جزئیات انتشار بازی Zoo Xbox One کمپانی Blue Fang Games

جزئیات انتشار بازی Zoo Xbox One کمپانی Blue Fang Games

جزئیات انتشار بازی Zoo Xbox One کمپانی Blue Fang Games
جزئیات انتشار بازی Zoo Xbox One کمپانی Blue Fang Games

یک … دو … بیایید بازی باغ وحش!

خلاصه: باغ وحش یک بازی حزب ریتم است که هر بازیکن به عنوان یک حیوان معرفی شده است. هدف بازی از بین بردن سایر بازیکنان است.
سن: ۱۰ و بالاتر
تعداد توصیه شده بازیکن: ۶ تا ۱۵. تنظیم توصیه شده: در فضای باز
باغ وحش یک بازی ساده اما بسیار سرگرم کنندهو دارای ریتم جذاب است. گروهی از مردم می خواهند ایستاده یا با نشستن در یک دایره، باید هر کس به مرکزدایره نگاه کند بازی ایکس باکس کنند. حالا هر کس باید یک حیوان را به نمایندگی از خودش انتخاب کند. هر بازیکن یک حیوان خاصی دارد که توسط یک ژست دست نشان داده می شود. به عنوان مثال، یک بازیکن می تواند بازوی خود را یا بینی خود را برای نشان دادن یک فیل، یا آنها می توانند یک دست خود را برای شکل چنگ شیر استفاده کنند.
بازیکنان می توانند تصورات خود را برای چگونه نشان دادن حیوانات خود استفاده کنند، فقط نباید بازیکنان ازهم تقلید کنند. دو بازیکن نمی توانند یک حیوان را داشته باشند یا ژست دست مشابهی داشته باشند، این طوری هیچ کس اشتباه گرفته نمی شود. حرکات دست هر بازیکن را حفظ کنید و اطمینان حاصل کنید که هرکس همه چیز تمام حیوانات را در بازی می داند.
پس از تشکیل یک دایره، یک فرد را انتخاب کنید که دور را آغاز می کند. او با استفاده از دستان خود یک ریتم پایه ای ۱-۲-۳ را در میان گروه شروع می کند. در دو ضربه اول، همه رانهای خود را میشکنند، و در ضربات سوم هر کس میچرخد. اگر این اولین بار است که بازی می کنید، مطمئن شوید که وقتی همه بازیکنان آماده هستند، ضربات را شروع کنید و همه فریاد می زنند: “یکی، دو، اجازه دهید بازی باغ وحش! عالی شود.

جزئیات انتشار بازی Zoo Xbox One کمپانی Blue Fang Games
جزئیات انتشار بازی Zoo Xbox One کمپانی Blue Fang Games

دست های خود را بر روی ران خود قرار دهید برای دو ضربه اول، سپس در ضرب سوم، انجام حرکات دست حیوانات خود را (اگر شما اولین بازیکن هستید.) انجام دهیددر مجموعه بعدی از سه ضربه، رانندگی خود را دو بار، انجام دهیدکنید، و سپس استفاده از ژست حیوانات دیگر در ضرب سوم را انجام دهیددر این مرحله، بازیکنانی که حیوانات فقط نماینده آن بودند، باید با انجام حیوانات خود، با حفظ ضربات ۱-۲-۳، پاسخ دهند. پس از آن، آنها را با نشان دادن حیوانات خود در ضربات ریتم بعدی به یک بازیکن دیگر هدایت می کنند.
بزرگترین باغ وحش
باغ وحش Tycoon یک سری از بازی simulationvideo است. بازی ها در اطراف ساخت و اجرای صحنه های موفق باغ وحش تمرکز می کنند. این سری ابتدا توسط بازی های آبی Fang منتشر شد و توسط مایکروسافت استودیو منتشر شد که بعدا در سال های ۲۰۰۱ و ۲۰۰۸ به ایجاد دو بازی Xbox ویدئویی مستقل و هفت بسته توسعه برای سیستم عامل های PC و Macintosh ادامه داد. در سال ۲۰۱۳ مایکروسافت استودیو یک بازی جدید Zoo Tycoon منتشر کرد که توسط Frontier Developments برای Xbox One و Xbox 360 ساخته شده است. نسخه پیشرفته بازی Xbox، Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection برای ویندوز ۱۰ و Xbox One در ۳۱ اکتبر منتشر شد ، ۲۰۱۷

جزئیات انتشار بازی Zoo Xbox One کمپانی Blue Fang Games
جزئیات انتشار بازی Zoo Xbox One کمپانی Blue Fang Games

مایکروسافت استودیوپلاتفرم :
مایکروسافت ویندوز، OS X، ایکس باکس، ایکس باکس ۳۶۰، ویندوزفون
گیم پلی بازی:
یک بازی ویدیویی شبیه سازی باغ وحش است که بازیکن را در کنترل کسب و کار باغ وحش داستانی خود قرار می دهد. فرمول گیم پلی معرفی شده در این بازی در سال ۲۰۰۱ به روز رسانی در سرتاسر سری را دریافت کرد، اما تم ها و عناوین اصلی آن بدون تغییر باقی می ماند. بازیکنان باید با خرید حیوانات، ایجاد زیستگاه های مناسب حیوانی، و ایجاد تخصیص کارکنان و منابع برای نگهداری و مراقبت از حیوانات اقدام کنند. هدف نهایی این بازی کسب درآمد است، بازیکنان نیز باید از طریق ساخت سالن های غذا / نوشیدنی، امکانات بهداشتی، مکان های پیک نیک و ارائع محیط های زیبا درآمد کسب کنند . درآمد بیشتر از طریق حفظ حیوانات و بازدیدکنندگان است. اگر حیوانات از محوطه خود آزاد شوند، می توانند بازدیدکنندگان را بکشند.
باغ وحش دارای چهار حالت است: آموزش، سناریو، چالش، و آزاد. حالت سناریو بازیکنان را در کنترل سناریو از پیش تعیین شده قرار می دهد که در طی یک دوره زمانی آنها باید چندین اهداف را انجام دهند. موارد جدید به عنوان سناریوی پیشرفت باز می شود. حالت چالش، که ابتدا در نسخه اصلی معرفی شد، شبیه حالت سناریو است که بازیکن در یک سناریوی از پیش تعیین شده با بودجه محدود است و باید اهداف خاصی را انجام دهد. این تفاوت در این است که این حالت پیشرفته نیست. حالت آزاد در هر بازی متفاوت است، اما معمولا بازیکن را آزاد می کند تا یک باغ وحش را از ابتدا بسازد .

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =