جزئیات انتشار بازی Horizon Zero Dawn 2 PS4 شرکت گوریلا گیمز قسمت سوم

.

بازی Horizon Zero Dawn 2 چه اطاعاتی درباره­ی موجودات این بازی وجود دارد؟

به نظر میرسد موجودات بسیاری در سری­های HZD وجود دارند. جان بارت ون بیک، مدیر هنری، در مصاحبه ای با برنامه­ی ویدیویی GameInformer بیان کرد که این سری بازی­ها، ماشین­های بیشتری را با خود به همراه خواهند داشت. چیزهای بسیار سرگرم کننده­ای برای طراحی، ساخت و بازی وجود دارند.

امیدوارم بتوانیم صدها بار این کارها را انجام دهیم. اما واقعیت بسیار خشن است؛ واقعیت به شما اجازه­ی ساخت صد عدد از این چیزها را نمی­دهد.” باید این را نیز متذکر شد که دشمنان قوی تری در این سری بازی­ها وجود خواهند داشت، حتی بیشتر از تعداد آتش سوزی­هایی که قرار است اتفاق بیفتد.

 

حتی ممکن است ببینیم که یک موجود بیشتر تعامل کند، و بیشتر حس کنیم بخشی از دنیای واقعی و طبیعی اطراف ماست. ایده­ی داشتن اکوسیستم چیزی بود که سازندگان، در نسخه اصلی بازی، کمتر نشان دادند، اما در سری­های بعدی نقش بیشتری خواهد داشت. هولست در مصاحبه با GR، درباره­ی نسخه­ی اصلی بازی میگوید:” مهم این است که دنیا این حس­ها را ایجاد کند و ماشین­ها نقش خودشان را ایفا کنند. می­دانید، گوشتخواران تغذیه می­کنند، و نقش خود را در وجودیت هوش مصنوعی ایفا می­کنند.

اما قرار است چقدر نقش ماشین­ها در اکوسیستم را نشان دهیم، خب می­توانیم مقدار کم یا زیادی نمایش آن­ها را انتخاب کنیم، اما همچنین می­خواهیم مبارزه با آن­ها را به چالش تبدیل کنیم، برای پیشرفت قبایل، جهان و کارخانه­ها وقت بگذاریم.” قطعا یکی از چیزهایی که در تریلرها و مصاحبات بعدی خواهیم دانست درباره­ی مبارزه­ی ماشین­ها با یکدیگر، و نقش بیشتر آن­ها در شکل گیری جهان پیرامون می­باشد.

و شما چه فکری می­کنید؟

بازی Horizon Zero Dawn 2 پلی استیشن ۴ باید چیزهای بیشتری درباره­ی زندگی الوئی بیان کند، اما او نمی تواند برای همیشه در رود یلوستون باقی­ بماند. اگر او را در حال سفر به بخش دیگری از اروپا ببینیم، احتمالا خیلی جالب خواهد بود، و قبایل بیشتری را در قابل HADES متحد کند، ایجاد نسل های جدید به گسترش این کار کمک خواهد کرد.

شاید ببینیم الوئی یکی از سردسته­ها شده، و شاید حتی مادر باشد، شاید او را در حال کنترل نیازهای قبایل و اجبارافراد دیگر برای مقابله با خواسته­های شخصیشان ببینیم. احتمالا شاهد همکاری­هایی به ویژه پس از موفقیت در شکا هیولاها خواهیم بود، ام زیبایی بازی Horizon playstation 4 در داستانی که تعریف میکند نهفته است، پس تمرکز بر بازی­های چند نفره کم خواهد شد.

هیچ مشکلی با بازی ماجراجویی تک نفره وجود ندارد. آیا در نهایت آخرین سیلنز دیده خواهد شد؟ بدیهی است که جواب خیر است و سوالات بیشمار دیگری مربوط به دنیایی که الوئی ایجاد کرد، وجود دارد، همچنین رازهای بسیاری که اطلاعاتی درباره­ی گذشته حال و آینده­ او دارند و احتمالا در زیر زمین و یا حتی در کدهای کامپیوتری قدیمی نهفته­اند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 14 =