جزئیات انتشار بازی Samurai Warriors 4-II PS4 کمپانی Omega Force

جزئیات انتشار بازی Samurai Warriors 4-II PS4 کمپانی Omega Force

جزئیات انتشار بازی Samurai Warriors 4-II PS4 کمپانی Omega Force
جزئیات انتشار بازی Samurai Warriors 4-II PS4 کمپانی Omega Force

هیچ فکرش را کرده اید که دنیای به دور از بازی های ویدئویی چه رنگ و رخی دارد؟ شاید آن روزهای نخستی که بازی های ویدئویی پا به دنیای ما آدم ها گذاشتند، هیچ کس فکرش را هم نمی کرد که یک روز آدم های مختلف با رده های سنی متفاوت در مورد دنیایی مجازی با یکدیگر بحث و تبادل نظر کنند. اما حالا کار به جایی رسیده است که همه ما باید حضور کنسول های بازی و بازی های ویدئویی را در بخشی از زندگیمان بپذیریم.
بازی های ویدئویی آمده اند تا انسان ها را از دنیای بی رنگ و روی ماشینی این روزها دور کنند و به یادشان آورند که می شود در لحظه هایی تمام دغدغه ها را به دست فراموشی سپرد و دوباره بچگی کرد. این دنیای جذاب و چند رنگ در این سالها پیشرفت چشمگیری داشته است.
به طوری که بازی های ویدئویی زیادی بنا بر خواسته و سلایق مختلف روانه بازار شده اند. برخی از این بازی ها اسم و رسم بیشتری دارند و برخی دیگر نتوانسته اند آنطور که باید و شاید بر دل و نگاه مخاطب بنشینند. یکی از این بازی های ویدئویی Samurai Warriors 4-II نام دارد که برای کنسول پلی استیشن ۴ در دسترس است. اگر تمایل دارید تا کمی بیشتر با این بازی آشنا شوید، با ما همراه باشید.

آشنایی بیشتر با بازی Samurai Warriors 4-II
اول از هر چیزی باید بدانید که Samurai Warriors 4-II آخرین نسخه از این سری بازی به حساب می آید که سازنده آن را به عنوان دهمین سالگرد این سری بازی ها روانه بازار کرد. به نظر می رسد “کمپانی کویی تکمو” به عنوان سازنده این بازی تمام تلاشش را خرج کرده است تا یک بازی بی نظیر و جالب را روانه بازار کند. بسیاری از منتقدان Samurai Warriors 4-II را بهترین نسخه این سری بازی می دانند و معتقدند که تا کنون هیچ کدام از نسخ این بازی چنین کیفیتی نداشته اند.
کیفیت در بخش های مختلف بازی به خوبی احساس می شود. داستان بازی جذابیت بیشتری پیدا کرده است. شخصیت پردازی در Samurai Warriors 4-II واقعا بهبود داشته است. به طوری که به راحتی متوجه عمق گرفتن کاراکترهای مختلف بازی می شوید و می توانید خیلی راحت تر با آنها ارتباط برقرار کنید.

جزئیات انتشار بازی Samurai Warriors 4-II PS4 کمپانی Omega Force
جزئیات انتشار بازی Samurai Warriors 4-II PS4 کمپانی Omega Force

Samurai Warriors 4-II تمامی نقاط مثبت نسخه های پیشین خود را شامل می شود. درکنار تمامی این ویژگی های مثبت حالت Survival را هم اضافه کنید. حالتی که برای بسیاری از گیمرها جذاب است و اضافه شدن آن به Samurai Warriors 4-II موجب محبوبیت بیشتر این بازی می شود.
اگر چه Samurai Warriors 4-II در بخش های مختلفی ارتقا پیدا کرده است. اما این پیشرفت در قسمت هایی، بیشتر خودش را نشان می دهد. مثلا وقتی به مبارزات توجه می کنید، تغییرات مثبتی را در آن حس می کنید. حتی حرکات شخصیت های بازی هم فرق کرده است. گویا آنها به تعادل بیشتری در نبردها رسیده اند و واکنش های طبیعی تری از خود نشان می دهند.
اگر به داستان های نظامی و سیاسی علاقمند باشید.
بدون شک از بازی Samurai Warriors 4-II هم خوشتان خواهد آمد. این بازی شما را به دوران سینگوکو در ژاپن می برد. در طول بازی Playstation در گرفتاری ها و پیچیدگی های این دوره گرفتار خواهید شد. پیچیدگی هایی که در بخش سیاسی و نظامی کشور تاثیر گذاشته است، شما را با چالش های جدیدی مواجه می سازد که قطعا امکان تجربه این چالش ها فقط در Samurai Warriors 4-II فراهم است.

وقتی در اولین مبارزه بازی شرکت کنید، بهتر با فضای Samurai Warriors 4-II آشنا می شوید. نخستین نبردی که در این بازی به آن پرداخته شده است، نبردی مابین “ایتسوکوشیما” و “موری و اوچی” است که شما را به سال های دوری می برد. ماجرای این جنگ به سال ۱۵۵۵ میلادی تعلق دارد و نقطه شروعی برای وارد شدن به دنیای مبارزه ای Samurai Warriors 4-II به حساب می آید.
یادتان باشد که در مبارزات بازی حسابی دستتان باز خواهد بود، شما می توانید در طول نبرد به جای دو کاراکتر در میدان جنگ حضور داشته باشید و هر زمان که لازم دیدید، جایگاهتان را تغییر دهید.

یک باور اشتباه در مورد Samurai Warriors 4-II
عده از طرفداران و علاقمندان به این سری بازی تصور می کنند که Samurai Warriors 4-II یک دنباله از نسخه چهارم است. در صورتی که واقعا این طور نیست. در Samurai Warriors 4-II شما با جزئیات و ویژگی هایی مواجه می شوید که به هیچ عنوان در نسخه چهارم وجود نداشته اند.

جزئیات انتشار بازی Samurai Warriors 4-II PS4 کمپانی Omega Force
جزئیات انتشار بازی Samurai Warriors 4-II PS4 کمپانی Omega Force

Samurai Warriors 4-II یک فرمانده جدید را به مخاطبان معرفی می کند. ضمن اینکه مراحل تازه ای را هم در برگرفته است. حتی داستان هم در Samurai Warriors 4-II تغییر کرده است و نمی توان آن را نسخه ای کپی برداری شده از سری چهارم بازی دانست.
گویا در Samurai Warriors 4-II قرار نیست که مدام با پیروزی ها و فتوحات سرگرم شویم. شاید وقت آن رسیده باشد که کمی هم در مورد کاراکترها بدانیم و به رابطه های شکل گرفته مابین آنها پی ببریم. این بازی به بررسی ۹ شخصیت پرداخته است و ۱۳ فصل را در بر می گیرد. ۳ تن از شخصیت هایی که در Samurai Warriors 4-II حضور دارند، از چهره های قدیمی این سری بازی به شمار می روند. اما مابقی کاملا جدید هستند و برای نسخه تازه بازی تعریف و تولید شده اند.
هر فصل از بازی دارای ۵ مرحله مجزا است و گیمر موظف است تا در بخش های مختلف هر فصل در ماموریت های فرعی متنوعی شرکت کند. هر یک از این ماموریت ها به نوعی جذاب هستند و مخاطب را درگیر لحظات نفس گیر و تازه ای می کنند. این بازی اکشن که در سال ۲۰۱۵ روانه بازار شد، واقعا جذاب است و اطلاعات تازه ای را در مورد شخصیت های مختلف بازی به شما می رساند.

حرف آخر
Samurai Warriors 4-II یک بازی بی نظیر است که بخش های با کیفیت زیادی را در برگرفته است. این بازی گیم پلی جذابی دارد و می تواند برای ساعت ها شما را درگیر خودش کند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + هشت =