اضافه شدن کاراکتر های بازی Street Fighter به بازی Monster Hunter World

اضافه شدن کاراکتر های بازی Street Fighter به بازی Monster Hunter World

اضافه شدن کاراکتر های بازی Street Fighter به بازی Monster Hunter World

اضافه شدن کاراکتر های بازی Street Fighter به بازی Monster Hunter World

شرکت کپکام اعلام کرد این دو کاراکتر به بازی افزوده می شوند و کسانی که از کنسول پلی استیشن ۴ استفاده می نمایند موفق خواهند شد که این دو کاراکتر را زودتر دریافت کنند. بازیکنان با دریافت نمودن زره های منحصر به فرد قـادر خواهند بود ظاهر شخصیت خود را به این کاراکترها مبدل کنند.این زرها با به انجام رساندن ماموریت های فرعی در اختیار بازیکنان قرار خواهند گرفت.با یکی از این کاراکترها در نسخه اول استریت فایتر اشنا شده ایم.
ضربات استفاده شده این کاراکتر بهتر کار شده است به طور مثال او در این بار لگدهای قوی تر را حواله دشمن خواهد کرد وبه تکنیک هایی در ضربات پا نیزدست پیدا خواهد کرد .اما کارامتر دیگر به تازگی وارد دنیای استریت فایتر شده است. او سعی دارد به رهبری کردن مردم سراسردنیا بپردازد و تمام تلاش خود را به کار میگیرد تا مردم از نقطه به نقطه دنیا باهم متحد شوند. همچنین تمامی شکارچیان باید یک ماموریت اضافه شده در بازی را نیز بهانجامبرسانند.
همچنین ایتم های تزئینی ؛ استامپ در چت و دو ایتم معروف نیز در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت.در ابتدای انتشار بازی نیز شرکت کپکام سه لباس جدید کاراکترها رانیز برای اضافه شدن به بازی در نظر گرفته بود.

Monster hunter world معرفی بازی
این بازی PlayStation به صورت تک نفره و گروهی قابل اجرا است و شما می توانید به صورت افلاین و تک نفره نیز بازی را پیش ببرید اما مانسترها شما را وادار خواهند کرد که بازی را به صورت گروهی پیش ببرید . علت این امر این است که ماموریت ها از قانون های تشکیل شده اند که در صورت زیر پا گذاشتن ان ها ماموریت خود را نمیتوانید به سرانجام برسانید به طور مثال بازی قانونی دارد بر مبنی اینکه باید ماموریت خود را در کمتر از پنجاه دقیقه به پایان برسانید و هیچ راهی وجود ندارد که بدون گروه شما بتوانید این کار را انجام دهید.

اضافه شدن کاراکتر های بازی Street Fighter به بازی Monster Hunter World
اضافه شدن کاراکتر های بازی Street Fighter به بازی Monster Hunter World

بازی در سبک نقش افرینی می باشد و داستانش تنها در نقش یک پیش درامد برای اغاز کردن بازی می باشد و شما نباید توقع برخورد با یک بازی با محتوای داستانی عمیق را داشته باشید. بعد از سپری کردن حدود هشتاد ساعت از وقتی او در این بازی شما با دنیای دیگری برخورد خواهید کرد. در این بازی شما نقش یک شکارچی را خواهید داشت که با همراهی گروهی تحقیقاتی در حال بررسی انواع متفاوت هیولاها هستید.
در واقع میتوان گفت روند این بازی با شکار کردن هیولاها پیش خواهد رفت.البته باید گفت که بازی به سبکی طراحی شده است که حتی با پایان رساندن ان همیشه ماموریت های فرعی برای انجام دادن وجود خواهند داشت.شخصیت های محبوبی در این بازی حضور خواهند داشت که سبک خود را کاملا نسبت به نسخه های قبلی حفظ کرده اند.به طور مثال می توان به صحبت نکردن شخصیت بازی به سبک ارتباط نوشتاری شخصیت های بازی اشاره نمود.
همچنین در این بازی شما قادرهستید به خلق کردن شخصیت مورد علاقه خود دست بزنید و ان را در مراحل بازی جای بدهید. همچنین به خاطر ازادی عملی که در این قسمت در اختیار بازیکن قرار داده می شود شما تمایل زیادی برای ساختن شخصیت های متنوع خواهید داشت.
پالیکو که دوست گربه ای شما می باشد به شما در برد نبردهایتان کمک خواهد رساند. پالیکو میتواند مبارزه کند و همچنین ایتم های گوناگونی را بیابد و در صورت کم شدن نوار سلامتی شما ان را بهبود ببخشد. بازی از سی و یک هیولای اصلی و تعدادی هیولای فرعی ساخته شده است.شما در جریان مرحله های اصل و فرعی و در حین انجام تحقیقات خود باید با این سی و یک هیولا به نبرد بپردازید.
سازنده بازی با اعمال نمودن سیستم پیوستگی بین مرحله ها هیولاها و تجهیزات باعث جذب شدن هر چه بیشتر بازیکن به بازی شده است. مرحله های اصلی به گونه ای طراحی یافته اند که شما برای از پا دراوردن هیولاها باید از وسط های بازی مرحله های فرعی را پیش ببرید و تلاش کنید تا از سلاح ها و لباس های قوی تری استفاده کنید. زیرا تجهیزات شما بسیار موثر بر قدرت و شیوه نبرد شما می باشد.همچنین به خاطر تنوع خوبی که در بازی به کار برده شده است به عاملی تبدیل شده است تا این روند هیچگاه برای شما تکراری نشوند.

اضافه شدن کاراکتر های بازی Street Fighter به بازی Monster Hunter World
اضافه شدن کاراکتر های بازی Street Fighter به بازی Monster Hunter World

این تنوع در لباس ها نیز به کار برده شده است و استفاده لباس های گوناگون هر یک قابلیت های منحصر به فردی در اختیار شما قرار خواهد داد و باعث می شود تا ظاهر شما به کلی تغییر یابد. همینطور باید به متنوع بودن سلاح ها نیز اشاره کنیم. بازی از دوازده سلاح تشکیل یافته است که هر یک نیز از زیر مجموعه های زیادی تشکیل شده اند که کارایی ان ها نیز با یکدیگر متفاوت می باشد.
همچنین شما از توانایی ارتقا دادن لباس و اسلحه ها برخوردار هستید و گاهاٌ با ارتقا دادن ظاهر ان ها نیز تغییر پیدا خواهد کرد.از قابلیت های دیگر بازی این است که اگر اینترنت شما در ماموریت های گروهی قطع شود شما قادر خواهید بود که روند ماموریت خود را همچنان طی کنید اما بازی از حالت چند نفره به تک نفره تغییر پیدا خواهد کرد. گیم پلی بازی دو نقطعه ضعف دارد. شما قادر نخواهید بود برای وارد کردن ضربه از جهت و زاویه درستی استفاده کنید.
از دیگر ضعف های گیم پلی سیستم دارا نبودن قابلیت ذخیره خودکار می باشد. شما هنگامی که در هاب حضور دارید با از سیستم ذخیره دستی بهره بگیرید تا بتوانید تغییرات را که اعمال نموده اید را ذخیره نمایید و اگر شما این کار را فراموش کنید تمامی زحماتی که برای پیشرفت در بازی انجام داده اید نابود خواهد شد. اما حتی با وجود نقطعه ضعف هایی که در بازی وجود دارد زیبایی های زیادی در بازی وجود دارد که شما را درگیر خود خواهد کرد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − یک =