ترفندهای بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3: Beyond Gotham (قسمت دوم)

ترفندهای بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3: Beyond Gotham (قسمت دوم)

ترفندهای بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3: Beyond Gotham (قسمت دوم) PlayStation 4 Game Lego Batman 3: Beyond Gotham Tips To Play

به راحتی سوار وسیله نقلیه انتخاب شده شوید. اگر با آن سازگاری داشتید علائم “Y” یا “tringale” را خوهید دید، و می توانید به سرعت وارد آن شوید. البته همه شخصیت ها با وسایل نقلیه سازگار نیستند، اما در اکثر موارد به آن ها دسترسی کامل خواهند داشت. زمانی که وارد وسایل نقلیه شدید، به راحتی از دسته بازی استفاده کنید تا در اطراف حرکت کنید.
حرکت ها بسیار راحت هستند، و انرژی وسیله ی نقلیه به شما کمک می کند دشمنان و اشیاء را به راحتی شکست دهید، و در نتیجه می توانید سکه ها را جمع آوری کنید. نگران چیزی نباشید و چیزهای بیشتری را نابود کنید، دلیلی برا آن وجود خواهد داشت، در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. اگر یک وسیله نقلیه را دیدید، یا حتی خطوطی از یک توپ چرخشی ساده را دیدید، نگران سوار شدن روی آن نباشید. این ماشین در همان قسمت کار خود را به خوبی انجام خواهد داد و شما را به هدفتان خواهند رساند، و به شما کمک می کنند بدون هیچ زحمتی و در چشم به هم زدنی گروه دشمنان را از بین ببرید.

رسیدن به ۱۰۰ درصد بازی

بهترین راه برای تکمیل ۱۰۰% بازی پیروی کردن از چند گام است. اولین گام تکمیل کمپین اصلی است. زمانی که این کار را انجام دادید، نیازی نیست دنبال مینی کیت یا موارد جمع کردنی دیگر باشید. گام بعدی حالت بازی آزاد است. در این مرحله تمامی آیتم ها را جمع کنید و قفل تمامی شخصیت ها را باز کنید.
با استفاده از نقشه جهانی، به شما این توانایی را می دهد که اشیائی که باید جمع آوری شوند را ببینید و بدانید چگونه به آن ها دسترسی پیدا خواهید کرد. یکی دیگر از عناصر مهم باز کردن قفل دو شخصیت Atom و Poison lvy می باشد. آن ها به شما اجازه می دهند مکان هایی که برای دیگر شخصیت ها قفل بوده را باز کنید و نیازی نیست شما چند بار به عقب باز گردید. زمانی که همه اقلام را جمع آوری کردید، زمان آن رسیده که تمامی شخصیت ها و وسایل نقلیه را خریداری کنید.
در نهایت، بخش اصلی هر بازی لگویی، کامل کردن ۱۰۰ درصدی هر مرحله است. با مشاهده نوار متری که در بالای صفحه نمایش مشاهده می کنید، خواهید دید که چند درصد از بازی را در آن مرحله کامل کرده اید. در ابتدا مقدار آن صفر است، اما به سرعت و بسته به تعداد سکه ای که جمع می کنید، پر خواهد شد. زمانی که یک مرحله را تکمیل کردید، به عنوان “قهرمان واقعی (True Hero)” شناخته خواهید شد و نوار متری شروع به درخشش خواهد کرد.
پیدا کردن سکه در هر مرحله کاری آسان است، اما جمع کردن مقدار مناسب از آن ها و پر کردن متر نواری، چیزی کاملا جداست. شما و دوستانتان باید در مناطق مختلف مراحل بازی بچرخید و سکه هایی که می بینید را جمع آوری کنید. بعلاوه، مطمئن شوید که هر شی ای، مانند توده های زباله ای، چرخ دنده های سازه ای و دیگر موانع مشابه را بشکنید تا سکه بیشری را جمع آوری کنید. مادامی که این کار را می کنید، خواهید دید که فرایند پر شدن متر نواری پیشرفت کرده و در نهایت نوار پر می شود.
زمانی که یک مرحله را ۱۰۰ درصد پر کردید، آجرهای طلایی اضافی به شما هدیه داده خواهد شد. آجرهای طلایی در بلند دت به شما داده می شوند، و به شما اجازه می دهند قفل مراحل بیشتر و شخصیت های بیشتری را باز کنید. هر چقدر بیشتر آن ها را به دست آورید، به طور کلی عملکرد بهتری خواهید داشت. پس برای به دست آوردن آن ها عجله نکنید و حریص نباشید و به راحتی و با آرامش سکه ها را جمع کنید.

خلاصه الزاماتی که برای تکمیل ۱۰۰% بازی لازم است:

 • تکمیل کمپین
 • رسیدن به رتبه قهرمان واقعی در تمام ماموریت های کمپین اصلی
 • باز کردن قفل و تکیل ۱۰۰% مراحل پاداشی در Batcave
 • تکمیل تمامی ماموریت ها در Watchover، Barcave، Hall of Justive و تمامی سیارات
 • تکمیل ماموریت ها در Virtual Reality
 • باز کرد قفل و خرید تمامی لباس ها و شخصیت ها
 • باز کردن قفل و خرید وسایل نقلیه
 • یافتن آجرهای طلایی
 • یافتن آجرهای قرمز
 • یافتن مینی کیت ها
 • نجات Adam West از موقعیت های بد

بازی Lego Batman 3: Beyond Gotham برای کنسول های ایکس باکس وان، ایکس باکس ۳۶۰، پلی استیشن ۳، پلی استیشن ۴، Wii U و پلی استیشن ویتا در دسرس کاربران قرار گرفته است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + دوازده =