جزئیات و بررسی معرفی جهان بازی بازی Far Cry 5 PS4 در ویدیوی آن

جزئیات و بررسی معرفی جهان بازی بازی Far Cry 5 PS4 در ویدیوی آن

جزئیات و بررسی معرفی جهان بازی بازی Far Cry 5 PS4 در ویدیوی آن

تریلر جدید بازی Far Cry 5 باعث آشنایی هر چه بیشتر مخاطب با محیط بازی و همچنین شیوه بازسازی آن بر مبنای واقعیت می شود. در تازه ترین اخبار منتشر شده از بازی، شرکت Ubisoft تریلر تازه ای را از بازی Far Cry 5 انتشار داده است که شیوه بازسازی موناتا را بر اساس فیلم ‌ها و عکس هایی که در جهان واقعی گرفته شده، نمایش می ‌دهد. طبق این تریلر که شامل قسمت هایی از گیم‌ پلی Far Cry 5 می شود طبیعتی زنده، جذاب و کاملا واقع ‌گرایانه را می بینیم که نوید بخش یک طراحی فوق العاده از سمت تولید کنندگان اثر می باشد.
با وجود اینکه شرکت یوبی ‌سافت همواره استاد بی رقیب در زمینه تولید تریلرهای جذاب بوده و به طور معمول گرافیک نسخه پایانی بازی از چیزی که در تریلرها ارائه می شود پایین تر می باشد، ولی آثاری نظیر For Honor و Watch Dogs 2 موفق شدند تقریبا بدون هیچ نوع دانگرید در دسترس علاقه مندان قرار گرفته و در صورتی که Far Cry 5 هم شرایطی مشابه داشته باشد، به احتمال زیاد از نظر بصری تبدیل به یک بازی بی نظیر می شود.

جزئیات و بررسی معرفی جهان بازی بازی Far Cry 5 PS4 در ویدیوی آن
جزئیات و بررسی معرفی جهان بازی بازی Far Cry 5 PS4 در ویدیوی آن

تولید کنندگان این قول را داده ‌اند که در این قسمت از سری Far Cry جامع ترین سیستم customize اسلحه ها و نیز طیف گسترده ایی از انواع وسیله نقلیه را شاهد خواهیم بود. گیمرها این امکان را دارند تا آزادانه در ناحیه هوپ‌ کانتی به گشتن پرداخته و تعاملات جذابی با طبیعت وحشی این بازی برقرار نمایند. دیگر نکته مهم در رابطه با بازی Far Cry 5 این است که این بازی از قابلیت Rapid Packed Math بهره می برد که قادر است عملکرد بازی را به خصوص در مورد کارت‌های AMD تا حد قابل قبولی بهتر کند.
بازی Far Cry 5 برای پلتفرم ‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و همچنین پی سی به وسیله یوبیسافت عرضه می گردد. به همین بهانه در ادامه به بررسی داستان این بازی خواهیم پرداخت. مبنای کلی قصه بازی Far Cry 5 بر پایه رویارویی با یک حکومت جاهل و ظالم می باشد که خودش را به زور در اعتقادات و باورهای مردم وارد کرده و با بهره گیری از همین اعتقادات بر مردم حکمروایی می نماید.
قصه بازی Far Cry 5 در سرزمینی غیر واقعی تحت عنوان Hope County, Montana اتفاق می افتد که فردی به اسم Joseph Seed به عنوان یک مبلغ مذهبی آنجا را اداره می کند. وی اعتقاد دارد که فردی برگزیده شده به وسیله خدا می باشد و وظیفه دارد تا از مردم این سرزمین در مقابل “inevitable collapse” یا همان فروپاشی حتمی محافظت کند و جامعه ایی به اسم Eden’s Gate را ایجاد نموده است.
به ظاهر، این جامعه در جهت دست یافتن به هدفی والا و الهی به منظور حفاظت کردن از مردم ایجاد گشته اما در حقیقت جوزف شخصی تندرو و افراطی می باشد و جامعه او هم نوعی جامعه قاتل آموزش دیده محسوب می شود. افراد جوزف با متوسل شدن به اهرم خشونت و زور مردم را تحت سلطه خود داشته و از هر گونه تماسی با جهان خارج ممانعت به عمل می آورند.

جزئیات و بررسی معرفی جهان بازی بازی Far Cry 5 PS4 در ویدیوی آن
جزئیات و بررسی معرفی جهان بازی بازی Far Cry 5 PS4 در ویدیوی آن

اکنون در این میان مسلما عده ایی معترض و مخالف وجود خواهد داشت تا در برابر ظلم ایستادگی نموده و این وظیفه کاراکتر اصلی بازی است تا به همراه خود در برابر ظلم و ستم این فرقه به پا خواسته و در نهایت آنها را شکست دهند. به طور کلی باید اذعان داشت قصه هایی که بر مبنای نبرد با فرقه های مذهبی رادیکال طراحی می شوند، در صورتی که با کاراکترهایی قوی و جالب توجه همراه گردند قادر خواهند بود تا یک داستان فوق العاده و ماندگار را به وجود آورند که این موضوع در رابطه با بازی Far Cry 5 نیز صدق می کند.
نهایتا در مورد کلیت قسمت داستانی وشخصیت پردازی در بازی PS4 Far Cry 5 می توان ادعا کرد که از لحاظ قصه و نحوه روایت، این اثر تا به حال بهترین نسخه از مجموعه فارکرای محسوب می شود و تولید کنندگان این بازی جذاب توانسته اند تا قصه ایی پر هیجان و جذاب را طراحی کرده و همچنین کاراکترهای منفی و مثبت ماندگار و دوست داشتنی را برای گیمرها خلق نمایند. اگر به این سبک از بازی ها علاقه دارید فارکرای ۵ گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 15 =