جزئیات انتشار بازی Duke Nukem 3D:20th Anniversary World Tour XBox کمپانی ۳D Realms قسمت دوم

جزئیات انتشار بازی Duke Nukem 3D:20th Anniversary World Tour XBox کمپانی 3D Realms

جزئیات انتشار بازی Duke Nukem 3D:20th Anniversary World Tour XBox کمپانی ۳D Realms قسمت دوم

سونی دد کنفرانس های نسل قبلی اش بلوری را معرفی کرد که در آن زمان هنوز شناخته نشده بود و گیمر ها هنوز درگیر دی وی دی بودند .انتخاب دیسک بلوری یکی از افکار آینده نگر سونی بود چون با گذشت زمان حجم بازی رو به بالا افزایش یافت و باعث شد در چند سال اخر نسل هفتم شاهد بازی های ۳۰ الی ۴۰ گیگا بایت باشیم این نسل روی ایکس باکس ۳۶۰تعدادی دی وی دی شدند .
کماکان همه بازی ها روی پلی استیشن ۳روی یک بلوری ۲۵ گیگا بایت یا نهایت ۵۰گیگا بایت عرضه می شوند و اما اکنون تاریخ برعکس شده و نبرد دوکنسول را تکرار می کند . دراوایل استارت نسل ۸ ایکس باکس وان دیر تر به بازار امده بودو قیمت بالاتری را به کاربرانش ارائه داد . این داستان در کنار داستان هایی ناخوشایند مثل اتصال دائمی به اینترنت و نمایش های خیلی ساده عناوین انحصاری باعث شد تا کنسول مایکرو سافت مقداری از بازار کنسول ها عقب بماند .

جزئیات انتشار بازی Duke Nukem 3D:20th Anniversary World Tour XBox کمپانی 3D Realms
جزئیات انتشار بازی Duke Nukem 3D:20th Anniversary World Tour XBox کمپانی ۳D Realms

اکنون مایکرو سافت قائده بازی ایکس باکس را خیلی بهتر شروع کرده است و اتصال دائمی اینترنت را قطع کرده است همچنین قیمت کنسول را باحذف کنیکت کاهش داده و باعث شده تا افراد بیشتری به امید موفقیتش بر خیزند .اگر طراحی کنسول های بازی بالا باشد دید بهتری را به گیمر ها القا می کند که درمقایسه با جنس بدنه و ابعاد اهمیت زیادی ندارد .
زیبایی و طراحی منحصر به فرد کنسول ها روی نگاه گیمر ها تاثیر گذار است .
ایکس باکس وان نسبت به نسل قبلی اش بسیار خوش طرح تر و جذاب تر به نظر می رسد رنگ کنسول بازی مشکی یک دست است ودرسرتاسر بدنه پلاستیکی باعث شده که یک حس گیمر پسند را از نسل ایکس باکس وان شاهد باشیم .

درقسمت روبرویی لوگوی ایکس باکس درسمت راست وورودی بلوری درسمت چپ طراحی شده است.
در عقب دستگاه ورودی های مختلفی ازجمله UsB30و خروجی HDM1که برای متصل شدن به صفحه تلویزیون و درگاه ورودی برای اتصال کابل های گیرنده تلویزیون های کابلی به همراه کابل اتصال به آداپتور و همچنین کابل شبکه برای اتصال به اینترنت وجود دارد.

درطراحی ایکس باکس وان از بالا بدنه دورنگ را که شبیه به کنسول سونی است می بینیم قسمتی از دستگاه روی بدنه راه راه مشکی ودر قسمت دیگر مات مشکی رنگ است .درکل دستگاه هماهنگی و به اصطلاح Alignبودن تمامی قسمت های دستگاه دربالا با قسمت روبرو باعث جلوه بی نظیر در ایکس باکس وان شده است .
یکی از مواردی که باعث شد ایکس باکس وان نسبت به پی اس ۴متفاوت ،بزرگتر و خوش طرح تر به نظر بیاید ابعاد ۲۷۴ در ۷۹در۳۳۳میلی متر است .این داستان دررابطه با کینکت که نسبت به نسل قبلی اش بزرگتر و کارآمد تر نیز هست صدق می کند .کنسول مایکرو سافت برخلافps4برای قراردادن به صورت افقی طراحی شده و تکان دادن آن به اطراف و یا عوض کردن جای آن باعث اسیب رساندن به دستگاه می شود .
این کنسول مثل بقیه رقبای خودش در نسل ۸کاملا بی سر و صدا و خنک عمل می کند به طوریکه بدون استرس ایجاد مزاحمت می توانید از استفاده آن لذت ببرید .هردو کنسول معرفی شده در نسل ۸دارای پردازشگر ۸ هسته ای jaguarهستند.فرکانس کاری این هسته ها درایکس باکس وان کمی بیشتر از ps4می باشد و از قابلیت های گرافیکی فراوانی بهره می برد .
به غیر از مشکلاتی که بر سر رزولوشن بازی ها بین دوکنسول نسل ۸جریان دارد ،برای اولین بار که مایکروسافت کنسول را به بازار عرضه کرد امکان اتصال دیسک سخت خارجی وجود نداشت و تاحدودی با انتقاد کاربران مواجه شد اما پس ازمدتی این ویژگی را ازطریق بسته به ایکس باکس وان اضافه کرد .

جزئیات انتشار بازی Duke Nukem 3D:20th Anniversary World Tour XBox کمپانی 3D Realms
جزئیات انتشار بازی Duke Nukem 3D:20th Anniversary World Tour XBox کمپانی ۳D Realms

دسته های بازی XBox کنسول درمواقعی کم ممکن است انقلابی وسیع درتغیراتش ایجاد کند پس به این ترتیب در ایکس باکس وان تغییرات جزئی را جهت بهبود بازی برای بهتر شدن و خوش دست شدن خواهیم دید .ازجمله تغییرات برای بهتر شدن قرارگرفتن ۴دکمه اصلی و ابعاد و همچنین تغییراتی درظاهر دکمه های جهت نما و آنالوگ به وجود آمده است و فضای خالی بین تریگر ها و شانه های دسته کم شده است .
به طور کلی استفاده از دستگاه و دستگیری آن بنا به علایق شخصی کاربر بستگی دارد همچنین درچارچوب علایق شخصی به شمار می رود .به طور کلی استفاده از دستگاه و دستگیری آن بنا به علایق شخصی کاربر بستگی دارد همچنین درچارچوب علایق شخصی به شمار می رود .

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =