معرفی بازی‌های رایگان ماه مارس ۲۰۱۹ پلی استیشن پلاس

بازی‌های رایگان ماه مارس 2019 پلی استیشن پلاس

کمپانی سونی در روز هایی که گذشت اسم هایی از گیم های رایگان را نام برد و این گیم ها در ماه مارس ۲۰۱۹ دستگاه پلی استیشن پلاس را با کاربران خویش برای عموم به اشتراک گذاشته اند که اسم این بازی ها call of duty :modern warfare و the witness برای دستگاه های PS4 می باشد.

پلی استیشن پلاس
پلی استیشن پلاس

در ماه اسفند سال ۱۳۹۷ کمپانی سونی همه را در جریان اخرین اخبار گیم گذاشت و این اثار در طی یک ماه برای کاربرانی که دستگاه پلی استیشن دارند رایگان خواهد بود. اگر خواهان این باشیم که به ترتیب حروف الفبای لاتین این دو بازی را به کاربران معرفی کنیم ورژن ریمستر شده ی گیمی که بسیار پر هیجان و جذاب و پر بیننده ی استودیو اینفینیتی وارد است یا همان call of duty :modern warfare در روندی که در این ماه است به شکل مجانی در دسترسی همه کسانی که دارنده دستگاه پلی استیشن پلاس هستند قرار می گیرد.
این اثار یک جنبش عظیم در مورخی است که در ان مجموعه کالاف دیوتی به حساب می رود و با اوردن جنگجو های شهری و امروزی به این سری از یک توانایی این را پیدا کرد که طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کند و استاندارد های قسمت فنی ان را که ژانر شوتر نام دارد و شخصیت اول است بروز رسانی کنند. بازی دومی که در این ماه رایگان برای کاربرانی که صاحب دستگاه پلی استیشن پلاس هستند و اثاری را که معمایی و پر از جذابیت است و از کیفیت بالای زیادی نیز برخوردار است جاناتان بلو یا همان the witness می باشد.
این گیم که در سال ۲۰۰۶ عرضه گردیده شد با بردن کاربران و گیمرها به پیرامون عظیم و پر از رمز های گوناگون توانایی این را داشت که نظر هایی را که مثبت هستند از سوی انتقاد کنندگان خویش را به طرف خود بکشاند و اکنون هم که برای کسانی که دارنده این کنسول می باشند سرویس دستگاه پلی استیشن پلاس در ان به رایگان انجام می شود.

بازی‌های رایگان ماه مارس 2019 پلی استیشن پلاس
بازی call of duty :modern warfare

بازی‌های رایگان ماه مارس ۲۰۱۹ پلی استیشن پلاس

در ماه گذشته بیان شد که دیگر توانایی این را نمیتوانیم داشته باشیم که گیم های رایگان برای کنسول های پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ویتا از روش اشتراک پلاس را داشته باشیم و به همین علت این ماه که نوین ترین ماهی است که از اجرا شدن این حکم میگذرد اخباری از گیم های رایگان و بدون پول برای دستگاه پلی استیشن و دستگاه ویتا نمی باشد .کمپانی سونی در روز هایی که گذشت اسم هایی از گیم های رایگان را نام برد و این گیم ها در ماه مارس ۲۰۱۹ دستگاه پلی استیشن پلاس را با کاربران خویش برای عموم به اشتراک گذاشته اند که اسم این بازی ها call of duty :modern warfare و the witness برای دستگاه های PS4 می باشد.
در ادامه انتهای ماه فوریه کمپانی گیم هایی که سرگرم کننده های تعاملی شرکت سونی به شکل دائم در روز های گذشته منوی گیم های مجانی و بدون پول ماه بعدی که در پیش است سرویس پربیننده و دستگاه پلی استیشن پلاس را در دست کسانی که اشتراک دارند و گیمرهای خویش قرار داد که بر پایه ان کسانی که دارنده کنسول نسg هشتم PS4 می باشند در ماه مارس توانایی این را دارند که از تجارب مجانی یکی از جذاب ترین موضوعاتی که در مجموعه شوتر است یا همان سری کالاف دیوتی به اسم call of duty :modern warfare بهره مند شوند.
به صورت دقیق تری اگر بخواهیl این موضوع را بیان کنیم باید بگوییم که ورژن ترمیم شده موضوع call of duty :modern warfare که در پایان سال میلادی ۲۰۱۶ در یک زمان با گیم call of duty :modern warfare در شکل یک باندل به بازار عرضه گردیده شد در ماه مارس سال جاری به شکل رایگان و بدون پول در دستیابی گیمرهای سرویس پلی استیشن پلاس قرار گرفته شده است و هوادارن توانایی این را دارند که یک بار دیگر داستان سرایی های کاپیتان پرایس را این دفعه با گرافیک فنی و بصری زیباتر به تجارب خود اضافه کنند.
دومین گیم بدون پولی که در ماه مارس برای دارندگان دستگاه پلی استیشن پلاس بیان شد اسمش the witness است. موضوعی با روش پازل سه بعدی که دنیای پر از رنگ ان روح منحصر به فردی را در این اثار دمیده اند و بودن معماهای مختلف که فکر شما را به شکل عجیبی به این چالش جذب می کند the witness را از بقیه گیم هایی که در یک سطح قرار گرفته اند جدا کرده است و به خوبی توانایی این را دارد که در تایم زیادی شما را به پای خود بنشاند و سرگرمتان کند.
به این صورت حائز اهمیت ترین موردی که به این اخبار مرتبط می شود این است که منتشر کردن انها از گیم های مجانی برای دو دستگاهی که قدیمی می باشد دستگاه های پلی استیشن ۳ و دستگاه پلی استیشن ویتا که بر اثر کمپانی سرگرم کننده تعاملی شرکت سونی میباشد را انتشار نکرده است. به شکلی دیگر همان گونه که کمپانی سونی در گذشته بیان کرده است از ماه مارس حمایت از سرویس رایگان از دستگاه هایی که ذکر شده است تمام می شود و صاحبان کنسول های پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ویتا از این به بعد در شروع هر ماه میلادی دیگر از هیچ گیم رایگانی میزبانی نمیکند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − هشت =