جزئیات بسته الحاقی بازی XCOM 2 War of the Chosen PS4

جزئیات بسته الحاقی بازی XCOM 2 War of the Chosen PS4

جزئیات بسته الحاقی بازی XCOM 2 War of the Chosen PS4

این مقاله را به ارائه اطلاعات مختلف در مورد بازی XCOM 2 اختصاص داده ایم. به تازگی تریلری از این بازی به نمایش در آمده است که در ان به معرفی شخصیت های موجود در بازی پرداخته شده است. در نمایشگاه E3 که در سال ۲۰۱۷ میلادی برگزار شد، نخستین بسته الحاقی از بازی XCOM 2 به نمایش در آمد. “کمپانی توکی” و “استودیوی فیرکسیس” این کار را بر عهده داشتند.
اولین بسته الحاقی این بازی War of the Chosen نام دارد و تیم سازنده اعلام کرده است که اگر چه War of the Chosen اولین بسته الحاقی مربوط به بازی XCOM 2 است، اما مخاطبان با بزرگترین بسته الحاقی این بازی مواجه خواهند شد.
جالب است بدانید که XCOM 2 محتوایی دو برابری نسبت به سایر بسته های الحاقی گذشته دارد.به نظر می رسد که استودیوی فیرکسیس تصمیم دارد تا تمرکزش بر روی این بازی Playstation را افزایش دهد.

جزئیات بسته الحاقی بازی XCOM 2 War of the Chosen PS4
جزئیات بسته الحاقی بازی XCOM 2 War of the Chosen PS4

بدین ترتیب در مدت زمانی کوتاه، نام بازی XCOM 2 را بر سر زبان ها بیاندازد. زیرا به تازگی تریلری از این بازی از سوی استودیوی فیرکسیس منتشر شده بود که مخاطبان در آن با دشمنان جدیدی آشنا می شدند. این تریلر که The Assassin نام داشت، مخاطبان را به این بازی امیدوارتر از قبل کرد.اگر چه تریلر The Assassin به تازگی منتشر شده است، اما دیروز یک تریلر دیگر هم برای این بازی به نمایش در آمد.به نظر می رسد که هدف از ساخت و به نمایش در امدن این تریلر، نشان دادن شخصیت The Reaper بوده است.
اگر جز آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید پیش از ورود به بازی های ویدئویی اطلاعاتتان را در مورد شخصیت های بازی ارتقا دهید، احتمالا از تریلر تازه بازی XCOM 2 خوشتان خواهد آمد. زیرا همان طور که قبلا هم گفتیم، در این تریلر به طور همه جانبه به معرفی شخصیت The Reaper پرداخته شده است. او یک نیروی خودی است و شما می توایند با کسب اطلاعات بیشتر در مورد توانمندی ها و ویژگی های او، با کیفیت بیشتری در بازی حاضر شوید.
البته نا گفته نماند که این تریلر تازه فقط به شخصیت The Reaper اشاره نداشته است. تیم سازنده سعی کرده است تا در تریلر تازه این بازی، اطلاعات بیشتری را در مورد وجوه مختلف XCOM 2 بیان کند. با دقت بیشتر به این تریلر در می یابید که بازی XCOM 2 دارای یک حالت مخفی کاری تازه شده است.این حالت مخفی کاری تازه Shadow Concealment نام دارد و این امکان را برای مخاطب فراهم می کند تا پس از حمله کردن به دشمنان خودش را پنهان کند.
با این کار می تواند در برابر حملات نیروهای مقابل ایمن شود.
The Reaper نیروی قدرتمندی است که از تجهیزات زیادی برخوردار است. او دارای سلاح های دورزدن و مین های کلیمور تجهیز شده است. در صورتی که The Reaper در طول بازی از مین های کلیمور خود استفاده کند، دشمنان منفجر خواهند شد. .بدین ترتیب کار پیروزی در مبارزات بسیار راحت می شود. به طور کلی می توانیم بگوییم که بسته الحاقی XCOM 2: War of the Chosen بسته ای جامع و کامل است.
علاوه بر موارد گفته شده، در این بسته سه جناح مختلف هم جای داده شده است. هر یک از این جناح ها ویژگی ها و خصوصیات خاص خودشان را دارند و به نام های Templars، The Reapers و Skirmishers شناخته می شوند. لازم است بدانید که وجود هر یک از این جناح ها موجب می شود تا کلاس تازه ای برای سربازها اضافه شود.بدین ترتیب شما می توانید با استفاده از کلاس سربازهای تازه اضافه شده، از نیروهای تازه ای در میدان مبارزه استفاده کنید.

جزئیات بسته الحاقی بازی XCOM 2 War of the Chosen PS4
جزئیات بسته الحاقی بازی XCOM 2 War of the Chosen PS4

نکته مهم دیگر اینکه بسته الحاقی XCOM 2: War of the Chosen در برگیرنده محیط های مختلفی است که وجود انها تا حد زیادی جذابیت بازی را زیاد کرده است.ضمن اینکه مخاطبان می توانند با استفاده از این بسته الحاقی تازه به ماموریت های تازه ای دسترسی پیدا کنند.اگر چه مخاطبان در طول بازی با ماموریت های مختلفی رو به رو هستند، اما باید قبول کرد که گیمرها همواره از ماموریت های جدید استقبال می کنند. زیرا هر ماموریت دنیای خاص خودش را دارد و به مخاطب اجازه می دهد تا به رازهای بیشتری در بازی پی ببرد.
اگر تا کنون بازی XCOM 2 را امتحان نکرده اید، پیشنهاد می کنیم که به سراغش بروید. این بازی جذابیت های خاص خودش را دارد که قطعا این جذابیت ها پس از عرضه بسته الحاقی War of the Chosen دو چندان شده است. گویا تیم مسازنده به خوبی می دانسته است که برای جذب مخاطبان بیشتر به چه چیزهایی نیاز است و در بسته الحاقی تازه از تمامی این موارد لازم استفاده کرده است. شما می توانید XCOM 2 را برای پلی استیشن۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی تهیه کنید. اگر هم قصد تهیه بسته الحاقی War of the Chosen را دارید تا با استفاده از آن، حضور پرهیجان تری در بازی داشته باشید، باید تا تاریخ ۶ آگوست و یا ۸ شهریور ماه منتظر بمانید. اگر در مورد تجربه بازی XCOM 2 مردد هستید، پیشنهاد می کنیم تا تریلر مربوط به بازی را مشاهده کنید تا سپس با اطمینان خاطر و اشتیاق به دنیای XCOM 2 وارد شوید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =