ترفندها و راهکارهای بازی Dead Cells PS4 کمپانی Motion Twin قسمت دوم

ترفندها و راهکارهای بازی Dead Cells PS4 کمپانی Motion Twin

ترفندها و راهکارهای بازی Dead Cells PS4 کمپانی Motion Twin قسمت دوم

۴ طلسم در بازی وجود داشته و وقتی به آنها برسید، دائما آن را تصاحب خواهید کرد. با شکست دشمنان قدرتمند در بازی می توانید به این طلسم ها دسترسی داشته باشید.

 •  طلسم درخت تاک در بخش The Promenade of the Condemned
 •  طلسم جابجایی در بخش The Old Sewers
 •  طلسم Belier’s در بخش The Ossuary
 •  طلسم عنکبوت در بخش The Slumbering Sanctuary
 •  طلسم Challenger در بخش the Black Bridge

 دست و دلباز باشید: در خرج کردن طلا و پول خساست نورزید چرا که اگر بمیرید همه چیز را از دست می دهید. اگر از طلا برای ارتقای مهارت های خود استفاده کنید احتمال زنده ماندن و رفتن به طبقات بالاتر بیشتر می شود.

ترفندها و راهکارهای بازی Dead Cells PS4 کمپانی Motion Twin
ترفندها و راهکارهای بازی Dead Cells PS4 کمپانی Motion Twin

 باز کردن قفل ها: سلول های خود را برای باز کردن معجون های سلامتی و بازیابی طلا استفاده کنید و از بقیه آن برای ارتقا و قفل های کوچکتر بهره ببرید. اگر از آنها به خوبی استفاده کنید احتمال رفتن شما به انتهای بازی نینتندو سوییچ و طبقات بالاتر بیشتر خواهد شد.

قبل از باز کردن قفل ها به این موارد دقت کنید: همینطور کورکورانه سلاح ها و تجهیزات جدید را به محض رسیدن به بلوپرینت باز نکنید چرا این کار احتمال رسیدن به ترکیب مناسب تجهیزات را پایین اورده و شاید از باز کردن قفل پشیمان شوید. شاید آن سلاح مورد علاقه ی شما نباشد.
منظور این نیست که نباید به سراغ سلاح ها یا تجهیزات دیگر بروید. باز کردن سلاح های جدیدتر پس از آشنایی با تمام سلاح هایی که دارید بهتر خواهد بود. با این کار می توانید تمام سلاح های موجود را با یک نظم بشناسید و همه چیز را امتحان کنید و ببینید که کدام مورد بیشتر به دردتان می خورد.

چه چیزی آن زیر نهفته است؟ یکی از اشتباهات رایج کاربران این است که بدون فکر قبلی پایین می پرند. صفحه روی شخصیت بازی پی اس ۴ زوم کرده و چیزی زیر سکو پنهام می شود. شما باید با استفاده از زنجیر یا لوله به آرامی پایین بروید و به دنبال دشمنان بگردید. Slasher ها قبل از آنکه متوجه حضورشان شوید شما را تکه تکه می کنند.

مراقب حملات از پشت سر باشید: زمانی که از کمان، سلاح های سنگین یا جادو استفاده می کنید مواظب باشید. ممکن است دشمنی که پشت سر شما قرار دارد به شما آسیب زیادی وارد کند. در زمان استفاده از این موارد نمی توانید بغلتید، بپرید یا خم کنید. اما می توانید آن حملات را با فشار دادن کلید های جهت منحرف نمایید.

 • صندوق های نفرین شده: این صندوق ها هر بار که بازشان کنید سه آیتم خوب بیرون می اندازند. اما افسوس که با این کار خدایان را عصبانی کرده و نفرین می شوید. با یک ضربه کوچک خواهید مرد. می توانید با کشتن ۱۰ دشمن نفرین را بردارید. بنابراین تنها در صورتی این صندوق ها را باز کنید که در مراحل ابتدایی با آن مواجه شده اید. در مراحل بالاتر به سراغ آنها نروید. با این کار فقط خودتان را به کشتن خواهید داد.
 • YOLO: با استفاده از YOLO می توانید از مبارزه با غول های مرحله اخر جان سالم به در ببرید. به محض فعال سازی، شما تمام دشمنان نزدیک به خود را خشک می کنید. اگر نفرین شده باشید این مهارت عمل نمی کند. مطمئن باشید که بعد از طبقه ی اول آن را بدست آورید چرا که پس از آن قفل می شود.جادوها: جادوها تنها پس از مرگ دشمنان قدرتمند به جای می مانند. این جادوها اسم خاصی نداشته و به نظر می رسد که تصادفی هستند. اما می توانید آنها را با استفاده از فهرست زیر شناسایی کنید:
 1. شما را پس از ۵ ثانیه بدون انجام حمله نامرئی می کند. حمله ی بعدی در حالی که نامرئی هستید + ۱۵۰% آسیب. با کات شدن صحنه، بدست آوردن اسکرول و… از بین می رود.
 2. سم ها روی شما تاثیر نمی گذارند. (سم ها در مجرای فاضلاب باعث افزایش خون شما می شوند)
 3. هر دشمنی که شما را لمس کند خشک می شود
 4. حالت سوپر ماریو: با پرش روی دشمنان آنها را خشک می کنید
 5. افزایش مقاومت در برابر آسیب تا ۳۰ درصد
 6. می توانید چهار بار در هوا بپرید
 7. هر قدمی که بر میدارید تا ۳ ثانیه زمین را می سوزاند.

استخرهای سمی: زمانی که در مجرای فاضلاب هستید، احتمال می رود که در استخری پر از فاضلاب سمی بیفتید، سعی کنید بغلتید و بپرید تا اسیب نبینید، همچنین اگر به محض تماس با استخر بدون غلتیدن بپرید مسموم نخواهید شد.

ترفندها و راهکارهای بازی Dead Cells PS4 کمپانی Motion Twin
ترفندها و راهکارهای بازی Dead Cells PS4 کمپانی Motion Twin

ازدحام دشمنان: زمانی که دشمنان پرنده در تعداد بالا به شما حمله ور شوند، آنها را به یک سمت ببرید و از مهارت های خود، مثلا نارنجک، برای از بین بردن گروهی آنها استفاده کنید. اگر نزدیک به هم قرار بگیرند، نارنجک های مغناطیسی می تواند آنها را از بین ببرد.

مبارزه با جاذبه: می توانید در هوا و بدون افتادن روی زمین از سلاح خود استفاده کنید.

تله های احمقانه: برخی از صندوق های عادی به شکلی احمقانه تله گذاری شده اند. آنها چند دشمن پرنده و ۳ زامبی را بیرون می نادازند. بنابراین زمانی که صندوق ها را باز می کنید خیلی اعتماد به نفس نداشته باشید. اماده غلتیدن باشید!

قفل گشایی رایگان : می توانید زمانی که سلاح یا یک تجهیز را قفل گشایی می کنید، می توانید آن را رایگان بدست آورید. سطح آن به طبقه ای بستگی دارد که در آن هستید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هفت =