است برای آنها. اگر جزو دسته از افرادی هستید که علاقه مند به بازی های قدیمی هستید این بازی برای زنده کردن دوباره خاطرات شما عالی است چون همان بازی را بازی میکنید اما این دفعه در کنسول های نسل جدید این بازی را بازی می کنید و این یک نکته مثبت است که دیگر بازی های قدیمی که نوستالژی به حساب می آیند را می توانیم در کنسول های نسل جدید بازی کنیم و باید از شدکت سونی و همچنین سازنده این بازی متشکر باشیم.

zotrix
zotrix

بر خلاف نسخه های دیگر این بازی این نسخه از بازی شامل بخش داستانی است که این هم جزو نکات مثبت این موضوع است و لاتز طی صحبت هایش در ادامه گفت: (شما در این بازی سفینه های فضایی که در حال حرکت از سیاره ای به سیاره دیگر هستید اما نه تنها بلکه شما سفینه هایی را اسکورت میکنید که در حال بارگیری هستند و باید از آنها در برابر خطرات دفاع کنید و مانع از ورود آنها به سمت سفینه های خود شوید.

این بازی برای پلی استیشن و پی سی منتشر شده است اما نسخه پلستیشن آن نسخه اصلی ایت و آرکید که به شما قابلیت کامل پرواز و مورد های دیگر را می دهد اما در پی سی این امر برعکس وجود ندارد. از طرفی این بازی قیمت زیادی ندارد و هم اکنون میتوانید از فروشگا سونی به قیمت ۱۵ دلار این بازی را خریداری کنید و لذت ببرید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − نوزده =