جزئیات انتشار بازی Dirt 4 PS4 کمپانی Codemasters قسمت اول

جزئیات انتشار بازی Dirt 4 PS4 کمپانی Codemasters

جزئیات انتشار بازی Dirt 4 PS4 کمپانی Codemasters قسمت اول

استودیو کدمسترز از قدیم بازی های شبیه ساز ماشین سواری را با کیفیت مطلوبی طراحی نموده است که موفق شده است نظرطرفداران زیادی را به خود جذب نماید.این سری از بازی در نه ژوئن ۲۰۱۷ عرضه شده است و شما می توانید این بازی را برپلتفرم های پی سی،ایکس باکس وان و پلی استیشن چهار اجرا کنید. این بازی شبیه ساز مسابقات رالی می باشد.تنوع ماشین های زیادی نیر در بازی به کار برده شده است و شما در حدود پنجاه ماشین گوناگون در اختیار خواهید داشت.
همچنین شما قادر هستید این بازی را در قسمت های تک نفره و چند نفره نیز به انجام برسانید. شما نیز قبل از شروع مسابقه باید به شخصی سازی چندین المان بپردازید .سپس بازی باتوجه به انتخاب هایی که انجام داده اید برای شما مسیری را طراحی میکند که شما میتوانید آن را با بازیکنان دیگر نیز اشتراک گذاری نمایید.

جزئیات انتشار بازی Dirt 4 PS4 کمپانی Codemasters
جزئیات انتشار بازی Dirt 4 PS4 کمپانی Codemasters

این بازی استانداردهای جدید را برای بازی های شبیه ساز رالی تعریف خواهد کرد. طراحی این بازی به گونه ای است که هم بازیکنانی که تازه وارد این سبک بازی شده اند بتوانند از این بازی بهره ببرند و هم بازیکنان حرفه ای بتوانند حس و حال تکرارنشدنی را تجربه نمایند. سازنده بازی همچنین بسیاری از المان ها را ارتقا داده است.

روند بازی
قبل از اینکه این بازی اغاز شود از شما درخواست می شود که با ایجاد کردن نام کاربری و انتخاب ملیت خود سبک رانندگی که می پسندید را انتخاب نمایید. در این بازی دو حالت رانندگی برای شما در نظر گرفته شده است .اولین حالت شبیه ساز می باشد.
دومین حالت آرکید می باشد که این مورد مختص کسانی طراحی شده است که میخواهند از رانندگی خود لذت ببرند. حالت شبیه ساز برای کسانی که دنبال به رخ کشیدن مهارت های رانندگی خود هستند بسیار چالش برانگیز می باشد. داستان بازی اینگونه پیش می رود .می توانید بهترین قیمت های بازی PS4 را در فروشگاه مرکزخرید داشته باشید.
که شما درمسیرهای جنگلی در هوای مه آلود که تنها قادر به دیدن فاصله سی متری خود هستید مشغول رانندگی کردن می باشید. شما باید تمام دقت خود را به کار بگیرید تا از مسیر مسابقه منحرف نشوید و همچنین سر پیچ ها در زمانی مناسب موفق شوید از سرعت خود بکاهید. شما هیچ نقشه ای در اختیار نخواهید داشت تا با کمک گرفتن از آن قادر باشید پیچ ها را شناسایی کنید.
تنها کسی که در این موضوع به شما یاری خواهد رساند صدای کمک راننده می باشد که شما را از مانع ها و پیچ های مسیر مطلع می سازد. سطح مسابقه بسیار سخت در نظر گرفته شده است. به گونه ای که اگر شما حتی با در خت ها برخورد نمایید کنترل ماشین شما از دستتان خارج خواهد شد. این نقطعه ضعفی برای بازی به شمار می رود و ما در هر دو حالت شبیه ساز و آرکید باان مواجه خواهیم شد.
همچنین شما در بازی قادر نیستید دوباره وارد میدان مسابقه شوید و به جبران کردن اشتباهی که انجام داده اید بپردازید و باید از ابتدا مسابقه را شروع کنید. هدایت کردن ماشین ها نیز سخت می باشد و شما برای دور زدن سرپیچ ها باید مشکلات و دشواری هایی را پشت سر بگذارید. دریفت کشیدن در بازی پی اس ۴ نیز بسیار سخت و حتی شاید بتوان گفت که غیر ممکن به نظر می رسد.

جزئیات انتشار بازی Dirt 4 PS4 کمپانی Codemasters
جزئیات انتشار بازی Dirt 4 PS4 کمپانی Codemasters

ماشین هایی مانند فورد فیستا ،فوکاس و میتسوبیشی در مدل های رالی به نحوی طراحی یافته اند که از قابلیت دریفت کشیدن بالایی برخوردارمی باشند اما در درت چهار داستان فرق می کند.شما از دستی و ترمز برای دریفت کشیدن استفاده می کردید اما در درت چهار به همین راحتی شما قادر نخواهید دریفت بکشید. سختی های بیش از حدی که برای این بازی در نظر گرفته شده است.
باعث نارضایتی بسیاری از طرفداران گردیده است. بعد از اینکه شما دو دور مسابقه را به اتمام رساندید بازی وارد بخش تمرینی خواهد شد. در این قسمت شما قادرخواهید بود به طور آزادانه به تمرین کردن با ماشین ها مشغول شوید. همچنین شما با بهره گیری از این بخش قادر خواهید بود که نکات بازی را بیاموزید. این بخش توانایی سرگرم کردن شما تا چندین ساعت را خواهد داشت. سپس شما می توانید به بخش کریر وارد شوید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هشت =