انتشار شخصیت Shao Kahn در بازی مورتال کمبت ۱۱

انتشار شخصیت Shao Kahn در بازی مورتال کمبت 11

انتشار شخصیت Shao Kahn در بازی مورتال کمبت ۱۱

انتشار شخصیت Shao Kahn در بازی مورتال کمبت ۱۱
جدیدترین نسخه از بازی های مورتال کمبت، مورتال کمبت ۱۱ می باشد که توسط کمپانی برادران وارنر عرضه گردید. در این مجموعه به جزء حضور شخصیت های قبل شاهد شخصیت های جدیدی خواهیم بود که به خوبی نقش آفرینی می کنند.
این مجموعه بازی پی اس ۴ از بازی های خشن ویدیویی بوده که در هر شماره آن نبرد و گیم پلی جدید بهتر و پیشرفت بیشتری را داشته است و از بهترین نسخه های مورتال کمبت، یازدهمین آن می باشد.

پایبندی مورتال کمبت ۱۱ نسبت به نسخه های پیشین
این نسخه هم به ریشه های قبلی پایبند است و یک اثر خون و خونریزی است که در بخش های داستانی بازی به خوبی به تصویر کشیده شده است.در این نسخه سعی شده که کاراکترهای که چندین سال قبل معرفی شده اند را ارتقا دهند و در بازی حضور داشته باشند تا رضایت بازیکنان قدیمی را به دست آورند. همچنین این بازی به گونه ای طراحی شده که بازیکن حرفه ای تا مبتدی بتواند از آن استفاده کند و گیم پلی بازی به خود بازیکن برمی گردد.
به یقین می توان گفت که مورتال کمبت ۱۱ از بازی های است که طرفدارانش سبک مبارزه را به خوبی تجربه می کنند.

انتشار شخصیت Shao Kahn در بازی مورتال کمبت 11
انتشار شخصیت Shao Kahn در بازی مورتال کمبت ۱۱

شروع بازی با شخصیت های داستانی مورتال کمبت ۱۱
در شروع بازی مورتال کمبت ۱۱ با کاراکتری به نام ریدن آشنا می شویم که به مسیر تاریکی کشیده شده است. هر چند که او از زمین مراقبت می کند اما از ایستادگی در مقابل دشمن عاصی شده و دنبال راه جدیدی می باشد.در مقابل کاراکتر ریدن، کاراکتری به نام کرونیکا قرار گرفته که می خواهد با بازگرداندن زمان به عقب بتواند مجددا زمین را در دست بگیرد و همین باعث حضور کاراکترهای گذشته مورتال کمبت ۱۱ می شود که تجربه جدیدی را داشته باشید

انتخاب شخصیت ها در مورتال کمبت ۱۱
شما در این بازی مختارید که ۲۵ شخصیت گوناگون را که در بازی وجود دارد هر کدام را که می پسندید انتخاب کنید و به بازی کردن مشغول شوید.شما می توانید لباس هر شخصیت، حرکات و شیوه مبارزه آن را انتخاب کنید یا اگر مایلید آن را سفارشی کنید تا آن شخصیت را که می خواهید داشته باشید.

معرفی شخصیت Shao Kahn، مورتال کمبت ۱۱
از شخصیت های اضافه شده به بازی مورتال کمبت ۱۱ Shao Kahn می باشد. این شخصیت دارای اسکین برزیلی است که برگرفته از راهزنان شمال شرق برزیل می باشد. شائو از اعضای گروه اژده های سیاه است و در این بازی با متحد شدن با سایر شخصیت ها به مبارزه می پردازد.در مورتال کمبت ۱۱ شاهد مبارزه وحشیانه و سبک شوخی آن می شویم که البته نقش بارزتری را بازی می کند که شاهد آن خواهید بود.

بازی Shao Kahn در مورتال کمبت
از کاراکترهای ساخته شده در بازی مورتال کمبت غول آن یعنی Shao Kahn می باشد که یک کاراکتر منفی محسوب می شود. شائو کان یک جنگاور درشت هیکل و در عین حال بی رحم است که امپراتوری منطقه آورت ورلر را در دست دارد.زمانی که در آوت ورلر به قدرت می رسد این منطقه را از خانواده کیتانا می گیرد و با سیندل ازدواج می کند که بعدها همسرش خودکشی کرده و چندین هزار سال بعد مجددا متولد می شود.قدرت های او خداگونه بوده و از جادگری نشأت می گیرد که او تصمیم بر در دست گرفتن سزرمین های دنیا را دارد.

انتشار شخصیت شائو کان در مورتال کمبت ۱۱
با رونمایی از ابزی مورتال کمبت ۱۱ شاهد یک بازی هیجانی هستیم که همه را شگفت زده خواهد کرد. هر چند که قصد ما پرداختن به جزئیات بازی و شخصیت های موجود در آن نیست اما اطلاعات این بازی PS4 در دسترس مردم روی وبگاه قرار داده شده است.
این باز یدارای صحنه های زیادی از جنگ و خونریزی می باشد که شخصیت ها و لباس های را تن آن ها می بینیم که در نسخه های قبلی هیچ کدام را ندیده ایم. از جمله موارد ارتقاء یافته در مورد مورتال کمبت ۱۱ محتویات آن، بخش چند نفره و جوایز بازی می باشد.

انتشار شخصیت Shao Kahn در بازی مورتال کمبت 11
انتشار شخصیت Shao Kahn در بازی مورتال کمبت ۱۱

آنچه که از بازی مورتال کمبت ۱۱ انتشار یافته است تصاویر شخصیت منفی به نام شائو کان است که به عنوان پیش خرید در بازی مورتال کمبت ۱۱ قرار داده شده است. بازی مورتال کمبت ۱۱ بعد از رونمایی سرانجام در سال ۲۰۱۹ عرضه گردید.

شخصیت شائو کان
شائو کان نماد بدی است و در مبارزات خود مانند مبارزان آسیایی عمل می کند و به خدا گونه بودن قدرتش معروف است.
از خصوصیات اخلاقی او می توان به بی رحمی، خشونت و خوی وحشیگری در مبارزات و علاقمند به اعدام کردن را نام برد که فرمانبرداران خاص خود را دارد.
از جمله قربانیان او سیندل و کیتانا بوده که با ازدواج با سیندل کیتانا را به عنوان دخترخوانده خود قبول می کند.
قدرت واقعی او باعث شده که به عظمت برسد و می تواند به راحتی از ارواح استفاده کند. او در رسیدن به اهداف خویش سرسخت بوده و برای رسیدن به آن ها برنامه ریزی خود را دارد.
از نقاط ضعف اخلاقی او غرورش بوده که باعث می شود آدمیان را دست کم بگیرد و از این نقطه ضعف او بسیار سوء استفاده می شود.شخصیت شائو کان در مورتال کمبت ۱۱ به عنوان ضد قهرمان به صورت پیش خرید وجود دارد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =