اصلاح جدید حالت PvP بازى Fallout 76 PS4 با انتشار یک آپدیت

اصلاح جدید حالت PvP بازى Fallout 76 PS4 با انتشار يك آپديت

اصلاح جدید حالت PvP بازى Fallout 76 PS4 با انتشار یک آپدیت

پس از انتشار آپدیت جدید بازى Fallout76، دیگر نیاز نیست که هر دو بازیکن براى شروع حالت PvP موافقت خود را اعلام نمایند. طبق آخرین اخبار منتشر شده توسط شرکت بتسدا سازنده ى بازى Fallout76 انتشار یک آپدیت جدید از بازى در اوایل سال ٢٠١٩ مورد تأیید واقع شد.
حالت جدیدى که این آپدیت به بازى اضافه میکند، حالتى است که عملکردش به عنوان یک اصلاحیه براى بخش PvP بازى به کار میرود که دیگر نیازى نیست در این فاز از بازى، دو بازیکن با یکدیگر به توافق براى شروع مبارزه برسند.اگر نمیدانید قضیه از چه قرار است و این آپدیت به چه منظور به انجام رسیده است،ما به شما میگوییم که داستان چیست.
در حالت PvP بازى Fallout76 اگر دو بازیکن قصد مبارزه با هم را داشته باشند، هر دو باید به هم حمله کرده و شروع به تیراندازى کنند. اگر یکى از بازیکنها شروع به انجام تیراندازى میکرد و بازیکن دیگر این عمل را انجام نمیداد هیچ فایده اى نداشت و فاز PvP شروع نمیشد و حتى ضربات آن بازیکن به بازیکن مضروب هیچ آسیبى نمیرساند. پس براى آغاز این فاز بازیکن دیگر هم باید شروع به تیراندازى میکرد.

اصلاح جدید حالت PvP بازى Fallout 76 PS4 با انتشار یک آپدیت
اصلاح جدید حالت PvP بازى Fallout 76 PS4 با انتشار یک آپدیت

حال در ادامه به توضیحاتى براى آشنایى بیشتر شما از بازى Fallout76 میپردازیم.
روایت داستان بازى Fallout76 قبل از ماجراهاى نسخه چهارم میباشد. در نسخه هاى سوم و چهارم بازى نام پناهگاه Vault 76 را بارها شنیده ایم و به گوشمان نا آشنا نیست، اما در آن نسخه ها هیچ گاه وارد آن نشده ایم.پناهگاه ۷۶ نیز همانند ۱۷ پناهگاه دیگر بازى است که با عنوان پناهگاه کنترل شناخته میشود.
ساکنان این چند پناهگاه به دلیل اینکه قرار نیست تحت آزمایش قرار بگیرند باید خوشحال باشند؛ زیرا که آنها براى مقایسه ى نتایج آزمایش هاى سایر پناهگاه ها مبنا هستند.اما باید توجه داشت که طبق سرنخ هاى موجود در تریلر، پناهگاه ۷۶ نظامى نیز هست.زیرا که در این تریلر شاهد خودنمایى یک جیپ در کنار تلویزیون هستید. همچنین لوح ویژه ى ارتش آمریکا نیز در جاى دیگرى مشاهده میشود.
پس با کنار هم گذاشتن این دو سرنخ به این نتیجه میتوانیم برسیم که پایگاه ۷۶ علاوه بر مبناى مقایسه ى نتایج آزمایشات بودن، محلى است براى حفظ و نگهدارى سربازانى که آماده براى شرکت در نبردها هستند.
پس احتمال اینکه آزمایشات پاسخ ندهند و دشمنانى ساخته شوند وجود دارد. ممکن است کنترل Wasteland درگیر خطر شود پس ساکنان Vault 76 بهترین کسانى هستند که میتوانند براى حفاظت Wasteland دست به کار شوند.
در سکانس ابتدایى Fallout4 شاهد این هستیم که گوینده اخبار میگوید در سال ٢٠٧۶ همزمان با جشن سیصد سالگى استقلال آمریکا، Vault 76 شروع به کار خواهد کرد. پوستر این جشن نیز روى دیوار به صورت نصب شده در تریلر به نمایش در آمده مشاهده میشود.برنامه ریزى ها به گونه اى بوده اند تا پناهگاه ۷۶، ٢٠ سال پس از جنگ هسته اى تأسیس شود و بتواند ۵٠ نفر را در خود جاى دهد. توسط Pip Boy در داخل تریلر تازیخ وقوع جریانات بازى تأیید شد.
پس با توجه به این نکات این بازى در سال ٢١٠٢ و قبل از نسخه هاى سرم و چهارم در جریان است. نکته قابل توجه ربوده شدن دستیار مدیر شرکت Vault-Tech ( که روى پناهگاه ۷۶ کار میکرد) توسط بیگانگان و تنها قابل دسترس بودن صداى ضبط شده وى در Mothership Zeta در Fallout3 است. و باید این اعتراف را بکنیم که در زمینه اینکه آیا این نکته بر بازى Fallout76 تأثیرگذار است یا نه هیچ ایده اى نداریم.
با توجه به اینکه بازى Fallout76 یک بازى چند نفره است شما مجبور به بازى هاى دو نفره نیستید. و بازى این انتخاب را به شما میدهد که بخش PvP را فعال یا غیرفعال نمایید.کسب امتیاز و افزایش درجه شما در بازى از طریق از بین بردن سایر بازیکنان است.براى کسب امتیاز بیشتر میبایست مبارزه حرفه اى ترى از خود به نمایش بگذارید.اگر با این قصد به بازى وارد شده اید که فقط پا به فرار بگذارید و از مبارزه هاى تن به تن خوددارى نمایید.

اصلاح جدید حالت PvP بازى Fallout 76 PS4 با انتشار یک آپدیت
اصلاح جدید حالت PvP بازى Fallout 76 PS4 با انتشار یک آپدیت

باید این نکته را به شما یادآور شویم که روند کسب امتیازاتتان به مرور تغییر خواهد کرد و امتیاز کمترى در صورت زنده ماندن نسبت به حالت معمول کسب خواهید کرد. و این اتفاق موجب میشود که در برابر بازیکنان قدرتمند دچار کاهش قدرت شوید.اگر شما در موقعیتى قرار بگیرید که در برابر سایر بازیکنان و یا یک Wendigo تنها باشید و بمیرید، امتیاز بازى را از دست نخواهید داد. اگر در حال انجام بازى تیمى باشید.
امکان اینکه توسط هم تیمى هاى خود نجات پیدا کنید وجود دارد و حتى در صورت مردن، میتوانید با استفاده از امتیاز respawn خود، دوباره به بازى برگردید.
این نکته را هم در نظر داشته باشید که با مردن در یک بازى شما تمامى لوازم ساختمانى جمع آورى شده را از دست میدهید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + ده =