جزئیات و بررسی کاراکتر Eggman در بازی Sonic Forces PS4

جزئیات و بررسی کاراکتر Eggman در بازی Sonic Forces PS4

به تازگی ویدئوی جدیدی از بازی Sonic Forces توسط کمپانی سگا منتشر شده است که به شخصیت Eggman پرداخته است. خبر‌های جدید حاکی از آن است که کمپانی سگا که سازنده بازی Sonic Forces است در تریلری که از این بازی منتشر کرده است. در این تریلر مشاهده خواهید کرد که Infinite (اینفینیت) که یکی از شخصیت‌ های بازی است زین پس همراه شخصیت Eggman (اگمن)خواهد بود و در تیم او حضور دارد و می‌ خواهند سونیک و یاران او را از میان ببرند.
در این سری از بازی پلی استیشن ۴ سونیک و یارانش در مقابل اگمن و اینفینیت هستند و می‌ خواهند یکدیگر را از میان بردارند. بر اساس تریلر مشاهده شده آیتم‌ های جدیدی به مبارزه سونیک اضافه شده است که همین امر باعث شده گیم‌ پلی آن بسیار جذا‌ب ‌تر و بهتر شود. سونیک که یک خارپشت کوچک است تمام تلاش خود را برای حفظ جان وسط گذاشته است. در حقیقت گیم ‌پلیر‌های قدیمی با قدمت سونیک و با بازی‌ آن خاطرات بسیاری دارند و همه می‌دانند که دکتر اگمن دشمن دیرینه سونیک و یارانش بوده است.
اما باید بدانیم که وجود همین دشمن دیرینه باعث جذاب و مهیج ‌تر شدن بازی شده است. همانگونه که مخاطبان این بازی در جریان هستند پس از شروع بازی لازم است که شخصی سازی مورد نظر خود را در بازی ایجاد کنید. یعنی در مقابل شما هفت حیوان قرار می‌گیرد که هر کدام مانند حقیقت آن‌ ها توانایی مختلفی دارند و شما باید یکی از آن‌ ها را برگزینید و فرآنید شخصی سازی را شروع کنید. در ابتدای بازی شما چیز زیادی به همراه ندارید و همین موضوع باعث دلگیر شدن شما می‌شود اما رفته رفته و با پیشرفت بازی و ماموریت‌ هایی که باید آن‌ ها را انجام دهید.
قسمت‌ های خوب ماجرا که شامل لباس و تجهیزات است برای شما آزاد می‌ شود و شما به تمام چیزهایی که به صورت قفل هستند دست پیدا خواهید کرد که همین صبر و تحملی که بابت دریافت آن‌ ها صرف می‌کنید خود باعث جذابیت بازی می‌ شود. و زمانی که به همه‌ آن‌ ها دست پیدا کنید دیگر می‌ توانید هرآواتاری که می‌ خواهید ایجاد کنید. و حجم لباس‌ ها به قدری زیاد است که می‌ توانید آواتار بیشتر نیز تولید کنید. یا می‌ توانید اسلحه آواتارهایتان را با قابلیت Wispon تغییر دهید.
از نسخه‌ های پیشین موضوع انرژی به طور کامل حذف شد و نیازی نبود در طول بازی نگران از دست رفتن جانمان باشیم علت این امر نیز ساده سازی بازی برای تمام مخاطبان بوده است. اما حذف آن به طور کامل مثبت نبود بلکه باعث شد برخی از کارهایی که در طول بازی انجام می‌دادیم مثله جمع کردن حلقه و غیره تماما کار‌هایی بی‌ فایده شمرده شود که بر روی نحوه امتیاز گرفتن نیز تاثیر گذاشت.
برخی از مخاطبان انتظار داشتند که این بازی برای رنج سنی کودکان مناسب باشد اما پس از آنکه مشاهده کردند که این بازی شامل صحنه‌ های خشن نیز می‌باشد دچار چالش شدند. زیرا که ترکیب رنگ و کاراکتر‌های آن بی ‌شباهت به بازی مخصوص و مناسب کودکان نیست. اگر بخواهیم این بازی Playstation 4 را به لحاظ گرافیک آن مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم از گرافیک خوب و بالایی برخوردار است بسیار طراحی خوبی دارد و بازی‌ رنگ‌ ها به خوبی در آن مشهود است.
همچنین طراحی شخصیت‌ های آن به خوبی اتفاق افتاده است. اما بازی از منظر موسیقی پیشرفت چشمگیری نداشته است. سگا یک شرکت ژاپنی است که فعالیت خود را هم در صنعت سخت‌ افزار و هم نرم‌ افزار آغاز کرد اما اکنون مشغول به تولید بازی‌ های سوم شخص می‌باشد. این غول صنعت بازی سازی دوران طلایی و اوج خود را در رقابت با نینتندو سپری کرد. و در همان زمان نیز که نینتندو به فکر تولید باز‌ی‌ های پر فروش بود سگاه با استراتژی متفاوتی دائما در حال تولید بازی‌ بود. اما شاید باید بدانیم که این کمپانی بزرگ و بنام، اشتباهاتی نیز داشته است.
که مهمترین اشتباه آن عدم به کار بردن خلاقیت و نوآوری بوده است. این کمپانی به قدری بر روی بخش سخت افزاری تسلط و تمرکز داشت که گویی دیگر بخش‌ ها را فراموش کرده بود و زمانی که کار بر روی سخت افزار را کنار گذاشتند دیگر نتوانست در امور دیگر نیز خوش بدرخشد و یا ناامیدی بر آنان چیره شد که دیگر به فکر احیای دوباره نبودند. این بازی در تاریخ (هفت نوامبر) یا شانزده آبان ماه توسط سازندگان بازی Sonic Generations و Sonic Colors منتشر خواهد شد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =