جزئیات انتشار بازی Guardians of the Galaxy The Telltale Series PS4 کمپانیTelltale Games

جزئیات انتشار بازی Guardians of the Galaxy: The Telltale Series PS4 کمپانی Telltale Games

جزئیات انتشار بازی Guardians of the Galaxy The Telltale Series PS4 کمپانیTelltale Games

شرکت‌های سازنده بازی‌های رایانه‌ای در عصر حاضر همواره در تلاش هستند تا در رقابت با سایر شرکت‌های بزرگ و معتبر حاضر در این عرصه تسلیم نشوند و با پیشرفت همه جانبه خود، عرصه را برای تولید سایر رقبا تنگ کنند. شرکت‌های چون سونی و مایکروسافت به حدی به پیشرفت خود در ساخت بازی‌های رایانه‌ای در دنیا ادامه داده‌اند که نام این دو شرکت بزرگ به عنوان یک برند در سراسر دنیا مطرح است تا جایی که بسیار شنیده می‌شود به جای بیان کنسول بازی رایانه‌ای، از نام پلی‌استیشن استفاده می‌شود.
کنسولی که با ظهور خود به آرزوی بسیاری از گیمرها در دنیا پایان داد و هنوز نسخه‌ای با قابلیت ارزشمندتر از آن عرضه نشده است. با توجه به محدودیت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در استفاده از بازی‌های رایانه‌ای، تمامی شرکت‌های سازنده در این صنعت بر این اعتقادند که باید با ایجاد یکسری استریم و انجام بازی‌ها تحت فضای مجازی از محدودیت‌های بازی‌های رایانه‌ای چه در حوزه سخت‌افزاری و چه نرم‌افزاری خارج شد.
شرکت گوگل نیز در راه توسعه و ایجاد چنین بستری چند سالی است که وارد شده و همواره گیمرها منتظر اقدام خاص این شرکت در این زمینه هستند.
یکی از شرکت‌های فعال در عرصه طراحی و تولید بازی‌های رایانه‌ای، شرکت تل تیل گیمز است که با بازی‌های خاص خود و محتواهای معمایی آن در دنیا مشهور است. بازی‌های ساخت این شرکت آمریکایی با داستان‌هایی ماجرایی و مرموز همواره مورد تحسین کارشناسان این حوزه قرار گرفته است.

جزئیات انتشار بازی Guardians of the Galaxy: The Telltale Series PS4 کمپانی Telltale Games
جزئیات انتشار بازی Guardians of the Galaxy  The Telltale Series PS4 کمپانی Telltale Games

بتمن، بازی تاج و تخت و پوکر گوشه‌ای از توانایی طراحان بازی ایکس باکس و پلی استیشن و نینتندو سوئیچ این شرکت معتبر در سراسر دنیا است. این شرکت معمولا در تلفیق سریال با بازی‌های رایانه‌ای مهارت خاصی دارد و همواره از این مهارت و ترفند برای جذب مخاطبان بیشتر خود استفاده می‌کند. بازی‌های ساخت این شرکت همواره دارای یک ابرقدرت خاص هستند که کل داستان حول نمایش قدرت او می‌چرخد و وجود داستان‌های فرعی زیبا، تنها وظیفه توصیف بهتر او را دارند که در کنار داستان اصلی قرار می‌گیرند.
بازی‌های ساخت این شرکت همواره برای انواع کنسول‌های بازی خانگی و ویندوز کامپیوترهای شخصی قابل اجرا است، موضوعی که معمولا کمتر شرکت سازنده‌ای به آن توجه می‌کند.
یکی دیگر از بازی‌های فوق‌العاده جذاب ساخت این شرکت، بازی مجموعه نگهبانان کهکشان است که مخاطبان زیادی را در سراسر دنیا به خود اختصاص داده است. داستان این بازی همان‌طور که اسمش نیز مشخص است به نگهبانان کهکشان مربوط شده که با انجام ماموریت‌های خاص خود، صحنه‌های بسیار اکشن و جذابی را برای مخاطب خود ایجاد می‌کنند.
شخصیت موثر دیگر در این داستان تنوس نام دارد. کاراکتر تنوس در این داستان از اصلی‌ترین شخصیت‌های حاضر در بازی است که هدف اصلی بازی را می‌توان جنگ با او و شکست دادنش توصیف کرد. وجود گرافیک متوسط تصویر در کنار کیفیت صدای عالی از دیگر ویژگی‌های مثبت این بازی رایانه‌ای برای مخاطبان خود می‌باشد. انجام صحنه‌های اکشن زیاد همراه با تصویر سازی‌های زیبا به این بازی عالی هیجان دوچندانی را بخشیده است.

جزئیات انتشار بازی Guardians of the Galaxy: The Telltale Series PS4 کمپانی Telltale Games
جزئیات انتشار بازی Guardians of the Galaxy  The Telltale Series PS4 کمپانی Telltale Games

این بازی اجازه انجام بازی‌های گروهی را نیز به شما می‌دهد و شما می‌توانید با انجام حرکات اکشن در طول بازی از آن لذت ببرید. نکته مورد توجه در این بازی این است که یک ماده خاص در این بازی به عنوان جادو و سحرکننده وجود دارد که جست‌و‌جو برای یافتن آن و ایـنـکه بـه دسـت دشـمـنـان نیافتد از دیگر داسـتان‌ های مـرموزانه و مـعـما گونه این بازی اسـت. چـرا کـه بـا داشـتـن آن به قـابـلـیـت‌هـای جـذابـی در نـگـهـبـانـی از کـهـکـشـان و از بـیـن بـردن دشـمـنـان خـود دسـت پـیـدا مــی‌کـنـیـد کـه شـمـا را شـگـفـت‌ زده خواهـد کرد.
وجود حالتی فضایی که همراه با یک ظاهر فانتزی ترکیب شده است، به این بازی جلوه خاصی بخشیده است. چرا که وجود صحنه‌های اکشن یا مبارزات بی‌حد و اندازه با صحنه‌های واقعی می‌تواند علاوه برای کودکان، برای هر انسانی نیز اثرات منفی زیادی داشته باشد که مورد انتقاد همیشگی کارشناسان این حوزه می‌باشد.
استفاده از چنین بازی‌های ویدئویی در کنار فیلم‌های نمایشی آن قابلیت تاثیر و تبلیغ را برای آن دوچندان می‌کند. بازی‌هایی که با داستان‌هایی ماورا فهم انسان و به تصویرکشیدن او، دنیای جدید و بهتری را برای کاربران خود رقم می‌زنند. موضوعاتی که از انواع داستان‌های واقعی که مبتنی بر جنگ‌های جهانیان هستند، بسیار بهتر است و خط مشی خاصی را در ذهن کاربران خود ایجاد نمی‌کند.
باید دید که شرکت‌های سازنده این نوع بازی‌ها تا چه حد می‌توانند در برابر موضوعات مرموزانه جنگی غلبه کنند و دنیایی زیباتر را به جهانیان در عرصه تولید بازی‌های ویدئویی نشان دهند. دنیایی که همواره آغشته به جنگ بوده و نتیجه آن در سایر موضوعات زندگی بشر از جمله بازی‌های کودکانه نیز ورود کرده است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 8 =