جزئیات انتشار بازی Guns, Gore And Cannoli 2 PS4 کمپانی Crazy Monkey Studios

جزئیات انتشار بازی Guns, Gore And Cannoli 2 PS4 کمپانی Crazy Monkey Studios

جزئیات انتشار بازی Guns, Gore And cannoli 2 PS4 کمپانی Crazy Monkey Studios

بازی Guns Gore and Cannoli، ساخت استودیوی Crazy Monkey Studios و Claeysbrothers می باشد که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و در دسترس کنسول های پلی استیشن ۴ ، ایکس باکس وان و پی سی قرار گرفت. سبک بازی در نوع بازی های شوتر و اکشن دو بعدی می باشد. موفقیت این بازی در زمان عرضه خود، موجب شد تا سازندگان آن، نسخه دوم بازی را نیز عرضه کنند تا با ایجاد ویژگی های جدید، آن را نیز به یک بازی ماندگار تبدیل کنند.
داستای بازی در سال ۱۹۴۴ میلادی اتفاق می افتد و دنباله قسمت اول آن می باشد. در اول بازی با کاراکتری به نام ویلی کانلی که در نسخه اول هم بود، رو به رو می شوید که محکوم به مرگ شده و دست بسته در یک صندلی قرار گرفته است اما با باز شدن طناب دستانش موفق به فرار شده و قسمت اصلی بازی آغاز می شود. در مورد داستان آن نمی توان گفت که دارای پیچیدگی خاصی بوده و ذهن شما را درگیر خواهد کرد .

جزئیات انتشار بازی Guns, Gore And Cannoli 2 PS4 کمپانی Crazy Monkey Studios
جزئیات انتشار بازی Guns, Gore And Cannoli 2 PS4 کمپانی Crazy Monkey Studios

بلکه هدف سازندگان Guns,Gore & cannoli 2، صرفا سرگرم کردن کاربر بوده و خواهان ایجاد درگیری ذهنی برای شما نبوده اند و البته از عهده این هدف هم به خوبی برآمده اند. در این سری از بازی، با چیزهای مختلفی رو به رو خواهید شد که از جمله این ها می توان به زامبی ها و هم چنین سربازان آلمانی در جریان جنگ دوم جهانی اشاره کرد و این شما هستید که باید با آن ها وارد مبارزه شده و آن ها را از سر راه خود بردارید تا بتوانید به هدفی که می خواهید برسید.
در مورد کاراکتر اصلی یعنی کانلی باید گفت که او دارای شخصیتی مبارز است که بدون هیچ فکر و عقلی، هر چیزی را که در مسیرش قرار داشته باشد به نابودی می کشاند. همه چیز در مورد کانلی جذاب است به جز برخی حرف هایی که از زبان او شنیده می شود که چندان جالب نبوده و قدری بی نمک به نظر می رسد. این حرفا وقتی اذیت کننده تر می شوند که به وفور تکرار شده و به جای بامزه بودن که هدف طراحان این شخصیت بوده است، به بی مزگی می زند.
اما شخصیت اکشن او و روحیه خشنش موجب جذابیت آن شده است. هم چنین برای دستیابی کانلی به هدفش، سلاح های متفاوتی در اختیارش قرار داده شده که هر کدام دارای قابلیت مخصوص به خود است و با استفاده از این سلاح ها باید به کشتار زامبی هایی که هر کدام دارای قیافه و شکل متفاوتی می باشند، اقدام کند. شما که کنترل کانلی را بر عهده دارید، مسلما از بازی لذت برده و از نوع اقدامات او هیجان زده خواهید شد.
از داستان بازی که بگذریم، در مورد گیم پلی بازی باید گفت که بر عکس داستان آن که زیاد جلب توجه نمی کند، بسیار جذاب می باشد. اولین موردی که در گیم پلی این بازی باید به آن اشاره کرد، تنوع زیاد در آن است. از جمله این تنوع ها می توان به وجود انواع سلاح های مختلف که هر کدام به نحو خاصی عمل می کنند، اشاره کرد. نحوه اصابت تیر به دشمنان و نوع ضربه خوردن و پرت شدن آن ها نیز به جذابیت آن کمک فراوانی کرده است.

جزئیات انتشار بازی Guns, Gore And Cannoli 2 PS4 کمپانی Crazy Monkey Studios
جزئیات انتشار بازی Guns, Gore And Cannoli 2 PS4 کمپانی Crazy Monkey Studios

تنوع سلاح ها به تنوع کشتن دشمنان نیز کمک کرده و بازی را از حالت تکراری بودن نجات داده است. علاوه بر وجود تنوع در سلاح ها، دشمنانتان نیز دارای انواع گوناگونی می باشند. علاوه بر وجود سربازان آلمانی، تفاوت شکلی زامبی ها نیز موجب شده تا کشتن هر کدام از آن ها شیوه خاصی داشته باشد و از بین بردن برخی از آن ها به شدت سخت بوده و همواره شما را در اوج هیجان نگه دارد.
علاوه بر این ها، شما باید با انواع مختلف کشتی ها و ماشین آلات که که دارای تنوع سلاح بالایی هم هستند و شکست آن ها به راحتی امکان پذیر نمی باشد هم به مبارزه بپردازید. اما کوتاه بودن مدت زمان بازی اندکی از لذت آن کاسته است و این انتظار از سازندگان آن می رفت که برخلاف نسخه اول، سری دوم را طولانی تر کرده و از این طریق، آن را برای کاربر دلنشین تر کنند. البته وجود ویژگی های دیگری در آن می تواند موجب چشم پوشی مخاطب از این ضعف شود.
از جمله این ویژگی ها، می توان به امکان بازی دو نفر که هرکدام شخصیت دلخواه خود را انتخاب می کنند و به بازی مشغول می شوند، اشاره کرد. هم چنین حالت چند نفره آنلاین هم در آن امکان پذیر است.
از نکات مثبت دیگر آن، می توان به طراحی خوب مراحل بازی اشاره کرد چرا که نوع چیدمان فضای بازی و هم چنین دشمنان به خوبی انجام شده و هم جلوه های بصری خوبی در بازی گنجانده شده است.
محیط شهری زیبا و نورپردازی های عالی که در هر مرحله متفاوت از دیگر مراحل طراحی شده، موجب تمایز مراحل از هم شده است.
گرافیک بازی هم در حد قابل قبولی بوده و مخصوصا در نسخه مخصوص PlaySation۴، هیچگونه افت فریمی مشاهده نخواهید کرد. این ویژگی از آن جهت قابل اهمیت است که شلوغی محیط در اکثر مواقع، موجب افت فریم می شود اما کیفیت بالای این بازی، موجب شده تا این مشکل به وجود نیاید.
شاید در مورد موسیقی بتوان کمی ایراد از آن گرفت و انتظار موسیقی بهتری را از آن داشت، اما در مقابل، نمی توان از صداگذاری ها هیچ ایرادی گرفت چرا که به بهترین نحو توانسته عمل کند و حس واقعی بودن را به مخاطب القا می کند.
در کل، این بازی تجربه هرچند کوتاه اما بسیار سرگرم کننده برایتان رقم خواهد زد و از انجام آن پشیمان نخواهید شد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =