جزئیات و بررسی حضور کانر در تبلیغ جدید بازی Detroit Become Human PS4  

Detroit Become Human PS4

خوب این دفعه هم باید راجع به اخبار جدید یه چیزایی بگم که یا نمی دونید یا اگه هم میدونید که بیشتر بدونید. با تبلیغ جدیدی که از این بازی شد ، یکی از کاراکتر ها ی اصلی این بازی Playstation را نشان دادند. ( ببینیم کانر کیه ). این تبلیغ بسیار کوتاه بود ، احتمالا چون فقط یک تبلیغ تلوزیونی بود. در این تبلیغ همه چیز در مورد کانر که یک اندروید است می باشد. ( یک ربات اندرویدی هه جالب می شه ).می خواهم راجع به کانر به شما اطلاعاتی بدهم ، تا با کانر بیشتر آشنا بشوید.کانر توسط سایبر لایف ساخته شده است.

Detroit Become Human PS4
Detroit Become Human PS4

او به این خاطر ساخته شده است که ، به کارآگاه های جنایی در حل کردن پرونده هایشان کمک کند ( خودش هم یک نوع کارآگاهه انگار ). او خیلی با هوش است و برخورد سردی دارد و همچنین خیلی هم پر تلاش است و تا به هدفش نرسد کارش را ول نمی کند. بالاخره وقتی که گزارش شد که اندروید ها عجیب شده اند، سایبر لایف تصمیم گرفت تا کانر را پیش کارآگاهان دیترویت بفرستد تا به آن ها کمک کند. ( پس مثل کارآگاهه ) روی کانر آزمایش ها ی بسیار زیادی انجام شده است. کانر در این جا، به کار آگاهی معتاد کمک می کند.
حالا بد بختی این جا است که این آقا واقعا از اندروید ها متنفر است. 
بیایید یکم راجع به اطلاعات این بازی برای شما بگویم. کمپانی ناشر این بازی سونی است. کارگردانان آن دیوید کیج ، بنجامین دیبلینگ هستند. این بازی برای پلتفرم پلی استیشن ارائه شده و نمی دانم برای پلتفرم ها ی دیگر هم نسخه ای دارد یا نه. شاید هم بعدا بیاید برای نسخه ها ی دیگر.خوب بریم یکم راجع به داستان این بازی اطلاعات بدیم به شما.

این بازی در سال ۲۰۳۸ تعریف می شود. که در شهر دیترویت است. در این شهر اندروید ها ی زیادی را وارد زندگی انسان ها کرده اند. اما بعد از یک مدت زندگی عادی ، اندروید ها رفتار ها ی خود را عوض کردند ( وای ربات ها حمله کردند ) و جوری شدند که انگار یک انسان زنده هستند. کلا این بازی حول محور سه شخصیت رباتی است ، به نام ها ی کانر ، کارا و مارکوس. حالا می خواهم کمی راجع به شخصیت کارا برای شما بگویم. می دانید کارا کی هست ؟
یک راننده تاکسی به نام تاد که بی کار شده است ، برای این که بتواند از دخترش مراقبت کند ، کارا را در خدمت خودش می گیرد. تاد معتاد است ، برای همین بیشتر اوقات رفتار خشونت آمیزی دارد و بعد از یک سری اتفاق ها کارا و آلیس دختر تاد از خانه فرار می کنند با هم دیگر ، چون که رفتار تاد مثل یک انسان روانی است و ممکن است که به آن ها آسیب بزند ، آن ها وقتی که از خانه فرار کردند دنیای وحشی را دیدند و با هم به دنبال راهی گشتند تا بروند و جایگاه امنی برای خودشان پیدا کنند.
و حالا نوبت به مارکوس می رسد. یک نقاش به نام کارل که سالخورده هم هست.
مارکوس را در اختیار داشت. آن ها بعد از یک مدت ، رابطه ای بسیار احساسی مثل یک پدر و پسر پیدا کردند. مارکوس از کارل خیلی چیز ها یاد می گیرد از جمله نقاشی و موسیقی ، اما لئو پسر واقعی کارل حسودی می کرد و از این موضوع خوش حال نبود ، بعد ها برای مارکوس مشکل ها یی پیش می آید. و مجبور می شود چیز ها ی زیادی را برایشان قربانی کند.
خوب ، من با تعریف این سه شخصیت اصلی بازی فکر کنم که کل داستان را برای شما گفتم ، البته شاید هم نه همه ی داستان را.
جالبه زندگی ربات ها و انسان ها در کنار هم ، آرزوی همه است که بدون دغدغه ی این که ربات ها بد بشوند در کنار ما زندگی کنند. اما خوب این فقط یک رویاست و آخرش این ربات ها ناراحتی خودشون رو سر آدم ها خالی می کنند. مواظب باشید این بازی روی شما تاثیر نذاره . جالب بود خوشم اومد از بازیش. مطمئنم که کلی هم طرفدار پیدا کرده. حالا ببینیم این بازی به کجا ها می رسه و چقدر می تونه واسه ی بازیکنان مهیج باشه. دقیقا نمی دونم چقدر هیجان توی بازی هست ، اما این رو خوب می دونم که هیجان دارم تا زودتر بازی کنم. بریم که به کارگاه ها کمک کنیم . یک جورایی معمایی هم می تونه باشه. باز هم نمی دونم پس بهتره که منتظر بمونیم و ببینیم چطوری هست.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 18 =