جزئیات و بررسی استفاده از سرور های اختصاصی آزمایشی بازی For Honor PS4 توسط کاربران

جزئیات و بررسی استفاده از سرور های اختصاصی آزمایشی بازی For Honor PS4 توسط کاربران

استودیو یوبی سافت سازنده و تولید کننده بازی For Honor در ماه جولای اعلام کرده بود که به بازی For Honor سرور های اختصاصی را اضافه خواهند کرد و اکنون بنا به خبر جدید از دنیای بازی مطلع شدیم که نسخه آزمایشی سرور های اختصاصی بازی For Honor ps4 در اختیار بازیکنان قرار گرفته است. با این حساب همه ی گیمر ها و حتی کسانی که بازی For Honor را نخریده اند، می توانند بازی For Honor را به شکل آزمایشی سرور های اختصاصی بازی تجربه کنند.
شرکت یوبی سافت به این دلیل نسخه آزمایشی سرور های اختصاصی بازی را عمومی کرد که ساختار سرور های اختصاصی خود را امتحان کند و اگر مشکلاتی داشته باشد، آگاه شود و این شرکت در سال ۲۰۱۸ نسخه ی اصلی بازی را بدون ایراد در اختیار کاربران For Honor قرار دهد. از طرفی دیگر تعدادی از حالت های pvp بازی مانند Duel ،Tribute و Dominion در اختیار قرار گرفته اند و در انتها هم گفته شده که همه ی کاربران در نسخه آزمایشی بازی می توانند همه ی قهرمان های بازی را انتخاب و بازی کنند حتی آن هایی که در بسته های الحاقی در اختیار کاربران قرار گرفته اند و تجربه ای جدید را برای آن ها رقم می زند. بازی For Honor به صورت سوم شخص جنگی است.
این بازی شامل قسمت داستانی و هم قسمت چند نفره است. بخش داستانی بازی سه خط داستانی را روایت می کند. قسمت اول درباره ی شوالیه ها و قسمت دوم درباره ی وایکینگ ها و قسمت آخر هم درباره ی سامورایی ها است. یک کاراکتر منفی به نام آپولیون هم وجود دارد که نقش مهمی در اتفاقات بازی، اجرا می کند. بخش داستانی بازی در حد متوسط است به خاطر این که هدف این بخش آشنایی بازیکن با قهرمان های بازی و آموزش حرکت های اولیه ی نبرد با آن ها است.
اکنون می رسیم به بخش چند نفره بازی که تنوع زیادی را مشاهده می کنیم و هر کدام از این قسمت ها حال و هوای مختص خود را دارد. از جهت هوش مصنوعی هم بخواهیم نظر بدهیم باید گفت که هوش مصنوعی هیرو ها عملکرد خیلی خوبی در بازی دارند و رفتار های آن ها را نمی شود پیش بینی کرد. بازی For Honor در کل دارای ۱۲ هیرو است که بعضی از آن ها هدایت و کنترل ساده ای دارند و بعضی از آن ها کنترلشان سخت است. بعضی از آن ها با این که به سختی کنترل می شوند ولی دارای قدرت زیادی نیستند و در مبارزه ها مغلوب می شوند و برای همین هم مورد پسند بازیکنان قرار نمی گیرند و بازیکنان آن ها را انتخاب نمی کنند.
در واقع بالانس خوبی بین هیرو ها وجود ندارد. در بخش چند نفره ی بازی شما شاهد متنوع بودن نقشه ها هستید. بازی فعلا دارای ۶ نقشه است که در ابتدای این بازی Playstation جذاب به نظر می رسند ولی هر چه در بازی پیش روی می کنیم و به سمت جلو می رویم، کمی حس تکراری محیط برای شما به وجود می آید. نکته ی بعدی برنامه ی شخصی سازی به صورت خیلی خوبی در بازی اجرا شده است. شما می توانید هر قسمت از هیروی خود را یا سلاح و زره ی او را شخصی سازی کنید و با گزینه های جدید تعویض کنید. بعضی از آیتم ها را بعد از مبارزه ها کسب می کنید اما بعضی از آن ها را از اگر مایل باشید می توانید با پول بخرید.
در واقع برنامه ی شخصی سازی های بازی و تمایل به داشتن آیتم های جدید شما را برای بازی کردن For Honor ترغیب می کند. سازندگان بازی گرافیک بازی را به صورت عالی و با دقت خیلی زیادی طراحی کرده اند. در مورد صدا گذاری بازی هم خیلی خوب و با دقت کار شده است و از صدا پیشگان خوبی برای صدا گذاری قسمت داستانی بازی استفاده کرده اند. در مورد موسیقی هم می توان گفت که موسیقی از کیفیت خوبی بر خوردار است. درست است که بازی For Honor بازی بدون ایرادی نیست ولی واقعیت این است که کمپانی یوبی سافت در ساخت یک بازی چند نفره موفق بوده است و توانسته رضایت کاربران خود را به دست آورد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 11 =