جزئیات و بررسی ویدیو گیم پلی بازی Fishing Sim World PS4

جزئیات و بررسی ویدیو گیم پلی بازی Fishing Sim World PS4

جزئیات و بررسی ویدیو گیم پلی بازی Fishing Sim World PS4

Fishing sim world را کمپانی داوتیل گیمز طراحی نموده و اکنون ویدیویی را از این بازی در اختیار کاربران قرار داده است این ویدیو به خاطر موسیقی هوی متال و آوایی که از اصابت شمشیرها با یکدیگر به گوش می رسد بسیار هیجان انگیز می باشد به گونه ای که اگر شما ازفضای به تصویر کشیده از ماهی ها چشم پوشی کنید می توانید تصور نمایید که مشغول نگاه کردن به تریلر اثر battlefield می باشید.
سازنده در سبک یک شبیه ساز ماهی گیری شروع به ساختن این بازی نموده است و ماهی گیری را می شود ورزشی مملو از هیجان خواند و هنگامی که بازیکن موفق شود که ماهی با جثه عظیم را صید نماید شوق دو چندانی برای پیش بردن روند بازی وجودش را فرا خواهد گرفت. تجربه این بازی به کسانی که مایل به ماهیگیری می باشند توصیه می شود چرا که امکانات لایسن ماهیگیری در این اثر به کار برده شده است. همچنین هوش مصنوعی بازی در سطح بالایی قرار دارد.

جزئیات و بررسی ویدیو گیم پلی بازی Fishing Sim World PS4
جزئیات و بررسی ویدیو گیم پلی بازی Fishing Sim World PS4

بازیکن ها در این بازی پلی استیشن قادر هستند که به دریاچه های آمریکا و اروپا به ماهیگیری بپردازند. همچنین با دوست های خود در قسمت های چند نفره مسابقه دهند. فهرستی در بازی قرار داده شده است که به طور آنلاین امتیازها را ثبت می نماید و باعث می شود هیجان بازی بیشتر شود و بازیکن ها تلاش خود را بیشتر نمایند تا بتوانند به امتیازهای بالاتری دست یابند. و در نهایت میان آن ها رقابت بهتری شکل می گیرد که بازیکن ها را وادار می کند که به پیشرفت قابلیت هایی که دارند بیاندیشند و امکاناتی که دارند را افزایش دهند.
همچنین باید اضافه کرد که بازیکن ها با پیش بردن این مسابقه ها و تلاش برای پیروزی قصد دارند که angler of the mont را بدست آورند. در این جا شما با هجده نژاد متنوع از ماهی ها برخورد خواهید داشت که هر کدام از آن ماهی ها دارای هوش مصنوعی و خصوصیات متفاوتی می باشند در کل می شود گفت که در این بازی بیش از هفتاد ماهی وجود خواهد داشت. مکان های گوناگون و طعمه های متنوعی نیز برای بازیکن فراهم شده است.
سازنده اثر fishing sim world یعنی کمپانی داوتیل گیمز برای کاربرانی که سری digital deluxe را خریداری می نمایند این اثر را به عنوان هدیه در نظر گرفت.
این موضوع برای بازیکن هایی که به پوسته ها و وسایل تزئینی بازی Playstation علاقمند هستند خبر خوبی به شمار خواهد رفت. این هدیه از سه چوب مورد استفاده برای گرفتن ماهی و قرقره ای که منحصرا برای شکار ماهی کپور استفاده می شود. از دو چوب مورد استفاده برای گرفتن ماهی و قرقره ای که منحصرا برای برای شکار خارماهی استفاده می شود قایقی مشکی که با سرعتی معادل ۵۰ مایل حرکت می کندو همچنین از لباس استین کوتاه ahead pf the game تشکیل شده است.
داوتیل گیمز همچنین اعلام کرد که digital deluxe اثر fishing sim world از بیست هزار پول واحد این اثر تشکیل شده است که کاربرها مجاز هستند که از آن بابت تهیه امکانات،دو لباس کلاه دار و پوسته هایی دیگر بهره ببرند.
همچنین این سری اجتماعی از طعمه طلایی برای صید ماهی و قایقی طلایی رنگ نیز برای کاربرها به ارمغان خواهد آورد.
این اثر در زمان هجده سپتامبر برای کنسول های رایانه ،پلی استیشن چهار و ایکس باکس وان ارائه خواهد شد. در حال حاضر طرفدارها می توانند این اثر را از فروشگاه آمازون پیش خرید نمایند. ماهی از زمانی در حدود سه هزار و پانصد سال پیش شکل گرفته است و انسان های اولیه از این روش برای طرف کردن مایحتاج خود استفاده می کردند، اما امروزه ماهی گیری به چندین دسته متفاوت تقسیم خواهد شد.

جزئیات و بررسی ویدیو گیم پلی بازی Fishing Sim World PS4
جزئیات و بررسی ویدیو گیم پلی بازی Fishing Sim World PS4

یکی از این دسته ها ماهی گیری تفریحی می باشد که برای سرگرم شدن و آرامش انجام می گیرد. نوعی دیگر که به شخصه خودم فکر میکنم هدف سازنده نیز به تصویر کشیدن این نوع ماهی گیری بوده است. ماهی گیری ورزشی نام دارد. این شیوه از زمان های پیش در سرتاسر جهان به واسطه ماهی گیرها انجام شده است. در این روش از شیوهای استفاده خواهد شد مانند شکار با لانسه، لور، نیزه و همچنین طعمه ای که هنوز زنده می باشد. اکنون این روش در دنیا بسیار رواج پیدا کرده است و هر یک از ماهی ها روش صید منحصر به فردی را دارا می باشند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + نوزده =