بررسی بازی های استودیو کچاپ و معرفی بازی Jump

بازی Jump از استودیو کچاپ

استودیو کچاپ Ketchapp که بازی Jump را توسعه داده است و موجب شده تا این بازی در کنار گرافیک بالای خود از گیم پلی جذاب و درگیر کننده ای برخوردار باشد. در برخی مواقع پیش آمده است که زمانی طولانی از وقت خود را صرف بازی هایی می کنیم که تنها مزیت آن ها سرگرم کنندگی شان می باشد و از هیچ آپشن دیگری برخوردار نیستند.

بازی Jump از استودیو کچاپ
بازی Jump از استودیو کچاپ

استودیو کچاپ Ketchapp که بازی Jump را توسعه داده است و موجب شده تا این بازی در کنار گرافیک بالای خود از گیم پلی جذاب و درگیر کننده ای برخوردار باشد. در برخی مواقع پیش آمده است که زمانی طولانی از وقت خود را صرف بازی هایی می کنیم که تنها مزیت آن ها سرگرم کنندگی شان می باشد و از هیچ آپشن دیگری برخوردار نیستند.

این نوع بازی ها ی شبیه به Jump که از گرافیک پیکسلی برخوردار هستند می توانند یک گیم پلی بسیار جذابی از بازی را ارائه دهند و ما هنگام باری با اینگونه از بازی ها متوجه گذر زمان نخواهیم شد. استدیوی کچاپ با ارائه ی بازی Jump توانسته است چنین تجربه ی هیجان انگیزی را در بازی ارتقا داده شده توسط خود بیافریند.

و اینجاست که این مزایا موجب می شود با توجه به این که این بازی از جرافیک ساده ای برخوردار است، از بازی با آن لذت ببرند. بازی Jump از آن نوع بازی هایی است که از هیچ جلوه ی گرافیکی خاصی برخوردار نیست اما با توجه به طراحی خاصی که برای تولید مراحل از آن استفاده کرده و بازی را جذاب کرده است.

این بازی برای کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس طراحی نشده و برای گوشی های هوشمند می باشد اما توانسته هواداران بسیاری را برای خود جذب کند. در بازی Jump یک توپ وجود دارد که جهت کنترل آن برای شما سه کلید طراحی شده است که دو کلید طوری طراحی شده اند که توپ را به چپ و راست هدایت می کنند و کلید سوم برای پرش توب به سمت بالا و گذر از روی موانع و تله ها طراحی شده است.

این بازی با مکانیزم گیم پلی بسیار ساده طراحی شده است. در بازی Jump شما تنها کنترل یک توپ را در دست دارید و با جابجایی آن توسط سه کلید و گذر از روی موانع غیب شونده و اره های خطرناک باید سه ستاره ی طلایی که در گوشه ی بازی حک شده است دست پیدا کنید.

بازی Jump که دارای ۵ دنیای مختلت و ۶۰ مرحله ی مجزا و دارای تفاوت های بسیار است، به شما این امکان را می دهد که برای بازی در دنیای دلخواه و مرحله ی مورد نظرتان این حق انتخاب با شما باشد.

ولی شما به این راحتی نمی توانید از یک دنیا به دنیای دیگر وارد شوید و تنها باید به تعدادی که مشخص شده از ستاره دست پیدا کنید و سپس به شما اجازه داده می شود از دنیایی به دنیای دیگر بروید. بازی Jump یک بازی بسیار ساده است.

این بازی تنها می تواند به دلیل استفاده ی تولید کنندگان این بازی از نوآوری های ذهن خلاقشان به یک بازی کامل و جذاب برای هواداران تبدیل شده باشد. بازی خلاق Jump که برای دو سیستم عامل اندروید و ios طراحی شده است و به صورت رایگان در اختیار هواداران قرار مبگیرد، می تواند یک بازی سرگرم کننده به حساب بیاید.

بازی Jump از استودیو کچاپ
بازی Jump از استودیو کچاپ

معرفی بهترین بازی های استودیو کچاپ Ketchapp

استودیو کچاپ نامی است که نه تنها گیمر های پلتفرم موبایل با آن آشنا هستند بلکه، اکثر قریب به اتفاق افرادی که با گوشی های هوشمند موبایل در ارتباط هستند حداقل با نام این استدیوی پر آوازه آشنایی دارند. استودیو Ketchapp به علت ارائه ی بازی های سرشار خلاقیت و بسیار جذاب به شهرت رسیده است.

بازی های تولید شده توسط این استدیو دارای مخاطبان با سلایق متفاوت می باشد که  بازی های این مجموعه را برای اوقات فراغت خود و جهت سرگرم شدن انتخاب می کنند. این بازی ها به طور معمول از سختی بسیار پایینی برخوردار هستند. ولی در عین حال موجب می شوند که بازیکنان در حین بازی میخ کوب شده و گذر زمان را متوجه نشده و بازی را ترک نکنند.

تمام سازندگان بازی هلای ویدئویی و از همه مهم تر صنعت سرگرمی تلاش میکنند که بازی هایی ارائه دهند که راه خود را در بین سلیقه های مختلف پیدا کرده و اوقات بیکاری مردم را پر کنند و برای ساعت های اندکی هم که شده هواداران را به وسیله ی بازی های ارزشمند سرگرم کنند  که در این رغستا بازی های ویدئویی بسیاری تولید شده است که به ارائه ی برخی از آن ها می پردازیم.

Busted Brakes

در بازی Busted Brakes یک خوردو از مسیر هایی تو در تو عبور می کند، که در مسیر حرکت این خودرو موانع متعددی وجود دارد و شما وظیفه ی کنترل این ماشین را در این بازی بر عهده دارید. در مسیر حرکت شما سکه هایی قرار دارد که شما با جمع آوری آن ها می توانید هم خوردوی خود را ارتقا دهید و هم موجبات بهبود محیط بازی را فراهم کنید.

Circle

بازی Circle نیز یک بازی بسیار ساده است که اکثر ما در منزل آن را انجام داده ایم. در این بازی یک میله با سر دایره شکل را دور یک مفتول که جریانی در آن برقرار است می چرخانیم، بابد بسیار مراقب باشیم زیرا برخورد دایره با مفتول موجب کاهش امتیاز ما و شکست در بازی خواهد شد.

بازی Circle دقیقا قصد دارد با یک بازی ساده میزان سرعت عمل و درجه ی دقت بازیکنان را اندازه بگیرد و در صورت کمبود سرعت و دقت موجب افزایش این قابلیت ها در بازیکنان شود.

Pocket Pool

کسانی که طرفدار بازی بیلیارد هستند و علاقه دارند این بازی را تجربه کنند، سراغ بازی Pocket Pool می روند. این یک تجربه ی جمع و جور از بازی بیلیارد است. شما در این بازی یک صفحه ی کوچک در اختیار دارید و باید به وسیله ی یک توپ سفید توپ های رنگی را به سمت حفره ها هدایت کنید، به طرزی که توپ ها درست در حفره ها قرار بگیرند.

در این بازی رکورد شما ثبت خواهد شد و شما پس از اندکی بازی و دقت ظرافت و چگونگی حرکت را در خواهید یافت و به موفقیت های بیشتر و پی در پی خواهید رسید. این بازی یکی از بهترین گرافیک های استودیو کچاپ Ketchapp را دارد.

Stack

بازی Stack گیم پلی بسیار ساده ای دارد و تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که اشکال مربع و مستطیلی که وارد بازی می شود را به صورت کاملا دقیق روی هم قرار دهید.

اگر این کار را به خوبی انجام ندهید، اشکالی که درست روه هم قرار نگرفته اند دور انداخته می شوند و این استباهات موجب می شود که اشکال ورودی به بازی به مرور کوچک تر شوند. در این بازی موسیقی نیز شما را یاری می کند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + سیزده =