جزئیات انتشار بازی Dead by Daylight PS4 کمپانی Behaviour Interactive

جزئیات انتشار بازی Dead by Daylight PS4 کمپانی Behaviour Interactive

جزئیات انتشار بازی Dead by Daylight PS4 کمپانی Behaviour Interactive
جزئیات انتشار بازی Dead by Daylight PS4 کمپانی Behaviour Interactive
Dead by Daylight نام یکی دیگر از بازی های قابل پشتیبانی در کنسول پلی استیشن۴ است. در ادامه به بررسی این بازی می پردازیم تا ببینیم که آیا Dead by Daylight ارزش امتحان کردن و صرف ساعتها زمان را دارد یا باید خیلی راحت از کنار آن گذشت.
آشنایی بیشتر با بازی Dead by Daylight
شما در Dead by Daylight می توانید به جای دو کاراکتر قرار بگیرید. یکی از آنها یک قاتل خشن است که بویی از انسانیت نبرده است و کاراکتر دومی شخصی است که درست در نقطه مقابل این قاتل حرفه ای قرار دارد. شخصیت دوم مظلوم و بی دفاع است. شما می توانید تصمیم بگیرید که جای کدامیک ازاین دو باشید. بی شک شخصی که به دنیای بازی های ویدئویی پا می گذارد، به دنبال کسب تجربه ای متفاوت است.
تجربه ای که رسیدن به آن در دنیای واقعیت کمی دشوار و یا حتی نشدنی باشد. به همین دلیل به احتمال زیاد شما هم در میان این دو کاراکتر، شخصیت منفی داستان را انتخاب خواهید کرد. چون به نظر می رسد به جای یک انسان ضعیف و تو سری خور بودن جذابیت چندانی نداشته باشد.

پس از اینکه تصمیم می گیرید تا در قالب یک قاتل حرفه ای فرو روید، بازی لیستی از چند قاتل را به شما ارائه می دهد که می توانید از میان انها انتخاب کنید. نکته جالب اینکه هر کدام از این قاتل ها ویژگیهای منحصر به فرد خودشان را دارند و می توانید در طول بازی توانایی هایشان را ارتقا دهید. فقط کافیست تا در مراحل مختلف بازی پیروز شوید و بتوانید امتیاز به دست آورید. در ادامه می توانید این امتیازها را برای ارتقای ویژگی ها و پرک های کاراکتر بازی خرج کنید.

جزئیات انتشار بازی Dead by Daylight PS4 کمپانی Behaviour Interactive
جزئیات انتشار بازی Dead by Daylight PS4 کمپانی Behaviour Interactive

پس از اینکه گزینه مورد نظرتان را انتخاب کردید، می توانید وارد بازی شوید. شاید پس از وارد شدن به محیط بازی کمی جا بخورید. زیرا فضای در نظر گرفته شده برای جولان شما بسیار محدود و ساده است. البته محیط کلی بازی بزرگ است، اما جزئیات زیادی در آن به چشم نمی خورد. شما وظیفه دارید تا در این محیط به دنبال ۴ قربانی بگردید.
به نظر می رسد Dead by Daylight در انتقال مفهوم گیم پلی کمی ضعیف عمل کرده است. زیرا در ابتدای بازی درست نمی دانید که باید چه کار کنید و ایا اصلا به غیر از کشتن این ۴ قربانی کار دیگری هم دارید یا نه؟
برای اینکه کارتان راحت تر پیش برود، بهتر است در فضای بازی به دنبال ژنراتور بگردید. در این محیط ۴ ژنراتور وجود خواهد داشت که هر یک از قربانیان در کنار یکی ار انها پیدا خواهند شد. آنها به دنبال راهی هستند تا با روشن کردن ژنراتورها از چنگال خونین قاتل فرار کنند. اما شما باید خیلی زود در مقابلشان ظاهر شوید و آنها را به کام مرگ بکشانید.
در ادامه بهتر متوجه می شوید که چرا برای کاراکتر قاتل بازی، چند گزینه وجود داشته است. هر کدام از این گزینه ها ویژگی ها و نیروهای خاص خودشان را دارند. در روند بازی Playstation 4 متوجه می شوید که نیروی هر قاتل تا چه اندازه به درد می خورد. در واقع می توان گفت کسب تجربه چند باره در هر مرحله با استفاده از قاتل های مختلف جذابیت خاص خودش را دارد. باید دید که کدام قاتل نیروی بیشتری دارد و می تواند سریع تر قربانیان را بکشد.
متاسفانه بازی از فقر محتوایی بالایی رنج می برد. به همین دلیل نمی توانید در دراز مدت روی Dead by Daylight حساب باز کنید. اگر کمی تامل کنید، متوجه می شوید که بازی های ویدئویی که این روزها در میان برترین ها جای دارند، دارای محتوا و سیر داستانی فوق العاده ای هستند. اما متاسفانه در Dead by Daylight چنین اتفاقی نیفتاده است. به همین دلیل ترجیح می دهید تا پس از چند بار تجربه بازی، آن را برای همیشه کنار بگذارید.
البته شاید تصور کنید تغییر کاراکتر و فرو رفتن در نقش قربانی اوضاع را بهتر از قبل می کند. اما باید بدانید که چنین باوری غلط است. فرو رفتن در نقش قربانی کم توانی که محکوم به مرگ است جذابیت زیادی نخواهد داشت. شما در نقش قربانی کار چندانی نخواهید داشت. فقط باید ژنراتور را روشن کنید و کمی از خودتان در برابر قاتل دفاع کنید و در ادامه منتظر بمانید تا جانتان به سر بیاید!

جزئیات انتشار بازی Dead by Daylight PS4 کمپانی Behaviour Interactive
جزئیات انتشار بازی Dead by Daylight PS4 کمپانی Behaviour Interactive

بازی Dead by Daylight از لحاظ گرافیکی بسیار معمولی به حساب می آید شاید از این بازی به عنوان یک بازی نسل هشتمی انتظار بیشتری می رفت. اما حالا با طراحی های از مد افتاده و قدیمی مواجه هستیم که ویژگی های زیادی در جذب نگاه مخاطب ندارد. علاوه بر طراحی های معمولی، با باگ های پی در پی Dead by Daylight مواجه هستیم و این مسئله می تواند شما را حسابی کلافه کند.
اگر قصد دارید تا Dead by Daylight را تجربه کنید، شاید بهتر باشد تا توقعتان را در بخش گرافیک به میزان قابل توجهی کاهش دهید تا همه چیز بهتر پیش برود!
نتیجه گیری در مورد Dead by Daylight
به طور کلی Dead by Daylight دارای ایده ای جذاب است. اما متاسفانه سازنده نتوانسته به خوبی این ایده ها را به مرحله اجرا برساند. به همین دلیل در طول بازی با ضعف زیاد محتوایی مواجه هستیم. شاید بهتر بود تا Dead by Daylight خشونت بیشتری را در دل خود جای می داد. اما چنین اتفاقی نیفتاده است. تنها نقطه مثبت در بخش خشونت آمیز بازی، به طراحی قاتلین و ویژگی های منحصر به فردشان باز می گردد.
استفاده از قاتل های مختلف برای پیشبرد بازی یکی دیگر از نقاط مثبت آن به شمار می رود.
از آنجایی که سرورهای بازی نسبتا خالی است و در طول بازی با یک سیستم ارتقای ضعیف مواجه هستید، شاید کمی برای تجربه و یا پیشرفت بیشتر در بازی مردد شوید. این تردید زمانی که با باگ های عجیب Dead by Daylight مواجه می شوید، شدت می گیرد. به هرحال به نظر می رسد که Dead by Daylight در کنار تمام کاستیها ارزش یک بار امتحان را دارد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 4 =