ترفندها و راهکارهای بازی Dead Cells PS4 کمپانی Motion Twin قسمت اول

ترفندها و راهکارهای بازی Dead Cells PS4 کمپانی Motion Twin

ترفندها و راهکارهای بازی Dead Cells PS4 کمپانی Motion Twin قسمت اول

مقدمه
با سلام شاید تا الان خودتان به قسمتی از بازی یا به تمام آن مسلط شده باشید. اما این راهنما را برای افراد تازه کار می نویسم. برخی از بخش های آن هنوز در دست بررسی است. اگر با موارد جدیدی در بازی ایکس باکس مواجه شوم این آموزش را بروز می کنم.

اصول گیم پلی

 غلتیدن و جاخالی دادن: این بهترین مهارت در بازی پلی استیشن ۴ است و به شما کمک می کند تا زنده بمانید. می توانید از دشمنانی که راه شما را سد کرده اند عبور کنید و یا تقریبا از تمام حملات به سادگی جاخالی دهید. به یاد داشته باشید که می تواند در هوا هم بغلتید!

ترفندها و راهکارهای بازی Dead Cells PS4 کمپانی Motion Twin
ترفندها و راهکارهای بازی Dead Cells PS4 کمپانی Motion Twin

 کوبیدن زمین: زمانی که به هوا پرش می کنید یا در حال سقوط هستید می توانید پای خود را محکم به زمین بکوبید و این کار بسته به سطح قدرت شما می تواند دشمنان را نابود کرده و یا خشکشان کند. همچنین می توان از این قابلیت استفاده کرد تا خشک نشد.

 عجله نکنید: یکی از دشمنان را هدف قرار بدهید و او را به تنهایی شکست دهید و سپس سراغ بعدی بروید. با حمله به یک گروه جان خود را به خطر نیندازید مگر اینکه با رفتار و گیم پلی دشمنان آشنا شده باشید. حواستان باشد که در این بازی اشتباهات کوچک ممکن است به ضررتان تمام شود.در مواجهه با دشمنانی که به شما حمله می کنند، اولویت بندی را فراموش نکنید.

 پناه گرفتن: دو بار پرش و یا غلتیدن جان شما را نجات می دهد. احتمال زیادی وجود دارد که دشمنان شما اتفاقی سر راهتان سبز شوند. وقتی با یک دشمن قدرتمند برخورد می کنید همین کار را انجام دهید. اما اگر خون او را به نصف برسانید، هر کجا بروید او هم می آید و سربازان کوچک خود را نیز خبر می کند. از سلاح خود استفاده کرده و آنها را عقب برانید. نارنجک یخی در این شرایط خیلی به دردتان می خورد.

کسی آنجاست؟ : چندین دشمن را بر سر راه خود می بینید اما آنها شما را نمی بینند؟ از تجهیزات یا کمان خود استفاده کنید و خون آن ها را پایین بیاورید. به یاد داشته باشید که Phazer ها حتی اگر شما را نبینند هم می خواهند به شما حمله کنند.

 غریزه : بالای سر برخی از دشمنان علامت تعجب می بینید؟ وقت آن است که بغلتید یا با سپر حمله ی آنها را مهار کنید. همه چیز به زمان بندی شما بستگی دارد. از غلتیدن برای رفتن به پشت او استفاده کرده و با سلاح بر سر آنها بکوبید.

به سمت درها حمله ور شوید: می توانید از در ها به نفع خود استفاده کنید و دشمنانی که آنطرف هستند را گیج کنید. این کار را می توان برای گروهی از دشمنان هم انجام داد. مواظب Grenadier باشید چرا که اگر خیلی به در نزدیک شوید و چیزی را پرتاب کنید متوجه حضورتان خواهند شد.

 بدترین تله!: در یک نبرد سهمگین و در زیر حملات دشمن، ممکن است درون آن زنجیر لعنتی گیر کنید و خون خود را از دست بدهید و یا حتی بمیرید. این زنجیر بدترین تله ی مرگ در بازی Playstation 4 است.

 رازهای پنهان: سنگ های کوچک با علامت مارگیچ آبی رنگ را بشکنید و به طلا یا غذا دست خواهید یافت. اگر زیر زمین باشد، محل عبوری به یک مکان چالش برانگیز خواهد بود. باید واقعا نزدیک آن شوید تا متوجه آن گردید. نوری که متصاعد می کنید آن را نمایان می کند. به دنبال این سنگ ها باشید.

ترفندها و راهکارهای بازی Dead Cells PS4 کمپانی Motion Twin
ترفندها و راهکارهای بازی Dead Cells PS4 کمپانی Motion Twin

 هیچ وقت دشمنان معمولی را دست کم نگیرید: مواظب کمانداران باشید. به نظر می رسد به سادگی می میرند و تنها با خم شدن می توان از حملات آنها جان سالم به در برد، اما اگر آنها گروهی به شما یورش برند، در کنار Grenadier و زامبی ها یک خطر بزرگ محسوب خواهند شد. زمانی که با دشمنان شمشیر به دست مبارزه می کنید آنها از شما فاصله گرفته و بر شما مسلط می شوند. هیچ وقت اینها را دست کم نگیرید.

 نیش زن های دوست داشتنی: گله ی نیش زن ها دشمنان شما را می کشند و اگر کسی تعقیبتان کند، حواس او را پرت می کنند. سطح آسیب آنها با گرفتن اسکرول ۱+ بالا رفته و می توان از آن در کل بازی نینتندو سوییچ استفاده کرد و نیازی نیست بین تجهیزات مختلف جابجا شوید. چرا که باقی تجهیزات صرفنظر از سطح مهارت شما آسیب ثابتی دارند. اگر یکی از آنها را در ابتدای بازی پیدا کنید، خوش شانس خواهید بود.

شلیک در حالت نشسته: کمان تنها چیزی است که در حالت نشسته هم شلیک می شود. اگر نشسته باشید و بخواهید از باقی سلاح ها استفاده کنید، ابتدا مجبورید بایستید و این شما را در معرض تیر دشمنان قرار می دهد.

 طلسم ها : شاید رسیدن به برخی مکان ها برای شما سخت باشد. و شاید آن اطراف به چیزهایی بر بخورید که باید لمس شوند. این کار را با طلسم به راحتی انجام دهید و به مناطق صعب العبور دسترسی خواهید داشت.


مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 5 =