جزئیات انتشار بازی Just Dance 2019 PS4 کمپانی Ubisoft

جزئیات انتشار بازی Just Dance 2019 PS4 کمپانی Ubisoft

جزئیات انتشار بازی Just Dance 2019 PS4 کمپانی Ubisoft

بررسی بازی Just Dance 2019
یک سال دیگر و یک بازی PlayStation 4 Just Dance دیگر که در ۲۰۱۹ فرمول بسیار آشنایی از خود ارائه می دهد. در نگاه اول تنها ویژگی این بازی که با نسخه ی ۲۰۱۸ آن مقایسه می گردد، موسیقی های جدید آن می باشد. جایز نیست که در همین ابتدا یادی از موسیقی های این بازی که در جای خود به درستی به کار رفته اند نکنیم، ۴۰ قطعه موسیقی که با آهنگ های هیت سال میکس شده اند در نسخه ی ۲۰۱۹ این بازی وجود دارد، مانند آهنگ “Finesse” رمیکسی از Bruno Mars و آهنگ “No Tears Left to Cry” از Ariana Grande که می توانید بنا بر سلیقه ی خود انتخاب نمایید.
طبق معمول نسخه ۲۰۱۹ این بازی از یک سری آهنگ های هیت کلاسیک همچون “I’m still Standing” از Elton Johnنیز استفاده کرده است. با این حال، خبر خوب این است که اگر شما هم مثل من چیزی فراتر و متفاوت تر از آهنگ های بوگی می خواهید، ۴۰۰ آهنگ دیگر در Just Dance Unlimited وجود دارد. شما اجازه ی استفاده یک ماهه رایگان از این بازی را دارید، بنابراین تنظیم زمان این بازی با جشن کریسمس، به شما سرگرمی های فراوان مرتبط با جشن و مهمانی به همراه یک موسیقی برای همه حتی Auntie Beryl ارائه خواهد داد. به هر حال اگر قصد تمدید اشتراک خود در سال جدید را دارید، هزینه ای برای شما در بر خواهد داشت.

جزئیات انتشار بازی Just Dance 2019 PS4 کمپانی Ubisoft

جزئیات انتشار بازی Just Dance 2019 PS4 کمپانی Ubisoft
جزئیات انتشار بازی Just Dance 2019 PS4 کمپانی Ubisoft

این بازی همچنین قابلیت انتخاب گزینه ی Kids mode (حالت کودک) را دارد که در آن موسیقی ها و رقص ها مناسب برای کودکان است فکر می کنیم شعر های دیزنی و مهد کودک ها در آن باشد و به همین ترتیب باید گفت که بازی پلی استیشن ۴ Just Dance 2019 برای همه سنین و مخاطبان تهیه شده است. از نظر گیم پلی واقعی چیزی تغییر نکرده است. طبق معمول می توانید انتخاب کنید که برای کنترل حرکات می خواهید از Kinect ( یکی از متعلقات کنسول بازی مایکروسافت است که قابلیت تشخیص صدا و حرکات را دارد ) یا از برنامه ای بر روی تلفن خود استفاده کنید.
مطمئناً Kinect عملکرد دقیق تری را ارائه می دهد چرا که تلفن تنها می تواند حرکات دست را تحت کنترل قرار دهد. اگر در رقصیدن خوب باشید، بازی به عملکرد شما امتیاز well، OK می دهد. اگر شما حرکات مدیریت شده ی بیشتری را انجام دهید بازی یک good، excellent و یا یک super به شما خواهد داد. شما همچنین در حین رقص ستاره هایی را دریافت می کنید اگر موفق به دریافت هر ۵ ستاره شوید به عنوان سوپر استار شناخته خواهید شد.
بعد از اتمام هر رقص، امتیاز عددی دریافت می کنید، اگر طوری مدیریت کنید که در یک هفته بیشترین امتیاز را نسبت به رقاصان دیگر در سراسر جهان به دست آورید، نام و امتیاز خود را در مقابل آهنگی که با آن رکورد زده اید خواهید دید چیزی که ما هنوز هم موفق به انجامش نشده ایم. رقص خوب همچنین به شما Mojo می دهد، که با استفاده از آن می توانید آواتارهای جدید و نسخه های بیشتر یا جایگزین آهنگ های موجود در بازی به همراه حرکات سخت تر را به دست آورید، Mojo حتی دلیل بیشتری برای بازی کردن به شما می دهد. تنوع در آنچه که در این دوره می توانید خریداری کنید کمتر است.

جزئیات انتشار بازی Just Dance 2019 PS4 کمپانی Ubisoft
جزئیات انتشار بازی Just Dance 2019 PS4 کمپانی Ubisoft

فقدان استیکر مسئله ی خاصی نیست، اما به ناچار مجبور به خداحافظی با Dance Lab بودیم، لابراتواری که یکی از ویژگی های فرعی Just Dance 2018 محسوب می شد. اگر از اینکه مدام خودتان بالاترین رکورد خود را بزنید خسته شده اید، World Dance Floor این مسئله را مرتفع ساخته است. در اینجا شما می توانید در مقابل دیگران برقصید، و بسته به اینکه تا چه حد در انجام حرکات خوب عمل کنید شاهد بالا و پایین رفتن رتبه ی خود خواهید بود.
همچنین می توانید در یک رقص گروهی شرکت کنید، و با امتیاز خود به پیروزی گروه کمک کنید. اگر پیش از این طرفدار سری بازی های Just Dance بوده اید، پس باری دیگر این بازی شما را مجذوب خود خواهد کرد، به خصوص اگر اشتراک Just Dance Unlimited را داشته باشید. بسیار مفتخریم که اعلام کنیم بازی Just Dance 2019 در ۲۳ اکتبر ۲۰۱۸ (مهر و آبان سال ۹۷) برای کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، ایکس باکس ۳۶۰، Wii، WiiU و نینتندو سوئیچ منتشر شده است.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =