جزئیات انتشار بازی LEGO DC Super Villains PS4 کمپانی Traveller’s Tales

جزئیات انتشار بازی LEGO DC Super Villains PS4 کمپانی Traveller's Tales

جزئیات انتشار بازی LEGO DC Super Villains PS4 کمپانی Traveller’s Tales

جزئیات انتشار بازی LEGO DC Super Villains PS4 کمپانی Traveller’s Tales
علاقمندان به بازی های LEGO به خوبی با بازی LEGO DC Super-Villains هم اشنایی دارند. بازی که به عنوان چهارمین بازی LEGO روانه بازار شد و با استقبال خوب مخاطبان همراه گشت. در سری بازی های LEGO آن چیزی که کیفیت بازی را تشریح می کند، به جرئیات بازی مربوط است. یعنی هر چقدر که یک بازی لگویی از جزئیات بهتری برخوردار باشد، به احتمال زیاد ار کیفیت بالاتری هم بهره مند است.
به نظر می رسد سازنده در طراحی LEGO DC Super-Villains از همان استانداردهای از پیش تعریف شده پیروی کرده است. البته سعی کرده تا با اعمال تغییرات تازه، به بازی جذابیت بیشتری ببخشد. داستان بازی در LEGO DC Super-Villains خوب است و می تواند مخاطب را به خودش جذب کند. شما با دیدن قدرت بی کران ضدقهرمان های بازی وارد میدان می شوید. از همان ابتدای کار متوجه می شوید که با دشمنانی قدرتمند مواجه هستید.
آنها می توانند به راحتی خراب کاری کنند و قهرمان های بازی را زیر سوال ببرند. اما در میانه راه با تغییر روال بازی مواجه هستید که این تغییر به بهترین شکل ممکن پیاده سازی شده است. از میانه بازی به بعد می تواند به خوبی حضور ایده های نو و خلاقانه را احساس کنید و این یکی از مهم ترین ویژگی های مثبت در LEGO DC Super-Villains به حساب می آید. البته تصور نکنید که داستان بازی واقعا جذاب و بی نقص است.
شاید در برخی از بخش های بازی واقعا کسل شوید. زیرا در برخی از قسمت ها توجه زیادی به حواشی شده است و این موضوع از جذابیت کار تا حدود زیادی کم کرده است.
اگر تمایل دارید در مورد بازی LEGO DC Super-Villains بر روی کنسول پلی استیشن۴ بیشتر بدانید، با ما همراه شوید.

در LEGO DC Super-Villains تغییر را بپذیرید!
گویا LEGO DC Super-Villains به دنیای بازی های ویدئویی آمده است تا عادت های گیمرها را به چالش بکشد. شما باید بپذیرید که در این بازی هیچ گونه ارتباط تنگاتنگی با قهرمانها ندارید. بلکه قرار است در نقش ضدقهرمان های بازی فرو روید تا تجربه ای منحصر به فرد به دست بیاورید. البته شاید جز ان دسته از افرادی باشید که به تبدیل شدن به شخصیت های منفی بازی علاقه بیشتری داشتته باشید.
اگر این طور است، بدون معطلی LEGO DC Super-Villains را امتحان کنید.

جزئیات انتشار بازی LEGO DC Super Villains PS4 کمپانی Traveller's Tales
جزئیات انتشار بازی LEGO DC Super Villains PS4 کمپانی Traveller’s Tales

در این بازی شما می توانید به جای جوکر، لکس لورس و کویین باشید. به نظر می رسد چنین چیزی واقعا تازه و جالب خواهد بود. به نظر می آید که در LEGO DC Super-Villains در نبردها و مبارزات جذابی حضور خواهید داشت. فکرش را بکنید که شما به عنوان جوکر باید در برابر سوپر قهرمانانی مثل بتمن و واندروومن ایستادگی کنید! بی شک چنین اتفاق تازه ای به تبحر و ذکاوت زیادی نیاز خواهد داشت.
اگر این چنین نباشد، گیمرها از تغییرات تازه استقبال نخواهند کرد و قطعا در ادامه، پروژه بازی با شکست مواجه می شود. تیم سازنده سعی کرده است با استفاده از یک داستان ویژه و تازه ریسک کار را به میزان قابل توجهی کاهش دهد و البته در این کار موفق هم بوده است.

آشنایی بیشتر با بازی LEGO DC Super-Villains
باید اعتراف کرد که همه چیز در LEGO DC Super-Villains واقعا خلاقانه و جذاب است. مهم نیست که شما از طرفداران دیرینه کمیک هستید و یا تا به حال در این فضا نبوده اید. زیرا در هر کدام از این دو دسته که جای بگیرید، می توانید خیلی راحت با LEGO DC Super-Villains ارتباط برقرار کنید. شما می توانید در طول این بازی پی اس ۴ با ابعاد و بخشهای مختلف جهان دی سی آشنا شوید.
همه اینها را گفتیم تا در نهایت به این نتیجه برسیم که LEGO DC Super-Villains ارزش امتحان کردن را دارد و میتواند مخاطب را در لحظاتی جذاب و پرچالش گیر بیاندازد. اما این را به خاطر داشته باشید که این عنوان در میان بازی های لگویی جای دارد. پس باید سطح توقعی منطقی از آن داشته باشید. همه چیز در این عنوان تلطیف شده است و قطعا این یکی از مهم ترین ویژگی های بازیهای لگویی به حساب می آید.
به همین خاطر به دنبال تاریکی ها و خشونتهای دی سی ها نباشید و سعی کنید در فضای لطیف LEGO DC Super-Villains حسابی کیف کنید! البته این اصلا به معنای بد بودن بازی نیست. اوضاع در LEGO DC Super-Villains واقعا خوب است و شما می توانید بخش های مختلف بازی را با فضایی طنزگونه پشت سر بگذارید که این اصلا به معنای کیفیت پایین این عنوان نیست. بلکه شما یاد می گیرید که چطور بدون استرس و التهاب، مراحل مختلف را پشت سر بگذارید. در واقع می توان گفت LEGO DC Super-Villains یک نسخه جذاب برای پر کردن اوقات فراغت به دور از استرس و هیجان خواهد بود.

جزئیات انتشار بازی LEGO DC Super Villains PS4 کمپانی Traveller's Tales
جزئیات انتشار بازی LEGO DC Super Villains PS4 کمپانی Traveller’s Tales

داستان بازی در LEGO DC Super-Villains
داستان بازی از این قرار است که شما پس از ورود، چیزی در مورد سوپر قهرمانان بازی نمی بینید! آنها در بازی حضور ندارند و این کمی تعجب آور است. در ادامه بازی به گروهی بر می خورید که شباهت زیادی به گروه جاستیس لیگ دارند. اما در حقیقت افراد دیگری هستند که در قالب این چهره ها فرو رفته اند. آنها به مردم القا کرده اند که قصد کمک دارند و می خواهند در برابر اتفاقات مختلف از آنها محافظت کنند.
اما در ادامه بازی مشخص میشود که داستان به این سادگیها نیست و بازی جهت تازه ای به خود می گیرد. در واقع آنها آمده اند تا دست به خرابکاری های متعدد بزنند و نام قهرمان ها را در میان مردم خراب کنند.
از اینجا به بعد شخصیت های قدیمی و شرور بازی وارد میدان میشوند.
آنها که موقعیت خود را در خطر دیده اند، تصمیم دارند تا در برابر این نیروی تازه کار ایستادگی کنند تا باز هم نام خودشان به عنوان ضدقهرمانهای داستان به گوش برسد! از اینجاست که جوکر و سایر همراهانش با نقش تازه ای وارد میدان می شوند. باید اعتراف کرد که LEGO DC Super-Villains سیر داستانی جذابی دارد و به خوبی در آن رایحه ایده های تازه استشمام میشود.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 7 =