جزئیات و بررسی ترفندها و راهکارهای بازی Moss VR

محیط بازی Moss

برای هر فردی روشن است که بازی Moss جالب و جذاب است که کوییل (Quill) شخصیت اصلی بازی را در حالی که او دست به ماجراجویی هایی در شهر خودش برای نجات عمویش می زند دنبال می کند. هر عمل شما در جهان بازی تاثیر مستقیمی دارد و شما باید از این قدرتتان برای کمک به کوییل استفاده کنید.

بازی Moss
بازی Moss

اکنون دیگر برای هر فردی روشن است که بازی Moss جالب و جذاب است که کوییل (Quill) شخصیت اصلی بازی را در حالی که او دست به ماجراجویی هایی در شهر خودش برای نجات عمویش می زند دنبال می کند. هر عمل شما در جهان بازی تاثیر مستقیمی دارد و شما باید از این قدرتتان برای کمک به کوییل استفاده کنید. اما در طول این را ممکن است شما در بعضی بخش ها به مشکل بر بخورید و کار برای شما سخت شود. در ادامه به معرفی چند ترفند و حقه برای راحت تر شدن بازی برای شما می پردازیم.

دقت به داستان بازی Moss

بازی Moss به همان اندازه که مربوط به حل پازل است اهمیت زیادی نیز به داستان و متن می دهد. شما بازی را در کتابخانه ای و در حالی که به یک کتاب بدون اسم خیره شده اید شروع می کنید اما خیلی زود شما شروع می کنید به یادگیری داستان شهر Moss و ماجرا و داستان هایی که از قبل بر شخصیت اصلی بازی PS VR کوییل گذشته. این بازی پلی استیشن ۴ برای هر پازل داستانی ارائه می کند و صدای آن را برای شما پخش می کند و شما با گوش دادن به آن و دقت در متن آن می توانید حل کردن آن را برای خود بسیار آسان تر کنید. داستان برای بازی بسیار مهم است و از جذابیت ویژه ای برخوردار است که کاربر را محصور خود می کند نتیجتا دقت به آن می تواند بسیار مفید باشد.

جمع آوری تمام طومارها

در هر فصل از بازی تعدادی طومار مخفی شده اند که وقتی شما تعدادی کافی از آن ها را جمع آوری می کنید، راز جدیدی برای شما باز می شود. و وقتی که شما به حالت کتابی بازی بر می گردید می توانید مشاهده کنید که قطعه های مختلف طومار ها نقشی را در سمت راست تصویر تشکیل می دهند که تا زمانی که همه ی آن ها را جمع آوری نکنید این طرح به گسترش ادامه می دهد. مطمئن شوید که تمام محیط بازی را گشته اید و تمام طومار ها را جمع آوری کرده اید. تعدادی از آن ها به صورت آشکار در محیط بازی پخش شده اند اما تعداد بیشتری در سایه ها و گوشه های مخفی بازی قرار گرفته اند بنابراین سعی کنید در هر مرحله تمام گوشه ها و پشت تمام اشکال و اشیا بازی را چک کنید.

همواره به حرکت ادامه دهید

بزرگترین اشتباهی که می توانید در بازی مرتکب شوید این است که وقتی بیشتر از نیاز در هر مرحله صرف کنید. این بازی اهمیت زیادی به زمان بندی می دهد و به جز چند مورد خاص که موانعی که در آن طراحی شده نیاز به توقف و تامل دارد، در سایر موارد بهتر است که هرچه سریعتر ماموریت خود را به انجام برسانید. در روبرویی های بازی نیز تعداد زیادی از رقبای شما از شما سریعترند و شما برای ضربه نخوردن از آن ها باید بتوانید پیش از آن ها حرکت کنید و بهترین راه برای موفقیت در این بازی حرکت دائمی شما و ثابت نماندن است.

محیط بازی Moss
محیط بازی Moss

توجه زیاد به محیط بازی Moss

بعضی مراحل بازی بسیار سخت به نظر می رسند اما در همه مراحل بازی Playstation 4 همواره نشانه ها و اشیائی که به شما در تشخیص دادن راه حل پازل کمک می کنند وجود دارد. این نشانه ها که می تواند لبه هایی برای پریدن یا اشیائی آهنی که برای جا به جا شدن طراحی شده است باشند، به هر حال بهترین کمک به شما برای عبور از مراخل است که با پیشرفت در بازی و روبرویی با موانع سخت تر، هم سختی پیدا کردن آن ها در محیط و هم ارزش آن ها در حل پازل ها، افزایش می یابد.

حقه ای برای کامل کردن یک دوره بی نقص

بازی Moss را نمی توان از جمله بازی های بسیار سخت برای کامل کردن آن به شمار آورد. اما برای اینکه مدال پلاتینیوم بازی را دریافت کنید و بازی نیز در پایان شما را به عنوان “محافظ قلمرو” (The Protector of Realam) بشناسد، باید یک دوره کامل را از آغاز تا پایان بدون حتی یک بار مردن طی کنید، که با پیشروی در بازی عملی بسیار سخت است باتوجه به اینکه موقعیت های زیادی برای مردن در بازی وجود دارد.
از مبارزات با دشمنان گرفته تا شکاف هایی که هنگام پرش ممکن است درون آن ها بیفتید.
در بازی یک ضعف طراحی وجود دارد و زمان پخش انیمیشن مردن شما و ذخیره این اتفاق طولانی است و شما می توانید هنگامی که انیمیشن شروع می شود و یا زمانی که مطمئن هستید در موقعیتی گیر خواهید کرد که باعث مرگ کوییل خواهد شد با خروج سریع از محیط بازی با استفاده از دکمه کنسول دسته، بازی را ببندید و دوباره از ابتدای مرحله ای که در بازی هستید آغاز کنید به جای اینکه بازی را به طور کانل از ابتدا آغاز کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =