انتشار کنترلر CronusMAX PLUS 2017

انتشار کنترلر CronusMAX PLUS 2017

انتشار کنترلر CronusMAX PLUS 2017

کنترلر بخش مهمی از لوازم جانبی یک کاربر به شمار می رود ، یک گیمر با یک کنترلر مدت ها بازی می کند و با آن کنترلر ارتباط برقرار می کند و این زمانی است که آن کنترلر بخش جدا ناپذیری از زندگی یک گیمر می شود ، اما این ارتباط و عادت به کنترلر می تواند مشکلات زیادی را برای گیمر به وجود بیاورد .
ممکن است شما سال ها با کنترلر Dual Shock 4 بازی کرده باشید اما ناگهان مجبور شوید یا بخواهید که با کنسول ایکس باکس وان بازی Playstation 4 کنید اما کنترلر ایکس باکس وان کجا و کنترلر Dual Shock 4 سونی کجا ؟
این درست زمانی است که شرکت های ساخت لوازم جانبی به فکر افتادند و سعی کردند این مشکل را حل کنند در نتیجه به تکنولوژی وسیله ای به نام آداپتور کنترلر رسیدند .
آداپتور کنترلر لوازم جانبی است که به وسیله آن می توانید کنترلر خود را روی هر پلتفرمی که می خواهید همگام سازی کنید و بتوانید از آن استفاده کنید .
یکی از شرکت هایی که کار آن ساخت این آداپتور کنترلر ها است شرکت CronusMax است که با ساخت آداپتور کنترلر های مختلف این نیاز به اتصال کنترلر های مختلف به پلتفرم های مختلف را حل کرده است .

انتشار کنترلر CronusMAX PLUS 2017
انتشار کنترلر CronusMAX PLUS 2017

یکی از بهترین آداپتور کنترلر های معرفی شده توسط شرکت CronusMax ، آداپتور کنترلر CronusMAX PLUS 2017 است که به عنوان نسل جدید آداپتور کنترلر ها شناخته می شود ، آداپتور کنترلری که به شما اجازه می دهد Dual Shock 4 خود را به ایکس باکس وصل کنید و یا Dual Shock 3 خود را به PC وصل کنید و از کار با کنترلر خود لذت ببرید.
کار با آداپتور کنترلر CronusMAX PLUS 2017 بسیار ساده است ، کافی است آداپتور را به دستگاه خود وصل کنید و کمی صبر کنید تا آداپتور با کنترلر شما سینک و همگام سازی شوید ، حالا می توانید به راحتی با کنترلر خود بازی کنید.یکی از مهمترین ویژگی هایی که آداپتور کنترلر CronusMAX PLUS 2017 دارد این است که به در بسیاری از بازی های برای شما نقش کمک کننده را ایفا می کند .
به طور مثال در یک بازی شوتر ، تیر اندازی برای شما به صورت خودکار در نشونه گیری به کمک شما میاد و باعث میشه این کار را به راحتی انجام دهید و تجربه بازی برای شما متفاوت تر از قبل باشد. نام این ویژگی که در آداپتور کنترلر CronusMAX PLUS 2017 وجود دارد aim bot است که بسیاری از گیمر ها بازی fortnite از این ویژگی برای راحت تر بودن نشانه گیری استفاده می کنند.
ویژگی جذاب دیگر آداپتور کنترلر CronusMAX PLUS 2017 قابلیت Macros است که به گیمر این اجازه را می دهد که کار چند دکمه را از طریق یک دکمه انجام دهد که برای بسیاری از گیمر های بازی های فایتینگ و مبارزه ای این قابلیت کار برد دارد به طوری که شما با زدن یک دکمه می توانید چند دکمه را با هم بزنید و به اصطلاح گیمر های فایتینگ Combo بزنید .

انتشار کنترلر CronusMAX PLUS 2017
انتشار کنترلر CronusMAX PLUS 2017

آداپتور کنترلر CronusMAX PLUS 2017 دارای ویژگی های متنوعی است که از این ویژگی ها می توان به موارد زیر نام برد :
۱ ) سازگاری با پلتفرم های مختلف از جمله پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۳، اکس باکس ۳۶۰ ، Wii U ، Playstation TV ، اندروید و PC
۲ ) سازگاری با انواع کنترلر های مختلف مثل Dualshock 4 Controller ، Dualshock 3 Controller ،Xbox One Elite Controller ،Xbox One Controller Xbox 360 Controller ،WiiU Pro Controller ،WiiMote & ، Keyboard & Mouse
۳ ) قابلیت تنظیم و شخصی سازی تمام دکمه های کنترلر یا به اصطلاح Remapping
۴ ) بدون لگ و تاخیر و سرعت بسیار بالا
ناگفته نماند برای راه اندازی اولیه ، بروز رسانی و تنظیمات کنترلر باید آن را به PC وصل کرده و با نصب نرم افزار آن تنظیمات لازم را اعمال کنید .ابعاد آداپتور کنترلر CronusMAX PLUS 2017 بسیار کوچک است و با اندازه ۳ * ۵ * ۸ سانتی‌متر و با وزن ۳۰ گرم به شکلی طراحی شده است .
که حمل و نقل آن بسیار آسان باشد و بتوانید هر زمان که خواستید آن را با خود به هر جایی که لازم است ببرید و از آن استفاده کنید .
امیدوارم با خرید آداپتور کنترلر CronusMAX PLUS 2017 چند پله ای به یک گیمر حرفه ای شدن نزدیک تر شوید و تجربه خوبی را با آداپتور کنترلر CronusMAX PLUS 2017 بدست بیاورید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =