برای PS4 لوگوی سیگیت یک هارد دیسک ۲ ترابایتی معرفی شد

برای PS4 لوگوی سیگیت یک هارد دیسک ۲ ترابایتی معرفی شد

برای PS4 لوگوی سیگیت یک هارد دیسک ۲ ترابایتی معرفی شد

پایین بودن ظرفیت حافظه پلی استیشن ۴ یکی از مشکلاتی است که گیمرها با آن دسته و پنجه نرم می کنند و گاهی مجبور می شوند برای نصب بازی جدید ، بازی های خود را حذف کنند تا فضا خالی لازم به وجود بیاید.البته که پلی استیشن ۴ به شما این اجازه را می دهد که اطلاعات و داده های بازی را بر روی هارد اکسترنال نصب کرده و دیگر با مشکل کم بودن حافظه داخلی رو به رو نشوید.
شرکت های بسیار بزرگی در دنیا هستند که وظیفه آن ها تولید تجهیزات ذخیره سازی داده واطلاعات است ، یکی از این شرکت ها که در حال حاضر از لحاظ درآمد بزرگترین شرکت تولید کننده هارد در جهان است ، شرکت آمریکایی سیگیت است ، شرکتی که دفتر عملیاتی و اجرایی آن در کالیفرنیا آمریکا و دفتر مرکزی آن نیز در دوبلین ایرلند است و از سال ۱۹۷۹ تا به امروز در حوزه تحهیزات ذخیره سازی اطلاعات در بازار حضور دارد.
شرکت سیگیت امروزه از آنچنان جایگاهی در حوزه خود برخوردار است که در سال ۲۰۰۶ شرکت مکستور را با قیمتی نزدیک به ۲ میلیارد دلار خریداری کرد و به شرکت های زیر مجموعه خودش اضافه کرد.با شروع سال ۲۰۱۹ میلادی و در اوایل سال شرکت سیگیت با ارائه محصولی جدید نام خود را دوباره بر سر زبان ها انداخت ، سیگیت به طور رسمی از هارد دیسک جدید خود برای کنسول پلی استیشن ۴ خبر داد .

برای PS4 لوگوی سیگیت یک هارد دیسک ۲ ترابایتی معرفی شد
برای PS4 لوگوی سیگیت یک هارد دیسک ۲ ترابایتی معرفی شد

هارد دیسکی که با ظرفیت ۲ ترابایت و اینکه سازنده آن سیگیت است می تواند خیلی سریع در بازار به موفقیت برسد و به انتخاب اول گیمر هایی که برای کنسول خود قصد خرید هارد دیسک را دارند تبدیل شود.این هارد دیسک که یک هارد اکسترنال است یک هارد استاندارد USB درایور با قبلیت حمل و نقل است که در طراحی آن لوگویPlayStation نیز بر روی آن حک شده است.
البته شرکت سیگیت یک مدل معمولی و بدون لوگوی پلی استیشن ۴ نیز طراحی کرده است ، هاردی که با ظرفیت ۲ ترابایت خود و با در نظر گرفتن میانگین حجم بازی های این کنسول می تواند حداقل ۵۰ بازی را بر روی خود ذخیره کند و به گیمر این اجازه را می دهد که مجموعه بازی خود را به راحتی جا به جا کند و به هرجا که دوست داشت انتقال دهد.
از مسائل بسیار مهم در انتخاب هارد علاوه بر ظرفیت هارد مسئله سرعت آن و انتقال داده است که سیگیت گفته است این هارد دیسک عملکردی شبیه به حافظه داخلی که سونی برای کنسول پلی استیشن ۴ تعبیه کرده است خواهد داشت و با سرعت بسیار زیادی ارائه خواهد شد که مسئله ای بسیار مهم به شمار می رود که سیگیت با استفاده تکنولوژی USB 3.0 سـرعـت بـالا را بـرایـتـان بـه ارمـغان متی آورد کـه از USB بـه عـنـوان مـنـبـع انـرژی نـیـز اسـتـفـاده مـی شـود و بـه آداپـتـور اضـافـی نـیـاز نـیـسـت.

برای PS4 لوگوی سیگیت یک هارد دیسک ۲ ترابایتی معرفی شد
برای PS4 لوگوی سیگیت یک هارد دیسک ۲ ترابایتی معرفی شد

سیگیت این مسئله را بیان کرده است که با طراحی این هارد و شباهت های آن به حافظه داخلی پلی استیشن ۴ این هارد دیسک مخصوص می تواند انتخاب اول و بهترین انتخاب گیمر ها باشد ، البته ناگفته نماند که این هار دیسک را تمامی کنسول های پلی استیشن ۴ که دارای حداقل firmware یا همان نسخه نرم افزار بروز ۴.۵ و یا بالاتر را داشته باشد پشتیبانی خواهد شد و این مسئله هیچ جای نگرانی ندارد.
البته ناگفته نماند پس از اتصال هارد به کنسول جدید لازم است برای اجرای بازی ها به اکانت پلی استیشن نتورک خود وصل شوید تا بتوانید بازی ها را بدون مشکل اجرا کنید. طبق جزئیاتی که سیگیت ارائه داده به سادگی این هـارد دیـسـک قـابـل نــصــب و هـمـگـام سازی با پلی استیشن ۴ است و در کمتر از ۳ دقیقه می توانید Setup اولـیـه آن را انـجـام دهـیـد و از آن اسـتـفـاده کـنـیـد.
از دیگر مواردی که در مورد هارد دیسک سیگیت می توان به آن اشاره کرد طراحی شیک و بدنه سخت این هارد دیسک است که باعث مقاومت آن می شود بدنه ای که با طراحی مشکی و آبی و با استفاده از آلومینیوم ساخته شده است.قیمتی که سیگیت برای هارد دیسک خود انتخاب کرده است چیزی در حدود ۹۰ دلار می باشد که این قیمت ، قیمتی نزدیک به دیگر هارد درایور های ۲ ترابایتی شرکت سیگیت است .
البته اگر برای شما برند اهمیت آنچنانی ندارد شما می تواند هارد درایور هایی با قیمت بسیار مناسب تر را پیدا کنید ولی اگر کیفیت برای شما مسئله ای بسیار مهم است باید بدانید سیگیت بهترین انتخاب ممکن است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 14 =