منتشر شدن دو نسخه مخصوص از بازی Friday the 13th: The Game PS4

بازی Friday the 13th: The Game

بازی Friday the 13th: The Game توسط یک کمپانی کوچک تولید شد .ابتدا این بازی در سایت کیک استارتر که سایتی است که در آن صاحبان پروژه ها با قرار دادن پروژه هایشان در قسمت های مختلف اقدام به جذب سرمایه گذار میکنند و از این راه بودجه ساخت پروژه را تامین میکنند قرار گرفت . در همان ابتدایی که این پروژه قرار گرفت توانست افراد مختلف را به خودش جذب کند و سریعا بودجه اس را تامین کند

بازی Friday the 13th: The Game
بازی Friday the 13th: The Game

در ویدیو گیم سبک های مختلفی وجود دارد اما بعضی از سبک ها همیشه موفق ظاهر شده اند .سبک هایی نظیر ورزشی ، اکشن و ترسناک همیشه توانسته اند گیمر هارا راضی نگه دارند .اما سبک ترسناک در این بین بیشتر از بقیه سبک ها توانسته گیمر هارا جذب خود کنند . این سبک‌ بدلیل اینکه به صورت کامل میتواند حس ترس را به گیمر القا کند مورد استقبال گیمر ها قرار گرفته است .
پروژه های بزرگ و کوچکی نیز در این سبک ساخته شده است که همه شان توانسته اند موفق ظاهر شوند و تقریبا میتوان گفت بازی ترسناکی وجود ندارد که شما بتوانید بدون حس ترس و استرس آن را بازی کنید .یکی ار ویژگی هایی که بازی های ترسناک را ترسناک تر میکند موسیقی بازی است که باعث میشود حس استرس شدیدی به بازیکن وارد شود و ترس را تجربه کند . از بازی های بسیار محبوب این سبک میتوان به مجمعه Resident Evil و Outlast اشاره کرد که تقریبا توانسته اند این سبک را در رده های بالا مگه دارند و جزو محبوب های این سبک شوند .
اما بعضی بازی ها نیزهستند که توسط شرکت ها و کمپانی های بزرگ تولید نمیشوند و گاه با بودجه بسیار اندک تولید میشوند ولی آنقدر موفق ظاهر میشوند که میتوانند ساعت ها گیمر ها را پای خود بنشانند .بازی Friday the 13th: The Game نیز از این سبک بازی هاست . این بازی توسط یک کمپانی کوچک تولید شد .ابتدا این بازی در سایت کیک استارتر که سایتی است که در آن صاحبان پروژه ها با قرار دادن پروژه هایشان در قسمت های مختلف اقدام به جذب سرمایه گذار میکنند و از این راه بودجه ساخت پروژه را تامین میکنند قرار گرفت .

بازی Friday the 13th: The Game
بازی Friday the 13th: The Game

تامین بودجه بازی Friday the 13th: The Game

در همان ابتدایی که این پروژه قرار گرفت توانست افراد مختلف را به خودش جذب کند و سریعا بودجه اس را تامین کند .این بازی اقتباسی از روی مجموعه فیلم با همین نام ساخته شده است و شخصیت های اصلی بازی همان شخصیت های فیلم هستند. این بازی به صورت آنلاین است و با دوستانتان میتوانید آن را بازی کنید .گیم پلی این بازی  پلی استیشن ۴ و ایکس باکس و نینتندو سوئیچ به این گونه است که شما و دوستانتان در منطقه ای بازی را شروع میکنید و به صورته رندوم بکی از شما ها تبدیل به قاتل سریالی معروف این مجموعه یعنی جیسون ورهیز میشوید و دیگران باید از دسته شما فرارکنند و بتوانند خودشان را نجات دهند .
افراد عادی باید ارام راه بروند و صدای پایشان به گوش جیسون نرسد وگرنه میتواند آن هارا پیدا کند و بکشد و همچنین باید افراد عادی به دنبال وسایل اولیه نظیر چراغ قوه ، باند . باتری و سوییچ کاشین بگردند و پیدا کنند وبتوانند از آن جا فرارکنند و برنده شوند.
این مجموعه در همان ابتدای عرضه توانست موفق ظاهر شود و مورد استقبال بازیکنان قرار گیرد و مدتی نیز پرفروش بماند .بدلیل محبوبیت این بازی سونی نیز مدتی این بازی را برای دارندگان پلاس رایگان کرد و توانست به جذب گیمر ها به این بازی کمک کند .
اما بدلیل اینکه این بازی از روی مجموعه فیلمش ساخته شده است مدتی است که دعوا هایی سر حق امتیاز این بازی وجود دارد .در جدید ترین اخبار اعلام شده است که به زودی دو نسخه جدید از این بازی برای PlayStation 4 و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد .اولین نسخه که the Ultimate Slasher Edition نام دارد با قیمت تقریبی ۴۰ دلار عرضه خواهد سد که دارای تمامی بسته های الحاقی این بازی به علاوه خود بازی است .
البته لباس هایی که به کمک کنندگان کیک استارتر این بازی داده شده است در این نسخه وجود ندارد .نسخه بعدی آن نیز The Ultimate Slasher’s Collector Edition نام دارد که علاوه بر محتویات بالا یک ماسک مخصوص که ماسک معروف جیسون است را نیز دارا است مه برای افرادی که علاقه زیادی به این مجموعه دارند و علاقه به کالکشن های گیمینگ دارند بسیار جذاب است .این نسخه ها در تاریخ چهارم سپتامبر برای دو کنسول اصلی پلی استیشن ۴ ، ایکس باکس وان عرضه خواهند شد و باید متتظر ماند و دید که آیا فروش خوبی خواهد داشت یا خیر .نظرات خود را پیرامون این بازی محبوب و نسخه های معرفی شده جدیدش با ما در میان بگذارید .

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =