تصاویر جدید پلی استیشن ۵ منتشر شد

عکس جدید پلی استیشن 5

اخیرا عکس های جدیدی از پلی استیشن ۵ و لوازم جانبی آن منتشر شده که اندازه واقعی این کنسول و جزئیات آن‌ها را به خوبی نمایش می‌دهد. 

پلی‌استیشن ۵ توسط FCC رتبه‌بندی شد، و برای اولین بار، چندین تصویر از کنسول جدید به اشتراک گذاشته شده و بررسی دقیقی از کنسول و پایه آن از زوایای مختلف ارائه شده است.

FCC تصاویری از لوازم جانبی کنسول شامل پایه، کنترلر، و کابل HDMI را به اشتراک گذاشته است. این کار برای رتبه‌بندی کنسول و انتقال آن برای دریافت گواهینامه پیش از عرضه نهایی انجام شده است. از این تصاویر، متوجه اندازه کنسول می‌شویم. به نظر می‌رسد این کنسول نسبت به آنچه در تبلیغات رسمی نشان داده شده “چاق‌تر” است.

می‌توانید تصاویر زیر را از سوی کاربر توییتری Roberto Serrano مشاهده کنید. این تصاویر در وب‌سایت FCC در دسترس قرار گرفته‌اند. مدل‌های مختلفی که تأیید شده‌اند CFI-1018A هستند و شامل لوازم جانبی هستند که با خود کنسول همراه خواهند بود.

پایه پلی استیشن 5
پلی استیشن ۵
پایه PS5
پلی استیشن ۵
عکس PS5
پلی استیشن ۵
PLayStation 5 close picture
پلی استیشن ۵
عکس دسته پلی استیشن 5
دسته دوال سنس
عکس PS5
پلی استیشن ۵
عکس پشت پلی استیشن 5
پلی استیشن ۵
کابل HDMI پلی استیشن 5
کابل HDMI پلی استیشن ۵

سونی اخیراً قیمت زمان عرضه و بازی‌های پلی‌استیشن ۵ را اعلام کرده است. این شرکت تأیید کرده که این کنسول در تاریخ ۱۲ نوامبر در اکثر بازارهای بزرگ و در تاریخ ۱۹ نوامبر در سراسر جهان عرضه می‌شود.

تصاویر موجود در این مقاله مربوط به کنسول پلی‌استیشن ۵ و هر چیزی که همراه این کنسول است، می‌باشد. این لوازم شامل کابل HDMI، کنترلر و پایه است. از این پایه می‌توان برای قرار دادن پلی‌استیشن ۵ به صورت عمودی استفاده کرد، همان‌طور که در تصاویر تبلیغات دیده می‌شود.

در نسخه مختلف از این کنسول وجود دارد. یکی نسخه بدون دیسک است که با قیمت ارزان‌تر ۳۹۹ دلار عرضه می‌شود، و نوع بعدی کنسول با دیسک است که به قیمت ۴۹۹ دلار فروخته خواهد شد.

منبع: twistedvoxel

کوروش نیک منش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + بیست =