ترفندهای بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3: Beyond Gotham (قسمت اول)

ترفندهای بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3: Beyond Gotham (قسمت اول)

ترفندهای بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3: Beyond Gotham (قسمت اول) PlayStation ۴ Game Lego Batman 3: Beyond Gotham Tips To Play

بازی Lego Batma3: Beyond Gotham قطعاً یکی از روایت های مسافرتی می باشد که به دلیل حجم وسیع مراحل و وجود بیش از ۱۵۰ شخصیت، یکی از بازی های لگویی است که تا به امروز بیشترین تعداد لگو را در خود جای داده است، و همین باعث می شود بازیکن نتواند به راحتی بهترین قهرمانان و قاتلان را از بین ویژگی های شخصیتی که قبلاً می شناخت انتخاب کند. در مقاله های قبل اساس و راهنمای گام به گام کلی بازی را با جزئیات کامل برای شما بازگو کردیم. در این مقاله قصد داریم درباره لباس ها و وسایل نقلیه و همچنین ارائه مطالبی درباره چگونگی تکمیل ۱۰۰ درصدی مراحل و پیدا کردن آیتم های پاداشی بپردازیم.

بهترین لباس برای کار

زمانی که در ابتدا بازی Lego Batman 3 را آغاز کردید، بتمن و رابین را خواهید دید که به دنبال قاتل منفور Croc هستند، کسی که در جریان فاضلاب ها حرکت می کنند و مبارزاتی را به وجود می آورد. برای شکست او باید بهترین و مناسب ترین لباس را انتخاب کنید. در این مورد، احتمالاً می خواهید از لباس سنسوری (Sensor Suit) بتمن استفاده کنید.
اگرچه این لباس هیچ توانایی فیزیکی جدیدی را برای او به همراه ندارد، اما به او اجازه می دهد از کلاهی استفاده کرده و همه چیزهای موجود در محیط را اسکن کند. و همین باعث می شود اثر بردار مانند جذابی در این مرحله ایجاد شود، در حالی که این لباس مناطق کلیدی که باید به آن ها دسترسی پیدا کنید را به شما نشان می دهد، همچنین کلیدهایی که باید هل دهید یا بکشید و فشار دهید و یا حتی بسازید را هم به شما نشان خواهد داد.
یکی دیگر از کارهای جالب و بامزه ای که می توان با لباس سنسوری انجام داد، پیدا کردن اشیا مخفی است. اسکن نقاط ضعیف روی دیوار به بتمن اجازه می دهد آن را بشکافد و چیزی که در آن طرف دیوار قرار دارد را جمع آوری کند، این اشیاء شامل سکه های لگویی یا هر چیز دیگری می باشند.
البته توجه داشته باشید که رابین نیز بی فایده نخواهد بود.
در طول این مرحله، او لباس خطری (Hazard Suit) را به دست می آورد که در برابر خطرات از او محافظت می کند. او نیز به این لباس نیاز خواهد داشت، زیرا او و بتمن مراحلی مملو از زباله ها و لجن های خطرناک سمی را بررسی خواهند کرد. زمانی که رابین این لباس را بپوشد، می تواند از روی لجن های سمی عبور کند و به راحتی به سمت دیگر لجن ها دسترسی پیدا کند، و پلتفرم بالایی را فعال کند که به بتمن اجازه می دهد با امنیت کامل از بالای لجن ها عبور کند.
به خاطر داشته باشید، اگر با دوستتان بازی می کنید، کار گروهی را از یاد نبرید، هیچ کس را پشت سرتان جا نگذارید.
بعلاوه، رابین می تواند با لباس خطری خود ضایعات و زباله های قرمز، زرد و سبز را جمع کند و آن ها را درون ماشین زباله ای که در همان نزدیکی قرار خواهد داشت وارد کند. یک عدد دیجیتالی روی ماشین زباله نوشته خواهد شد، حتماً باید به همان مقدار زباله جمع کنید، این مقدار را می توانید با اعدادی که در پشت لباس رابین نوشته شده است بررسی کنید، در نتیجه می توانید حداقل مقدار را وارد ماشین کرده و اشیائی مانند آجرها را وارد آن کنید تا شی‌ء جدیدی ساخته و به مرحله بعدی بروید.
پس اگر ضایعات را دیدید، آن ها را جمع کرده و سپس وارد ماشین کنید.
لباس های دیگر در مراحل مختلف بازی به شما معرفی می شوند، اما سعی کنید با لباسی که در هر مرحله به شما داده می شود آن مرحله را اجرا کنید. به طور کلی این لباس ها بسیار جالب و مناسب هستند. بتمن از کجا این اسباب بازی های عالی را به دست می آورد؟ هیچ ایده ای وجود ندارد، اما در بازی Lego Batman 3، او و دیگر افراد با پرواز با وسایل نقلیه یا رانندگی در ماشین هایی که می توانند آن ها را به مراحل بعدی برسانند، به دست خواهند آورد. گاهی شما باید به موانع خاصی برسید یا با دشمنان فضایی مبارزه کنید، اما زیاد نگران نباشید. کنترل آن ها آسان است.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 10 =